Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Podobno ma być fiolet w niciakach  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 października 2016 07:42
arika, no no, byłoby fajnie! 😀
wątek zamknięty
Odkladam eurasy 😍 Jesli to prawda. Tylko nie jakies wyblakle gacie. Kiedy nici wychodzi?
wątek zamknięty
anill22 słyszałam, że lila, więc raczej wyblakłe gacie 😀
wątek zamknięty
Ja widziałam na żywo nowe Cavallino Marino i stwierdzam, że aktualnie to najlepsza kolekcja sezonu! Piękne czapraki, kurtka bajeczna i kamizelka! Zbankrutowałam.....
wątek zamknięty
kitty jak nazywa się ta kolekcja?
sivens szkoda bo w edycji limitowanych cottonow byl taki lila, mi się marzy intensywny fiolet.
Mi podobają sie czapraki z nowej kolekcji horze Barton.
wątek zamknięty
anil22 https://dobry-kon.pl/kolekcje/hkm-zima-16/cm-copper-kiss.html
ona na zdjęciach mnie nie powaliła, dopiero na żywo  😉
wątek zamknięty
Piękne kolory  😍 a ta kamizelka  😲
Jaka kolorystyke wybralas? Antracyt śliczny.
wątek zamknięty
Ja miałam dłuuuugi dylemat... W końcu zamówiłam kurtkę i kamizelkę mokka  🤣 czaprak czeka na dopływ gotówki, ale najchętniej i róż i antracyt  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 października 2016 13:18
Mnie akurat to Copper Kiss nie pociąga, za to ich kolekcja Atlantis...  😜 Ale biję się z myślami, bo jakościowo te czapraki nie są szałowe, za tą cenę można znaleźć coś bardziej wytrzymałego.
wątek zamknięty
Ja oceniam czapraki po praniu... ale w pierwszym macaniu, ta najnowsza kolekcja zrobiła na mnie ogromne wrażenie, wydaje mi się że jest duużo lepsza jakość niż eskadron brillant dura.
wątek zamknięty
Kitty, a masz jakieś zdjęcia real?  💘
wątek zamknięty
Niestety nie.... Ponieważ lekko wyszło mi się ponad ukochaną rozmiarówkę sklepów w pl, to ciuszki na zamówienie  🤔 ale za ok tydzień mają być
wątek zamknięty
Ja chciałam cavaliero, ale na żywo bardzo mnie ten pad rozczarował, Decathlon robi lepsze czapraki. Teraz wole kupić po wcześniejszym obmacaniu bo przez neta to wiecie...
A to cavalino jest szałowe.
wątek zamknięty
Kurde, ta nowa kolekcja CM rzeczywiście piękna... Ale jak obmacałam ich czapraki z poprzedniej kolekcji - Silver Stream - to wydały mi się po prostu... badziewne. Sztywne, niemiłe w dotyku, bardzo sztuczne i aż elektryzujące się.
wątek zamknięty
Shining Diamond with pferdetrends Schabracke Reitclub 8.0 First Edition in Weiß 💘

KLIK

KLIK

KLIK

Too big photos - the allowed maximum size is 960 x 960 px!
wątek zamknięty
Czy jakaś dobra dusza podpowie mi jaka jest różnica w cm w czaprakach pony DL a full DL schockemohle?
wątek zamknięty
migneła mi gdzies kolekcja z decathlonu..nigdzie nie mogę znaleźć,czy ktoś widział lub wie gdzie mozna zobczyc on line...w sklepie pustki...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2016 07:55
Alicja, a na stronie Deca? KLIK, ew. strona Fouganzy: KLIK
wątek zamknięty
Livia  :kwiatek: :kwiatek: dziekuję
wątek zamknięty
Pytanie za 100pkt...
na takie gniade jak ponizej - maslo orzechowe czy miod jarpola??
wątek zamknięty
faith, ten drugi, jaśniejszy 🙂
wątek zamknięty
Ten drugi  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2016 09:47
faith, miód zdecydowanie! 🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 października 2016 09:50
Hihihi a nie mówiłam?  😀  :kwiatek:
wątek zamknięty
faith też stawiam na miód. To masło orzechowe jest takie bardziej mdłe i nie tak pomarańczowe jak na tym zdjęciu. A miód też trochę ciemniejszy, ale zbliżony. I piękny! Mam na jeden czaprak właśnie to masło z jakimś jasnym beżem a miodową lamówkę do fioletowego więc mam obraz obu kolorów "na żywo".
wątek zamknięty
Hm.... a Anky Snake Print ktos obczajal na zywo? Sand Snake print w sensie - nie zeby mnie szalenstwo ponosilo... 😀iabeł:

edit: dobra, wzielam jarpola, raz kozie smierc:P
wątek zamknięty
Powinnaś być zadowolona. Ja jarpole uwielbiam! Mają tylko jedną wadę - są niezniszczalne. Więc jak Ci się kolor znudzi będziesz musiała sprzedawać albo dokupić nowe  😀iabeł: Właśnie przymierzamy się z córką do zamówienia następnych.

edit: Jak masz fantazję to możesz zamówić inny kolor lamówki i wybrać kolory sznurków. I to wszystko w cenie.
wątek zamknięty
Wiem wiem, znam ten model i lubie, mialam baklazana na siwa kiedys i byl absolutnie szalowy 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2016 12:17
faith, Snake printa miała tunrida - wprawdzie czarnego, ale może ci coś o użytkowaniu powiedzieć 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.