Wybory 2015 i to co po wyborach.

Smok10, część z moich znajomych przejrzało na oczy, mam cichą nadzieje, ze i halo będzie chciała zerknąć na całą sprawę obiektywnie.
Nie trzymać się kurczowo kaczych nóg.
Smok10, część z moich znajomych przejrzało na oczy, mam cichą nadzieje, ze i halo będzie chciała zerknąć na całą sprawę obiektywnie.
Nie trzymać się kurczowo kaczych nóg.



Wątpię  🙄 Ona raczej zradykalizowana  w swoich wyznaniach.  🤔 Co innego gdyby to były poglądy , a w przypadku fanatycznych wyznawców to raczej nie możliwe.  😎
U mnie jest to lepiej, że po nastu latach będą znowu ZO zamiast trupiarni. I ludzie o wiele pogodniejsi. Ci spokojni. Bo strasznie się plują ci Zawsze Głośni.

Drogi Smoku10 - wyznawcą to jestem Chrystusa. Co do polityki, to, jak każdy w demokracji, patrzę kto lepiej reprezentuje MOJE interesy.
Drogi Smoku10 - wyznawcą to jestem Chrystusa. Co do polityki, to, jak każdy w demokracji, patrzę kto lepiej reprezentuje MOJE interesy.


Też  😉

Abstrahując , jeżeli łączą cie z nimi interesy to twoja sprawa. Nie wnikam . Tylko po co to szerzyć dalej i dorabiać do tego ideologie  🙄 Kręć swoje lody i rób to po cichu , bo zmieni się opcja i zrobi się smutno .  😉
Halo, to w jakimś dziwnym miejscu mieszkasz, bo w "naszym mazowieckim" najbardziej plują Ci, co głosowali na PiS. Moge nawet stwierdzić, ze jedyne głosy na inną partię były tylko dwa nasze. U nas nawet plakaty zrywali konkurencji 😀 W takim miejscu naprawde sie kiepsko żyje.
A jaki sie zrobił ruch na polach!! Teraz to i o miedzę się zaczeli kłócić. Ogólnie jest wesoło  😂
Tylko jełopy same tego chciały
Oooo... dolar kanadyjski spada, będzie łatwiej nam sobie kukurydze kupić... no i może jak Tramp wygra wybory, to bedziemy mieli nowy kierunek do spier...nia 😉
Super jest, a jeszcze lepiej bedzie 😉
Oby tylko poronień nie było, bo i do USA nas nie przyjmą jak bedziemy karani w kraju  😂

Oby tylko poronień nie było, bo i do USA nas nie przyjmą jak bedziemy karani w kraju  😂



Jak kupią od nich starego Blec Hawka to i tam nie wyjedziesz bo zamiast ofsetu podpiszą umowę o wspólnym karaniu. 😁

A pamiętaj , tam krzesło czeka  😁
Co za różnica czy krzesło, czy spalenie na stosie :P
Bo podejrzewam, ze i do tego dojdzie, tj do mordów w imię religii 😉
Mi nie grozi, za stara jestem. Czekam już tylko na naturalną antykoncepcję :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 października 2016 20:31
Jakie krzesła? Jakie stosy?
Przecież KAŻDE życie trzeba CHRONIĆ!!
Od poczęcia do naturalnej śmierci - nie ważne czy ktoś jest seryjnym mordercą, gwałcicielem, kobietą, która usunęła ciążę - KAŻDY ma prawo do życia i równego traktowania! O!
To czemu odcieli wsparcie dla dzieci z rodzin patologicznych i matek, ofiar przemocy? W ramach ratowania życia nie refunduje się leków na raka i teraz koszt miesięcznej kuracji wzrósł z 500 do 3 tys za jeden lek? Podstawowy w całej kuracji lek? Teraz chory ma się modlić o zdrowie, a nie przesiadywać w przychodni...
Super ochrona życia...

KAŻDY ma prawo do ... równego traktowania! O!


Ale chyba tylko gdy jeszcze jest w w łonie matki. Bo potem PZPR dzieli na gorsze i lepsze sorty.

Tfuu, tfuu, miało być PiS.
Bo chroni się życie poczęte ,a jak się już pocznie to niech se radzi  😁 😁 😁
Bo chroni się życie poczęte ,a jak się już pocznie to niech se radzi  😁 😁 😁

Chroni się życie a nie przeżycie  😂
Jeśli w ogóle coś się chroni oprócz własnego interesu. Zaraz zaczną i noworodki sortować... czarny do afryki, rudy do gara, niebieskooki blondynek w mundurek i do katolickiej szkoły  😂
[quote author=Smok10 link=topic=97161.msg2603574#msg2603574 date=1476216322]
Bo chroni się życie poczęte ,a jak się już pocznie to niech se radzi  😁 😁 😁

Chroni się życie a nie przeżycie  😂
Jeśli w ogóle coś się chroni oprócz własnego interesu. Zaraz zaczną i noworodki sortować... czarny do afryki, rudy do gara, niebieskooki blondynek w mundurek i do katolickiej szkoły  😂
[/quote]

A to chyba już kiedyś tak było  🙄
U mnie jest to lepiej, że po nastu latach będą znowu ZO zamiast trupiarni. I ludzie o wiele pogodniejsi. Ci spokojni. Bo strasznie się plują ci Zawsze Głośni.



