Westernowa Rewia Mody

Ja już ogarnęłam zawijanie przodów owijkami... (po tym jak się napatrzyłam jak smartini się z tym uwija). Może teraz czas na podkłady - chociaż dla mnie to już trochę level hard xD
Niestety Jacek jest palominem pełną gębą i wiele rzeczy nie przechodzi. Taka księżniczka. Wędzidło też już jest ble...
Sierra, piona! mnie temat siodła nie dawał spać przez miesiąc.... I nadal czasem się budzę w nocy z krzykiem "a jak po dłuższej jeździe okaże się nie ok?":P Ale Dorcysia i smartini rzekły, że póki co z korektą przodu jest ok, a jak się rozbuduje, to i bez korekty jeszcze chwile nam posłuży🙂 Chociaż też się nastawiam że za ok dwa lata pewnie będę zmieniać... Urok młodych koni:| Can't wait...
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 października 2016 13:43
Breva, ej ej, bez takich :P ja od początku mówiłam, że się totalnie nie znam i mogę co najwyżej go dobrze osiodłać i stwierdzić, że na oko jest git 😂
Ale Dosrcysi już można zaufać, będzie dobrze i faktycznie powinno wystarczyć na dłużej niż pół roku 😉
Breva a co finalnie kupiłaś?  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 października 2016 13:51
Sierra, mojego DiamondaC 😉
Wybornie, wszystko zostaje w rodzinie!  😎

Ad. moich rozterek siodłowych, to w ogóle schizofrenia na maksa  🤔wirek: Napisałam Wam jakiego siodła szukam (bo takiego szukam), ale oczywiście zakochałam się w zupełnym przeciwieństwie. Chyba muszę zbadać poziom hormonów u endokrynologa... albo udać się do psychologa... albo do egzorcysty  😜

😍
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 października 2016 15:25
Sierra, otóż to 3🙂
ja od kilku sezonów gustuję w kwadratowym skircie 😍 jakby to było bez basketa to byłoby miodzio 3🙂
a idźcie Wy z tymi siodłami, skaranie Boże. Moje właśnie widzę że przekroczyło w piątek granicę i dzisiaj jest już w Warszawie. Teraz pytanie czy zdarzy się cud i będzie dobre  😵
O boże, boże, boże... Tłoczenie w kwiaty - na punkcie którego mam fizia... I do tego square skirt...

smartini Ty teraz masz powód żeby zmienić siodło, skoro planujesz jeździć nie reining ^^ Zaszalej!

Edit: Za to mój nowy pad przekroczył granice administracyjne województwa śląskiego xD xD xD Jutro będzie u mnie 😀
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 października 2016 20:29
Nique, e tam, ja nie lubię siodeł, które trzymają :P jak kiedyś zaszaleję z siodłem to będzie to zdobiony Larson 😁 cała kariera all around w reiningowym i niech już tak zostanie 😉
.
Potwierdzam. Siodło Muchozol zakleszcz totalny, wsysa wręcz cztery litery. Natomiast siodło Muchozolowego męża powiedziałabym że jest wręcz swobodne, porównywalne do reiningowego Catesa Rafika
.
Nique, e tam, ja nie lubię siodeł, które trzymają :P (...)

I to jest w zasadzie jedyny mój zarzut do mojego obecnego siodła: trzyma. No dobra, przy okazji jest obecnie za małe na moją pupę, ale to już nie wina siodła... tylko moja 😉
Pewnie nie byłabym taka "nieszczęśliwa", ale dopiero co sprzedałam "siodło mojego życia" (ale też zostało w rodzinie, bo u Złotej  :kwiatek: ) i jednak porównanie feelingu pod pupą wypada dramatycznie. Zając był po prostu siodłem uszytym dla mnie i na mnie (choć kupiłam używanego), niestety Czeczen nie podzielał mojego entuzjazmu. Wręcz postawił kategoryczne weto. I tak oto wróciłam to mojej terenowo/trailowej, małej Montany, którą - na moje finansowejszczęście a emocjonalne nieszczęście - Czeczen pokochał  😵 😉
.
smartini, haha luuuzik😀 na moje laickie oko też ładnie leżało, a Dorcysi wierzę i ufam, więc na pewno będzie git🙂😉 (a u mnie kolejny kg poleciał przez ostatni tydzien, wiec za chwile i na mnie bedzie idealne🙂😉. Ehh aż żałuję, że jeszcze nie mogę go testować normalnie🙁 Ze sprzętu mam siodło i wodze... Ogłowie idzie z USA, pad z jednego sklepu, wędzidło z drugiego, nachrapnik i popręg z trzeciego:P A koń i tak chory i na antybiotyku jeszcze przez 10 dni i ma zakaz jazdy i w ogóle większego ruchu... Więc w sumie szczęście w nieszczęściu bo by mnie już trafiało, że sprzęt nie dotarł😉

Sierra, w rodzinie, w rodzinie😀 i jestem w nim absolutnie zakochana! Takie jak mi się z kolei podobają - zaokrąglone, wizualnie mniejsze (bo i koń wypierd), ciemne i prawie bez zdobień  😍
Breva wszystko w US zamawiałaś? W których sklepach? (Ze statystycznej ciekawości pytam  😁 )
Livia   ...z innego świata
11 października 2016 17:21
Breva, to mamy bardzo podobny gust, jeśli o siodła chodzi 😀 Fajne to twoje!
Muchozol może to kwestia przyzwyczajenia tyłka 🙂

Ja ciągle się noszę z zamówieniem z US, poczekam tylko aż siodło przyjdzie, bo a nuż będzie ok i wtedy zamówienie "mniejszych" gratów byłoby łatwiejsze

a jedzie do mnie to
krysiex213 Piękne!  😍 Gdzie upolowałaś? Co to za firma?
Sierra dzięki 🙂 Crates, 4-letni, wyszperany na http://www.tier-inserate.ch/  z Zurychu. Mam tylko nadzieję że będzie ok, jak nie to pójdzie dalej w świat.
Przy okazji, czy ktoś korzystał z portalu www.equinenow.com?  🤔
.
krysiex213 śliczne siodło 😀.
A co do tyłka, to ja zawsze marzyłam o takim trzymającym siodle 😁. W końcu mąż i brat spełnili moje marzenia. Ponad dwa lata jeździłam w reiningowym Equiflexie, który nie trzymał. Także u mnie zdecydowanie nie kwestia przyzwyczajenia. Wsiadłam w to i od razu byłam zachwycona 🙂. I z wyglądu jest superowe 😀. Co prawda już nie pasuje tak fajnie na konia, ale może na kolejnego będzie 🙂.


Będzie musiała kupować konia do siodła  😀iabeł:  😀iabeł:  😀iabeł:
.
Tak sobie tłumacz  🙂 Nie ma "przeciętnego huculskiego grzbietu". Ja na moją małpę (klasycznych co prawda) przymierzyłam chyba kilkanaście ... Już myślałam, że tylko jazda na oklep mi zostanie. A moje poprzednie siodło było używane na niejednym hucule ... A na nią nic. Co ciekawe westówka "no name" nieźle leży. Teraz, bo latem była za ciasna.
.
krysiex - super z wyglądu!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się