Perfekcyjny makijaż

efeemeryda   no fate but what we make.
06 września 2016 13:11
rzęsa może wyrosnąć do wnętrza oka bez względu na stosowanie odżywki.
Bardzo częste zjawisko u zwierząt, a im chyba nikt rzęs nie przedłuża  😂
azzawa, jak jesteś z okolic Warszawy to mogę Ci polecić 2 osoby robiące permamentny bez fuszery 🙂
efeemeryda, nie wiem, nigdy sie z tym nie spotkałam 😉 z opowiadań tej dziewczyny wynikało, ze to serum spływało jej pod oko i dlatego wyrosła jej tam rzęsa, a lekarze powiedzieli, ze to nie pierwszy raz ktoś do nich przyszedł z takim problemem.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 września 2016 22:04
To się nie trzyma kupy. Żeby włos wyrósł musi być mieszek a on się nie pojawia magicznie od odżywek a jeśli tak to zaczynam lać tą odżywkę litrami na głowę. Zawsze chciałam gęstsze włosy.

Moze macie racje, ja niestety nie znam sie na tym 😉 wrzucam link, możecie ocenić same 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 września 2016 18:28
To się nie trzyma kupy. Żeby włos wyrósł musi być mieszek a on się nie pojawia magicznie od odżywek a jeśli tak to zaczynam lać tą odżywkę litrami na głowę. Zawsze chciałam gęstsze włosy.


Jeszcze ci rzęsy między włosami powyrastają, jak to będzie wyglądało 😁
Napotkałam w otchłani internetów info, że od 30.09 -49%w Rossmannie 😉
czy któryś z tuszów Loreal ma zwykłą szczoteczkę? Bo z tego co widze to chyba tylko silikonowe ale moge sie mylić 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 września 2016 07:41
[quote author=Biczowa link=topic=92900.msg2591945#msg2591945 date=1473195853]
To się nie trzyma kupy. Żeby włos wyrósł musi być mieszek a on się nie pojawia magicznie od odżywek a jeśli tak to zaczynam lać tą odżywkę litrami na głowę. Zawsze chciałam gęstsze włosy.


Jeszcze ci rzęsy między włosami powyrastają, jak to będzie wyglądało 😁
[/quote]

No jak to jak? Oryginalnie 😁
efeemeryda   no fate but what we make.
23 września 2016 12:38
hanexxx lash architect (czy jak to się tam piszę  🤣 )
Polecicie mi jakąś kredkę, którą mogę pomalować oko pod dolną linią rzęs i po godzinie będzie ona nadal kreską a nie roztartą plamą?
flygirl, zależy ile chcesz wydać 😉 Dla mnie numer jeden wśród kredek to na ten moment Zoeva Graphic Eyes  😍
W Rossmannie jej nie ma chyba z tego co widzę. 🙁 Najlepiej jakby właśnie kosztowała do 20 zł już po promocji.
Dostaałam kod rabatowy do Douglas na 11proc na zakupy online ważny do końca października, może komuś się przyda? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 października 2016 19:04
Po raz pierwszy poszalałam na promocji w Rossmanie  😀iabeł:
różowy cień nieco mnie rozczarował, ale i podkład, i puder, i tusz są bardzo fajne  😍
Ja też poszalalam w Rossmanie, ale rozsądnie wcześniej czytałam, testowałam w sklepie  i bach- podkład bourjois kupiłam sporo za ciemny. Nienawidzę tych sklepowych lamp, nie potrafię nic w nich dobrać...
Szminkowo cudownie za to, kolekcja urosła  😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 października 2016 18:26
jeśli rossman ma okna to ja biorę lusterko i idę do lepszego światła. można też maznąć po szyi i wyjść na chwilę 😉 i sprawdzić, czy czasem nie ciemnieje na twarzy.
madmaddie, byłam w rossmannie z szafą bourjois wieczorem niestety, więc nie miałam żadnej z tych możliwości.
safie, sama tego podkladu uzywam od wielu lat i u mnie sprawdza się niezawodnie, więc polecam, dobry wybór  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 października 2016 18:40
aaa, no chyba że tak.
ja się skusiłam na max factora miracle match i byłam załamana bo na ręce w wieczornym świetle błyszczał się jak psu jajca (czego nie zauważyłam w drogerii). ale o dziwo na twarzy jest spoko, stapia się ze skórą i ładnie wygląda (tzn. tak, że nie widać, że jest), nie zważył się, chociaż nałożyłam palcami. Zobaczymy jak będzie po tygodniu.