😍 bosz halo Twoja argumentacja jest tak przeboska, że natychmiast idę głosować na PIS  😍
[quote author=halo link=topic=97161.msg2603502#msg2603502 date=1476210331]
U mnie jest to lepiej, że po nastu latach będą znowu ZO zamiast trupiarni. I ludzie o wiele pogodniejsi. Ci spokojni. Bo strasznie się plują ci Zawsze Głośni.



😍 bosz halo Twoja argumentacja jest tak przeboska, że natychmiast idę głosować na PIS  😍
[/quote]
Prawda? Też mnie to bardzo ujęło... po prostu zmieniło moje poglądy w mig... pstryk i jestem od razu innym człowiekiem, tym lepszym oczywiście.  😂

W 2017 roku kwota wolna od podatku pozostaje bez zmian. Kolejna obiecanka prezydenta i pisu poszla do kosza.
Jak było prawie 3100, tak bedzie. 8 tys to marzenie ściętej głowy.
Banda kłamców
[quote author=halo link=topic=97161.msg2603502#msg2603502 date=1476210331]
U mnie jest to lepiej, że po nastu latach będą znowu ZO zamiast trupiarni. I ludzie o wiele pogodniejsi. Ci spokojni. Bo strasznie się plują ci Zawsze Głośni.



😍 bosz halo Twoja argumentacja jest tak przeboska, że natychmiast idę głosować na PIS  😍
[/quote]

Nikt nie jest w stanie zgłębić motywów jakimi kierowali się wyborcy PIS-u oddając na nich swoje głosy  🙄
W 2017 roku kwota wolna od podatku pozostaje bez zmian. Kolejna obiecanka prezydenta i pisu poszla do kosza.
Jak było prawie 3100, tak bedzie. 8 tys to marzenie ściętej głowy.
Banda kłamców


Ale przecież oni kłamią w dobrej wierze - bo skoro dzięki kłamstwom mają władzę, to kłamstwa są usprawiedliwione, bo to zbawcy narodu. Cel uświęca środki.

Złomu też jak dotąd nie odzyskali. Ciekawe, co wyznawcy o tym sądzą, przecież mieli to obiecane. Ale skoro są pogodniejsi i spokojni, to chyba zależało im na tym tylko wtedy, kiedy mogli opluwać Tuska, że nie chce, chociaż może. 

Edit:
Nie zapominajmy o obietnicy "nie podniesiemy podatków". Ale okazuje się, że w tej kwestii też są różne sorty i jednym nie podniosa, a innym podniosą.
oni tworzą kraj mlekiem i miodem płynący - Arkadia będzie w sosie własnym  😉
trusia, bo jest lepszy i gorszy sort. Gorszy sort zarabia ponad 5000zł i jest nacechowany złodziejstwem i oszustwem. Bo tylko złodziej i oszust może zarabiać ponad 5000zł i należy mu to zabrać i dać biednemu. A się tego bogactwa narobiło ostatnio i kole "lepszy sort w oczy".
Ja się zastanawiam co oni zrobią z tymi emeryturami i obiecanym wcześniejszym przejściem na nie. Bo zabraknie kasy na i tak niskie emerytury, nie? I jak teraz czytam, że OFE chcą zlikwidować i " Jedna czwarta trafiłaby na Fundusz Rezerwy Demograficznej, a trzy czwarte - na Indywidualne Konta Emerytalne. Pieniędzmi przekazanymi na Fundusz Rezerwy Demograficznej miałby zarządzać Polski Fundusz Rozwoju"
Czyli...zaraz, zaraz..bo nie rozumiem. Mój 3-ci filar, który sobie opłacam, to też OFE, tak?  To co się stanie z moimi oszczędnościami, które sobie tak skrupulatnie zbieram? Mają w planach zabrać mi 1/4 i wsadzić sobie na jakąś rezerwę demograficzną?  😲 Czy jednak mój 3-ci filar jest mój osobisty, taki pozostanie i NIE jest zagrożony ze strony ZUS-u?
Czytam, czytam i gów** rozumiem.  🤔 Ktoś rozumie bardziej?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 października 2016 06:52
500 na każde dziecko -> 500 na każde drugie i kolejne
Podwyższenie kwoty wolnej od podatku -> podwyższenie podatków
Jak PO dobrało się do OFE to był krzyk -> jest to samo, ale jak robi to pis to jest cacy.

