R.I.P

niestety... kurde... no?!  jeden z niewielu wetów FEI, których jawnie uwielbiałam... 😕
Boże 🙁
[']
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2016 23:13
Muhammad Ali 🙁
"Tylko czlowiek ktory zostal pokonany moze siegnac na samo dno swojej duszy i podniesc sie  z dodatkowymi silami"
RIP Ali [']
Dla mnie to czlowiek legenda, tyle madrosci zyciowej mozna z jego slow wyniesc..bardzo duza strata..
Janina Paradowska
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 czerwca 2016 08:15
Wlasnie uslyszalam. Straszna szkoda, lubilam ja czytać i jej sluchac, bedzie mi jej brakowalo.
RIP.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 czerwca 2016 08:19
Straszna szkoda 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2016 13:58
Właśnie się dowiedziałam. Jestem zrozpaczona. Młody ojciec.
halo wiesz może co się stało?
Forta, nie, i chyba nie chcę wiedzieć. Chcę, żeby to była Nieprawda.
Michał [']

chodziliśmy do tej samej klasy w liceum....  nie mogę uwierzyć .....

Współczuję Najbliższym
Odszedł Rotmistrz Feliks Hodun.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 8 sierpnia o godzinie 13.00 w kościele pw. Wszystkich Świętych w Białymstoku.

http://niezlomni.com/wieczna-warte-odszedl-99-letni-rotmistrz-feliks-hodun/
Gene Wilder nie żyje. Aktor odszedł w wieku 83 lat  😕

nie żyje Andrzej Kopiczyński, aktor najbardziej znany z serialu "Czterdziestolatek". Miał 82 lata

Oj, bardzo go lubiłam 🙁
Z wielkim smutkiem pragnę poinformować Was, że odszedł od nas na zawsze założyciel i współwłaściciel Chrapki - Filip Wróblewski. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 22.10. o godzinie 13😲0 w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie (ul. Helenowska 3), następnie prochy zostaną złożone na cmentarzu komunalnym na Gąsinie w Pruszkowie.

W imieniu swoim i rodziny proszę o uszanowanie tego trudnego czasu i nie składanie kondolencji.

Zachowajcie Filipa w swojej pamięci i wspomnijcie Go czasem.

Ala Bełdowska
KJ Chrapka
Profesor Szczepan Chrzanowski- jeden z niewielu wykładowców z hodowli koni, z którym mogłam rozmawiać godzinami, którego odczyty, wykłady słuchałam z szacunkiem i uwagą...
Mój promotor, jeden z tych ludzi w moim życiu, dzięki którym jestem tu, gdzie jestem... Niewielu poznałam nauczycieli akademickich takich, jak on. Dla mnie była fenomenem tak szeroka wiedza z tylu dziedzin i umiejętność wytłumaczenia powiązań między nimi. Nie zapomnę tego, że pisząc prace pod jego kierunkiem nie byłam prowadzona za rękę, że musiałam sama myśleć i nic nie było podane na tacy, a jednocześnie w kryzysowych momentach mogłam liczyć na jego pomoc. Bardzo dużo mnie nauczył, nie tylko w sensie naukowym, ale i w kwestii podejścia do niektórych rzeczy... Będzie mi go brakowało, jego i jego specyficznego poczucia humoru też.
Trudno w to uwierzyć, ale zmarł Leonard Cohen...
🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 listopada 2016 08:28
Leonard Cohen - prawdziwy artysta, którego mogłam słuchać godzinami

Leonard Cohen - Hallelujah

edit: i Jerzy Cnota
Żegnaj agencie Solo 🙁
http://m.filmweb.pl/person/Robert+Vaughn-5899
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2016 19:58
Peter Vaughan
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 grudnia 2016 09:01
Bohdan Smoleń 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się