Styl western (dawniej kącik)

smartini   fb & insta: dokłaczone
11 października 2016 22:16
maluda, Euphorycznie jeżeli chodzi o cenę to gdyby w grę wchodził ktoś znajomy (bo zależy nam na dobrym domu) to jest to pole do szerokiej dyskusji 🙂

Cóż, gdyby ta oferta pojawiła się za rok to bardzo poważnie bym do niej podeszła, a tak w 2016 nie planuje niczego nabywać. Jednakże kobyłce urody nie odmówię, naprawdę.

Dziewczyny, Wasze kwoty robią na mnie wrażenie. Szczególnie, że ja nawet tyle nie wydaje na oba, ale ekonomia ma to do siebie, że odbije sobie w inny sposób.
Wiem,ze to nie ten temat ale sprawa jest powazna a to nasza westernowa kolezanka...niegdys walczaca z wieloma sukcesami na arenach miedzynarodowych w konkurencjach szybkosciowych, dzisiaj walczaca o swoje mlode zycie 🙁 pomozmy....
[[a]]https://mobile.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FnL083WONBZs&h=LAQG6DbP9&s=1[[a]]
Czy myślicie, że caball uszył by mi pokrowiec na siodło? xD
To tak w kwestii oszczędzenia, tak?  😁 
Pewnie tak, w sumie to raczej nie będzie jakiś skomplikowany projekt.
To tak w kwestii oszczędzenia, tak?  😁 


Hahaha xD Właśnie tak 😀 Niby nie skomplikowany, ale jak np. chciałam sobie futro owcze na siodło zamówić to każda firma chciała żebym im siodło wysłała i wtedy uszyją...
.
Mucha nieeeeeee, ja potrzebuję taki żeby się siodło nie kurzyło w siodlarni jak wisi na wieszaku 🙂 (o ile w ogóle w naszej mega czystej siodlarni mogło by się coś zakurzyć xD).
[quote author=maluda link=topic=27.msg2604174#msg2604174 date=1476363579]
To tak w kwestii oszczędzenia, tak?  😁 


Hahaha xD Właśnie tak 😀 Niby nie skomplikowany, ale jak np. chciałam sobie futro owcze na siodło zamówić to każda firma chciała żebym im siodło wysłała i wtedy uszyją...
[/quote]
Wyszłoby Cię to drożej niż w rzeczywistości planowałaś. Wysłanie siodła west to niemały pieniądz i niejaka strata, bo też i ubrać w coś trzeba konia.
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 października 2016 19:46
Nique, to jak nie chcesz, żeby Ci się kurzyło to nie lepiej najzwyklejszy w świecie pokrowiec 'nakładkę'?
http://konik.com.pl/pokrowiec-na-siodlo-west-busse
ja takie mam do przechowywania w siodlarni i się sprawdzają
Bandit się goi i wszystko jest w porządku 🙂 zawieźliśmy go we środę i wieczorem już było "po ptokach"
Jakoś tak pusto bez niego w stajni... nie mogę się doczekać kiedy wróci do domu.

Wiem, że to nie ten wątek - ale najszybciej pewnie odpowiecie. Czy ktoś z Was karmił paszą Pro-Linen dla quarterów?
To chyba jakaś nowość. Kupiłam ostatnio Nuba Equi , ale to nie to czego szukam.



smartini testuje, o ile mnie pamięć nie myli. Producent ogłaszał to oficjalnie na swojej stronie.
Zdrówka dla wałaszka!
Złota co prawda pytasz o Pro-Linen, ale tak się składa, że dosłownie wczoraj dostałam próbkę Soymaxa Go-West. Jeśli chcesz służę zdjęciami, składem  😉

Dzielny Bandit, dobra robota  😅
Sierra, no to bardzo ładnie poproszę o opinie 🙂


Złota wieczorem dam znać czy pasza jest "zjadliwa", acz Czeczek jest skrajnie niewybredny, więc żaden z niego tester 😉 Pachnie bardzo zachęcająco, wygląda równie zachęcająco, choć skład - jak na paszę dla quarterów - mnie lekko niepokoi  🤣 😉

Tymczasem kilka zdjęć, może i innych zainteresuje:

Próbka:

Wygląd paszy:

Skład:

[quote author=Nique link=topic=27.msg2604176#msg2604176 date=1476363860]
[quote author=maluda link=topic=27.msg2604174#msg2604174 date=1476363579]
To tak w kwestii oszczędzenia, tak?  😁 


Hahaha xD Właśnie tak 😀 Niby nie skomplikowany, ale jak np. chciałam sobie futro owcze na siodło zamówić to każda firma chciała żebym im siodło wysłała i wtedy uszyją...
[/quote]
Wyszłoby Cię to drożej niż w rzeczywistości planowałaś. Wysłanie siodła west to niemały pieniądz i niejaka strata, bo też i ubrać w coś trzeba konia.
[/quote]

Uświadomiłam im, że przesłanie do nich siodła to dla mnie abstrakcja więc nadal nie mam podkładki 😀

smartini no widziałam je, ale wydają mi się taką brzydką folią xD

Sierra mnie we wszystkich paszach soymax'a zraża wysoka zawartość… soi… Ich pasze do najtańszych nie należą, a soja to najtańszy wypełniacz. Tutaj reklamowana po prostu jako super hiper ultra pasza dla koni 😀
Nique mnie tam soja aż tak nie martwi, a moim zdaniem pasza jest bardzo atrakcyjna cenowo. Wypada zdecydowanie korzystniej cenowo niż inne "westowe" pasze na rynku (Indian Silver, Nutri Star, Pro-Linen QH, Marstall Western, Epona Western Allround etc.) Zresztą to polski producent ze swoimi uprawami (na ile dobrze pamiętam rozmowę z przedstawicielem), więc dla mnie ok. Tylko niepokoi mnie kolejność w składzie... i absurdalna ilość węglowodanów (skrobia i cukier - 34%). Jestem na punkcie cukru w paszy przewrażliwiona  🤔wirek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 października 2016 18:14
Co do Prolinen - info z pierwszej reki, po badaniu cukru wyszlo 6%, beda prace nad obnizeniem poziomu melasy i dominerwlizowanie (w cynk i niepamietam, alle cos jeszcze)
Generalnie wprk in progres a producent kontaktowy i wszystkie moje uwagi wysluchal i wzial pod rozwage 😀
Wizualnie super, zapachowo też 🙂
Kochani na towarzyskich utworzyłam wątek, podczas Hubertusa w Kudowie Zdrój odbędzie się aukcja charytatywna.
Nie wiem czy wiecie, ale nasza koleżanka koniara Marysia Kobak jest w śpiączce, zbierane są dla niej pieniądze.
Znacie ją pewnie z zawodów.
Bardzo proszę o wsparcie.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 października 2016 07:56
Czy po numerze siodła Billly Cook wybitym na uchwycie do pasa popręgowego znajdę do niego jakiś opis w necie?
Znalazłam takie info: https://www.cuteness.com/article/identify-imitation-billy-cook-saddle

Jak miałam siodło z Deubera to napisałam do firmy i byli w stanie podać mi na bazie numeru seryjnego wszystkie potrzebne informacje 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 października 2016 09:38
Nique dzięki  😉

może ktoś coś na temat tego siodła?
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/270193
chodzi o sio0dło do rekreacji , wożenia się po lesie.
.
dziewczyny - która z Was projektuje lopgotypy??? pamiętam, ze któraś coś działa ;-)
Dodo, co tworzysz ciekawego? smartini na pewno, o ile mnie pamięć nie myli.

smartini   fb & insta: dokłaczone
18 października 2016 15:13
Robię robię 😉
.
Livia   ...z innego świata
18 października 2016 18:24
Muchozol, co z Muchą, jak się ma? Poklep ją ode mnie 🙂

Euforia, jednak rezygnujesz z bezterlicówki? Fajnie to siodło wygląda! Porządne, zadbane, i wygląda na wygodne 🙂

U nas cicho, od 2 tygodni nie miałam jazdy z instruktorką, bo pogoda wybitnie nie współpracuje... trzymajcie kciuki, cobyśmy coś jutro pojeździły 🙂
.
Wetnę się z nieco innym tematem, ale… TEN KOSTIUM XD



To może zamiast klepać Muchę daj jej ode mnie mandarynkę? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się