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 października 2016 18:42
Ja jestem pod wrażeniem, że babka ładnie dobrała mi kolor podkładu testując go na ręce (później sprawdzałam na żuchwie, ale trafiła)  🙂
Ja znalazłam dobry sposób na kupno podkładów, który sprawdzi się w każdym świetle (tak samo porównałam ten za ciemny w domu). Teraz dobrałam dobry kolor biorąc krople z testera mojego numeru podkładu, którego używam na rękę i kładąc obok niej krople testerów, które mnie interesowały. Jakiekolwiek światło nie pada to musi się zgadzać 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 października 2016 18:59
safie, jak na ręce to szacun. mi babka w drogeriach polskich dobrała paletkę róży po opuszkach palców, też byłam zaskoczona  😁

ja jadę po szyi i patrzę czy ginie w skórze czy nie. ale lubię sobie w domu przetestować, czy ładnie na skórze wygląda, bo kolor to nie wszystko. w piątek tylko taki spontan miałam z tym max factorem. a w porównaniu z moim revlonem jest ultra wydajny. 😉
madmaddie o! też ten podkład wzięłam. Ciekawa jestem co to będzie. Brałam bez testowania  😁 Z tego co wyczytałam w necie już po zakupie, to jest sporo pochlebnych opinii. Ciekawe natomiast jest to, że w Rossmanie na ''mega promocji' kosztuje tyle, co regularnie w innych drogeriach  😂 Zdaj relację jak się spisuję, ja nim użyję to pierw muszę wykończyć stary, którego mam jeszcze całkiem sporo  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 października 2016 20:17
w innych drogeriach te podkłady są za 30 dyszki?  👀
tak mi google pokazało jak szukałam opinii na jego temat. Na ceneo, ktoś nawet napisał, że w Rosmmanie jest najdrożej sprzedawany. Także, fajna 'promocja'  😁
Właśnie dlatego nie uczestniczę w ich promocjach. Puder max factor na promocji dalej jest droższy niż np w cocolicie bez niej 😉 Ten podkład akurat chyba najtaniej jest na ezebrze (32zł). Cocolita często dodaje do zakupów bony rabatowe 10%, czasami można też znaleźć jakieś kody w otchłani internetu i przy większych zakupach wychodzi naprawdę korzystnie zwłaszcza przy markach typu Loreal, Bourjois, Revlon itp 🙂
busch   Mad god's blessing.
16 października 2016 22:05
Ja znalazłam dobry sposób na kupno podkładów, który sprawdzi się w każdym świetle (tak samo porównałam ten za ciemny w domu). Teraz dobrałam dobry kolor biorąc krople z testera mojego numeru podkładu, którego używam na rękę i kładąc obok niej krople testerów, które mnie interesowały. Jakiekolwiek światło nie pada to musi się zgadzać 😉


No nie wiem, ten sposób nie bierze pod uwagę faktu, że podkład zazwyczaj trochę ciemnieje na twarzy, zwykle nawet nie od razu, ale w ciągu kilku-kilkunastu minut. Plus różne formuły różnie finalnie wyglądają, np. mogą być za ciężkie, za mało kryjące, mogą się nie trzymać twarzy itp. itd. Wg mnie najlepiej jest wziąć próbkę, normalnie się tą próbką pomalować następnego dnia i sprawdzić jak będzie wyglądać przez cały dzień. Tylko tak można mieć 100% pewności że podkład jest ok pod każdym względem - również czy nie gryzie się np. z naszym aktualnym pudrem.

Nie wiem tylko czy w Rossmanie nie będą się dziwnie patrzyć jak ktoś przyjdzie z własnym pojemniczkiem i zabierze sobie ze 2-3 pompki testera. W Douglasie czy innej Sephorze nawet sami tak dają jak się poprosi, ale to jednak chyba inny model biznesowy niż Rossmann. Ale biorąc pod uwagę że podkład to najważniejsza część makijażu i że takie opakowanie jest z nami kilka miesięcy, myślę że warto spróbować z tymi próbkami.
bush, tak, w rossmannie też można brać próbki, płaci sie za sam pojemniczek koło złotówki.
Dziewczyny, czy któraś z was ma podkład Catrice HD liquid coverage i mogłaby mi powiedzieć który odcień jest zbliżony do HM 52?
Jak na złość stacjonarnie nigdzie go już nie ma.
Prośbę mam ogromną. Mam długie rzęsy, ale jakieś bardzo gęste to one nie są. Nie mogę jednak powiedzieć, że są rzadkie.Przerobiłam już wiele maskar, wszystkie sklejały mi rzęsy. Malowałam na różne sposoby, rozczesywanie grzebykiem do rzęs czy igła nie zdawały egzaminu, zawsze było to samo. Czy któraś z Was miała/ma taki problem i mogłaby coś poradzić, żeby się z nim uporać? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się