Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Z takich samych firm polecam zerknąć na pucybuty.pl , można wysłać do nich buty pocztą 😉
jak to jest z rozmiarówką adidas superstar?  😵 wczoraj stacjonarnie mierzyłam 38 i były ok, dzisiaj chcę sobie zamówić przez neta bo jednak jest taniej niż stacjonarnie patrze a tam są jeszcze rozmiary młodzieżowe, ktore cenowo wypadają znacznie ale własnie nie wiem jak z rozmiarem, jako one maja się do "dorosłej" rozmiarówki bo wydaje mi się, że mierzyłam damskie. Chyba! 😉 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 sierpnia 2016 12:28
One nie mają rozmiarówki. Miałam chyba 4 pary, najmniejsze 38 i 2/3 a największe 41 i 1/3. Wszystkie były identyczne na wielkość.
Dziewczyny, potrzebuję na gwałt butów – najlepiej botki, czarne, skórzane, mogą być sztyblety. Zależy mi przede wszystkim na wygodzie i jakości no i żeby były w miarę uniwersalne. http://www.ceneo.pl/Botki - możecie mi polecić któreś z tej strony? Dostałam rabat ważny jeszcze kilka dni i chciałabym go wykorzystać.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 września 2016 15:28
Geox, Tamaris, Clarks, Hogl, Ecco, ze znanych mi tyle mogę polecić 😉 mam superowe botki z Mustanga, skórzane, ale one mało uniwersalne są.
jeśli buty miałby mieć obcas, to zwracałabym uwagę na wszelkie wsparcia- tamaris ma anti shock, ecco to klasyka wygody, Hogl ma soft step (używam, polecam), moje Clarksy też mają dodatkowe miękkości, chociaż obcas to ma chyba z 2cm.
Fajny wątek 🙂 Wpadłam się zarejestrować, bo moja córka zaczęła jeździć konno a ja jestem zielona, nigdy na koniu nie jeździłam więc muszę się podszkolić i douczyć 🙂 No ale tu o butach 🙂 ja od lat biegam w conversach (trzymają już 4 sezon) i ukochanych timberlandach, nie do zdarcia 🙂 obcasy mam, leżą w kartonie i czekają na niedziele i wizytę w kościele  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 października 2016 18:44
Czy ktoś wie jak wypada rozmiarówka butów Desigual?
Hej dziewczyny! Kupowala moze ktoras z wqs z born2be?  👀 czaje sie na trapery tylko nie wiem jak z jakością i rozmiarówka...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 października 2016 22:15
smarcik, o ile wiem, to zupełnie standardowo, ale nie są zabójczej jakości (koleżanka zamówiła i odesłała, bo stwierdziła, że nie wytrzymają sezonu 😉 ). Ale to jeśli chodzi o sneakersy
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 października 2016 10:02
https://deezee.pl/

31% rabatu na hasło TwojStyl2016 lub Grazia2016 - kod rabatowy działa również na produkty z wyprzedaży.
Hej dziewczyny! Kupowala moze ktoras z wqs z born2be?  👀 czaje sie na trapery tylko nie wiem jak z jakością i rozmiarówka...

Według mnie koszmarna jakość. Mam sandały i trampki. W trampkach miałam dziury po tygodniu (nigdy nie miałam takiego problemu), sandały jakieś niewymiarowe, strasznie plastikowe... Brr... Nigdy więcej nic tam nie kupię.
https://deezee.pl/

31% rabatu na hasło TwojStyl2016 lub Grazia2016 - kod rabatowy działa również na produkty z wyprzedaży.


