wasze ulubione seriale

delta, a jest gdzieś dostępny 2 odcinek nowego sezonu? Bo nie mogę nigdzie znaleźć 🙁
delta   Truth begins in lies.
03 października 2016 09:27
macbeth, nigdzie bo dopiero dzisiaj jest drugi odcinek 😉
To czemu na [url=http://www.filmweb.pl/serial/Lucyfer-2016-742520/episodes#sezon2]filmwebie[/url] jest jeden z 26.09? Są 2 tygodnie przerwy?
slojma   I was born with a silver spoon!
03 października 2016 21:42
Drugi odcinek jest widzialam kolejnyn w czwartek w nocy.
slojma, no właśnie na kinomanie nie ma w ogle, na iitv widzę był, ale zniknął, teraz znowu się pojawił, ale bez napisów, ciekawe kiedy dzisiejszy się pojawi 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
04 października 2016 10:23
code black - oglądał ktoś? weszło wczoraj na pulsie i z ciekawości zaczęłam oglądać..  😜 taki troche House w spódnicy.  😁
desire ja oglądam! Mój ulubiony zaraz po Grey's Anatomy 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
04 października 2016 14:44
slojma, no właśnie na kinomanie nie ma w ogle, na iitv widzę był, ale zniknął, teraz znowu się pojawił, ale bez napisów, ciekawe kiedy dzisiejszy się pojawi 🙁
ale jaki dzisiejszy?  Dwa pierwsze odcinki sa trzeci w czwartek w nocy.
Obejrzyjcie pilota Westworld. Jaram się 😀
Marzena, obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek - świetny!
delta   Truth begins in lies.
04 października 2016 19:50
To czemu na [url=http://www.filmweb.pl/serial/Lucyfer-2016-742520/episodes#sezon2]filmwebie[/url] jest jeden z 26.09? Są 2 tygodnie przerwy?


Miał być odcinek 26 września, ale go nie było z powodu debaty. "Liar, liar..." poszedł dopiero wczoraj, więc slojma, nie wiem jak mogłaś widzieć.
slojma   I was born with a silver spoon!
04 października 2016 20:42
Normalnie w uk byl bez problemu. Moge opowiedziec 🙂 odcinek byl distepny 29.09
slojma, w USA odcinki są w poniedziałki, do neta zazwyczaj trafiają we wtorki dlatego pisze dzisiejszy 🙂
delta, dzięki za wyjaśnienie 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
04 października 2016 22:45
Ja dwa odcinki 1 i 2 juz widzialam teraz czekam na 6.10. to bedzie 3. 😉
Ja też już widziałam 2 i mega mi się nadal podoba, a większość seriali mnie prędzej czy później doprowadza do szału. No lubię te Greysiki, są moją drugą babską słabością, zaraz po Sex and the City 😉
Oglądał ktoś American Horror Story? Warto zaczynać?
Szukam czegoś, żeby zabić czas, kiedy trzeba pisać magisterkę...  😁
Pierwsze 3 sezony są fajne, czwarty mi totalnie nie podszedł więc zakończyłam na pierwszym odcinku, piątego nie oglądałam ale chętnie sprawdzę 😀 Jak jeszcze nie oglądałaś How to get away with murder, to bardzo polecam, mnie bardzo wciągnął  😍
Dzięki, w takim razie zaczynam oglądać ten  😁
Wrócił Code Black, ale bez moich dwóch ulubionych aktorów ;/ Jakoś niby fajnie, ale nie to samo...
Obejrzałam Westworld - suuuuper, na pewno będę oglądać, historia wygląda rewelacyjnie, choć chyba przewidywalnie. Obejrzałam No tomorrow - również fajne, widać, że lekka komedyjka będzie, ale bardzo przyjemna (Joshua Sasse <3). I oglądam The Good Place - przypomina mi Hart of Dixie, bardzo ładna sceneria, też komediowe. Nie porywa jakoś specjalnie, ale jest zabawne i fajnie się ogląda. Aaa, no i The Tick! Uwielbiałam kreskówkowego Kleszcza, pilot serialu był naprawdę pilotem i nie zostawił większych emocji niestety, ale pewnie i tak będę oglądać :P
Westworld miazga póki co.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 października 2016 22:04
Edytka, o jaaa, za małolaty oglądałam Veronicę Mars, mam sentyment ogromny.
A teraz odpalam Greysy nana 🙂

The Good Place to nie Veronica Mars, inny klimat 😉 ale bardzo przyjemny 😉

Edytka, ale novy Mac Gyver już jest? Widziałam zwiastuny i jakoś mnie ten aktor nie przekonuje.. Nie chcę sobie wspomnień z dzieciństwa zniszczyć :P

już są dwa odcinki (ja oglądam tutaj http://streamallthis.is/watch/macgyver-2016/)
chyba się zestarzałam, bo nie wciąga jak ten z czasów dzieciństwa 😉
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2016 10:05
desire, zaczęłam kiedyś oglądać po angielsku ale nie dokończyłam - jakoś tak patetycznie, sztucznie i (paradoksalnie :P) martwo...? ER toto nie jest na pewno. Wczoraj wieczorem z braku laku włączyłam i leciało w tle, jak prasowałam :P

Mój P. dostał na urodziny pierwszy sezon Orphan Black, obejrzeliśmy 5 odcinków ciągiem, miazga! Uwielbiam taki klimat!  😍 Na szczęście widzę, że na cda są dalsze sezony i wyguglałam że BBC zamówiło kolejny 😀

I Westworld słyszałam że też wgniata w fotel, więc zostawiamy sobie to na weekend, nie mogę się doczekać <3

Ktoś ogląda "Belfra" Canal+ ? Oglądałam dwa pierwsze odc. na odkodowanym C+ też mnie wciągło (klimat! <3) - jakieś e... inne źródła, żeby obejrzeć? :P
Oglądał ktoś American Horror Story? Warto zaczynać?
Szukam czegoś, żeby zabić czas, kiedy trzeba pisać magisterkę...  😁


Ja oglądałam wszystkie sezony poza Freak Show i polecam. Najmniej leży mi Sabat, a Roanoke (najnowszy) jak na razie jest najmocniej pojechany ze wszystkich 😁
Czy ktoś ma cynk, gdzie można obejrzeć online Upadek (The Fall) 3 sezon z lektorem lub napisami? Irlandzkich aktorów nie rozumiem ani w ząb...
W końcu się wzięłam za The Five Cobena i wciąga.😀 Bardzo fajnie zrobiony, ładne zdjęcia. No i ten akcent. 😍
Chicago Fire, RMed i PD wróciło!  😍
breakawayy no właśnie na playerze to jest jedyny niedarmowy sezon, chcę oglądnąć po kolei a nie przeskakiwać do 4 od razu. 🙁


są wszystkie, bo oglądałam 3 i teraz oglądałam summer camp 2
Jeśli lubicie horrory to polecam Wam serial The exorcist. Co prawda na tą chwilę są dopiero trzy odcinki, ale jest mega moim skromnym zdaniem 🙂
jagoda1966 zgadzam się z Tobą, własnie takiego serialu mi było trzeba  😜

Cierp1enie aż weszłam sprawdzić - cały sezon 3 jest płatny, wszystko inne bezpłatne 😉
strzyga- help!! Skończyłam Grima! Co mamy teraz oglądać?  Podrzuć coś fajnego, bo Grim był strzałem w dziesiątkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się