Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Kto mi rozjedzie konia ?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Znowu ogromne zdjęcie
https://m.facebook.com/groups/245500685562732?view=permalink&id=1031557186957074
Hmmm... ogłoszenie może nie nietypowe, ale klacz nie nadaje się do rekreacji, ale do odprowadzane dzieci już tak... zastanawiam się co ludzie rozumieją przez słowo rekreacja  🤔
E tam, normalne. Na mojego konia też na oprowadzankę wsadzę, ale na samodzielną jazdę to już nie.
Mam to samo... moge pooprowadzać dzieci, ale jak ktoś nie potrafi jezdzić, a chce sie pouczyc, to ten fakt konie strasznie irytuje, do tego stopnia, ze potrafia kwiknąć sobie ze złości.
Zawsze jezdzil na nich ktos, kto sie nie obijał w siodle, nie utrudniał chodów. Jak już wsadzałam na nie jakiegoś ucznia, to widać było, ze jest to dla nich kara, tzn np nauka anglezowania, czy nawet półsiad w stępie 😉
Tez moglabym w ogloszeniu dodac zapis, ze albo dla osoby jezdzacej albo na oprowadzanki 😉
naovika
hahaha " nie jestem chytry" mnie rozwaliło  🤣 co autor miał na mysli?  😂
pomijając "rozjeżdżanie"  😵
💃

nie mam pojęcia 😀
zapewne "nie jestem pazerny".
Pozwólcie, że wam przetłumacze to pierwsze:
Szukam frajera, który mi ułoży konia za darmo.
megruda sprzedam wąłacha, ale cena dotyczy sprzedaży klaczy, pytanie za ile jest na sprzedaż klacz, a za ile wałach, jak zadanie matematyczne 😉 hehe
Dobre zadanie na maturę z matematyki.
zadzwonilam tam więc:
1. klacze są po 10 tys za sztukę
2. wałach również jest za 10 tys.
megruda jestem zawiedziona spodziewałam się, że cena wałacha jest o 1/3 niższa niż cena klaczy, chyba, że tego z ciemną głową to wtedy taka sama jak cena klaczy 😉
Piotr. Moja okolica. Ale kto na taki pomysł wpadł to nie wiem.

Sama dawałam ofertę jazdy i nie chodziło mi o ułożenie konia tylko o to by nie stała bez roboty. Jestem w ciąży i dawałam ogłoszenie w marcu lecz nie znalazłam nikogo do jazdy. Zgłaszały się tylko dziewczynki ale takim to dziękowałam. I koń jak stal i nic nie robił tak dalej nic nie robi. I nie zapowiada się na szybki powrót do pracy.
kto chce zdobyć doświadczenie? https://www.olx.pl/oferta/dam-ujezdzic-mloda-klacz-pilne-CID767-IDi4ruN.html#9160e75ec0

I znowu tłumaczenie z polskiego na polskie:
"nie umiem, a szukam frajera do nadstawiania karku za darmo!"
Kto chce wałacha do hodowli ?
Naovika you made my day. Ciekawe jakie źrebaki  będzie dawać. 🤣
Naovika you made my day. Ciekawe jakie źrebaki  będzie dawać. 🤣
wredna jesteś ... a klonowanie ?  😀iabeł:
Ostatnio znajduje świetne ogłoszenia, jedno po drugim. Czy tak ciężko jest opisać konia na sprzedaż ?
mnie tez to wkurza gdy musze wykonac setki telefonow bo nie potrafia napisac podstawowych informacji tylko jest napisane: "więcej informacji pod nr telefonu"...
Może w ogłoszeniach trzeba dać do wypełnienia szabl 😂 :

wiek
płeć
wzrost
poziom ujeżdżenia
przeznaczenie
kontuzje
cena
tuv
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 października 2016 19:07
naovika, a może do hodowli jako niańka a Wy tu śmieszkujecie 😂
naovika z tym tuvem to tak nie do końca, bo jak dla mnie to tuv jest ważny ale tylko w dniu wykonania 😉 Ale z całą resztą się zgadzam... 🙄
Amen
Chciałabym zauważyć,  że w naszych ogłoszeniach jest miejsce na większość tych informacji,  wystarczy wypełnić luki. : P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się