JARA dobry człowieku, dzięki za cynk  :kwiatek: Zamówiłyśmy z mamą, siostrą i znajomą 13 par  😁
Też dziękuję! Razem z siostrą zamówione!  :kwiatek:
casines dzięki! juz bylam blisko kupienia  🙄
Dziewczyny :kwiatek:
Czy widziałyście może gdzieś te timberlandy chociaż trochę taniej (ale nie jakieś podróbki 😉), w rozmiarze 40? 😉 albo może macie jakieś rabaty do sklepów, które mają je w ofercie?


edit:
A może znacie sklepy, które mają w ofercie Timberland i mają, np. -10% za zapisanie się do newslettera?  👀
Ja za to będę bardzo wdzięczna za informacje jak ktoś natknie się na jakieś ciekawe promocje Hunterów  :kwiatek:
W yessport jest obniżka właśnie zamówiłam dodatkowo się doliczyło 5% za newsletter, tylko jakaś dziwna rozmiarówka po zmierzeniu stopy wyszło ze mam zamówić 40???!!! A nosze 38
Widziała może któraś stacjonarnie buty w takim stylu? Zależy mi, żeby nie były zamszowe a takich jest niestety najwięcej.
ja właśnie w tych timberlandach juniorskich mam rozmiar 39,5 a nosze normalnie 38 (24,5) ale są super 😍
Widziała może któraś stacjonarnie buty w takim stylu? Zależy mi, żeby nie były zamszowe a takich jest niestety najwięcej.


Dużo widziałam takich w Deichmannie kiedyś, były zamszowe i takie skóropodobne/skórzane 🙂
oli330 tam gdzie patrzyłam w tabeli rozmiarów nie było połówek...  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 października 2016 08:08
flygirl, w ccc też takie sa.
Czym najlepiej zaimpregnować takie buty? 🤔 Zwykle kupowałam buty z takiej "śliskiej", błyszczącej skóry, teraz kupiłam te i nie mam pomysłu jaki preparat kupić, by nie powstawały na nich rysy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 października 2016 09:11
ja do tego typu butów (a to mój ulubiony typ) używam impregnatu w sprayu. coccine, kaps, czy kiwi, zależy co w sklepie jest 😉 tak co dwa tygodnie je pryskam.
przetestuj spray najpierw na mało widocznym miejscu (ja zakrywam kartką i zostawiam mały paseczek), czy jak wyschnie to nie różni się kolorem. chociaż przy takich skórach ciężko zachować kolor z nowości
ja mam takie:
[img]http://cdn1.sarenza.net/static/_img/productsV4/0000099302/MD_0000099302_183968_06.jpg?201312260942[/img]

i się zmieniają ;P

jeśli to skóra faktycznie to nubuk, albo zamsz. możesz też sobie pogooglać 🙂

a jak już jesteśmy przy pielęgnacji to ja zapytam, czy ktoś jakoś golił takie buciki? wylazło mi trochę sierści jak przyszalałam ze szczotką, niby nie przeszkadza, ale ja to widzę 😉
madmaddie, wiem, że kolor pewnie nieco ulegnie zmianie, ale najbardziej wkurza mnie rysa (przejechałam krzesłem obrotowym zbyt blisko... :icon_rolleyes🙂 i boję się, że za niedługo całe będą takie w szramach, więc szukam czegoś, co jakoś zabezpieczy skórę. Dzięki za cynk o tych sprayach, zawsze stosowałam takie pasty z gąbeczką, a tu lekko się zdziwiłam, jak mi przyszło zamówienie i skóra była zamszowata. 😀
madmaddie, jakie boskie! skąd to?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 października 2016 11:14
sienka, wiem, uwielbiam je! 😀 to Mustang, model Milbop, ale ja kupowałam na końcówkach serii w zeszłym roku, więc już chyba ich nie ma dostępnych.
jak wygląda rozmiarówka s.oliver? znalazłam buty moich marzeń, przekopałam cały internet i nie ma mojego rozmiaru, według jakiejś tabelki znalezionej w internecie następny rozmiar jest aż o centymetr większky niż wielkość mojej stopy. Ewentualnie w jakich stacjonarnych sieciówkach mają ich buty?
casines, z tego co kojarzę to w Humanic mają s.olivera
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się