VAT nadal "podwyższony"
Cena benzyny poszła w górę
Cena jedzenia poszła w górę
Koszt oc/ac .. płakałam jak płaciłam, a ma być jeszcze "lepiej"
Ceta
Misiewicze
Stadniny
.....
A przed nami jeszcze 3 lata - by żylo się lepiej.

Może ja mam inne otoczenie niż halo, ale obserwuję permamentny wk*rw
Bo halo to chyba mieszka w Nibylandii...
Niestety, zaspokojernie chorych ambicji prezesa odbywa się kosztem nas wszystkich. Nawet tych, którzy dostali 500, ale szybciutko te 500 rozpłynie się w świecie jawnych i utajonych podatków. 
 
Tworzenie legend o zdradzonych o świcie czy wielkości prezydenta Kaczyńskiego może wystarczać zaślepieńcom takim jak halo, dla których dzięki PiSowi ludzie są spokojni i pogodni (niedługo pewnie przypiszą PiSowi zasługę za to, że słońce świeci nad nami), ale każdy zdrowo myślący człowiek przede wszystkim widzi brak kompetencji ludzi tworzących ten rząd. Parę dni temu pewien minister na oficjalnym spotkaniu wykrzyczał „czy państwo wiedzą, że w Polsce 40 rodzin nie ma mieszkań!”. Myśłałam, że chce się pochwalić, że PiS doprowadził do tego, że tylko 40 rodzin nie ma mieszkań. Ale nie, z ciągu dalszego okazało się, że uważa to za stan oburzający. Zakończył swoje wystąpienie i oddalił się, a wtedy jeden z urzędników przeprosił, że musi sprostować słowa pana ministra, ale w Polsce 40% rodzin nie ma mieszkań. Nie chodzi już o same cyfry, ale jak trzeba być bezmyślnym, żeby nie zastanowić się, że z takimi danymi (40 rodzin w skali kraju) jest coś nie tak.         

I tacy ludzie ludzie majstrują z jednej strony przy podstawowych zasadach funkcjonowania demokratycznego państwa (zaslepieńcem pewnie wszystko jedno, co się dzieje z demokracją, bo prezes ma zawsze rację, doprowadzi nas do dobrobytu i zapewni Polsce wiodąca rolę nie tylko w Unii, ale na calym świecie), a z drugiej przy naszych podatkach i emeryturach – i tu chyba nawet zaślepieńcy (a przynajmniej ich część) w końcu przejrzą, jak PiSo-twory podniosą podatki, a emerytury zredukują do jednej równej symbolicznej kwoty. Już przecież są głosy, że emerytury są za wysokie i emerytom za dobrze się dzieje, gdy tymczasem inne grupy mają ciężko i pod górkę.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 października 2016 09:14
Nie znam się na prawie, dlatego pytam: co musialoby się wydarzyc, zeby rzadzili krocej niz 4 lata?

W naszym przypadku to realny jest tylko scenariusz z uchwałą Sejmu o skróceniu kadencji, popartą przez 2/3 ustawowej liczby posłów. Pozostałe dwa przypadki o ustawie budżetowej i Radzie Ministrów nie są obecnie możliwe.
Prawne mozliwosci nie istnieją , ale scenariusz Majdan już tak . Widac juz,  ile ludzi jest w stanie wyjsc na ulicę z powodów światopoglądowych . Poczekajmy , aż już niedługo dojdą dodane jeden do drugiego powody ekonomiczne .
Czytam i nie wierzę własnym oczom. Chcą wprowadzić obowiązkowy chrzest?
trusia ja też czytam i nie wierzę. Wczoraj była o tym chwilkę mowa u Moniki Olejnik z Lechem Wałęsą. Swoją drogą mimo, że nie przepadałam za naszym byłym prezydentem to w tej chwili napawa mnie ten człowiek nadzieją.
dominoxs masz rację. Liczę na to, że w końcu ludzie zjednoczą się na poważnie i zrobimy Pisowi z tyłków jesień średniowiecza 😉

edit. przepraszam, telefon mi poprawił
z Lechem Wałęsom

Wałęsą!!!!!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 października 2016 11:38
ja mam nadzieję, że społeczeństwo się za chwileczkę wystarczająco wk**wi, bo jeszcze trochę wszystko zdrożeje i ja po prostu umrę z głodu (nie mam dwójki dzieci).


Czytam i nie wierzę własnym oczom. Chcą wprowadzić obowiązkowy chrzest?

ja się też zatrzymałam na fragmencie o Tusku. Jeszcze przed wyborami można było sobie poczytać ich program wyborczy i "wina systemu Tuska" to często występujący zwrot w tym pdfie był. Nie wiem czy dalej to tam wisi na stronie, ale jak ktoś używa takiej retoryki, to powinno wzbudzić mocne podejrzenia wyborców.  no ale hajs na dziecko ważniejszy, nieważne że kosztem wysokich (za wysokich jak dla nas) podatków. 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się