Wrocławianie :))

Dzień dobry, w razie gdyby ktoś jeszcze potrzebował - w odpowiedzi na zadane pytanie polecamy się [CIACH] - obecnie 5% zniżki na wszystkie rezerwacje przez internet.

Pozdrawiam, Mariusz 😉
 Uciszenie do czasu zmiany nieregulaminowego nicka - proszę o kontakt po zmianie
Kojarzy ktoś nocleg we Wrocławiu, gdzie zapłacę <200 zł za dwie weekendowe noce? (1 osobowy pokój z łazienką)
Muszę nocować 2-3 weekendy w miesiącu i na razie wychodzi na to, że równie dobrze mogę wynająć pokój w mieszkaniu  🤔
ovca   Per aspera donikąd
21 września 2016 18:38
Kojarzy ktoś nocleg we Wrocławiu, gdzie zapłacę <200 zł za dwie weekendowe noce? (1 osobowy pokój z łazienką)
Muszę nocować 2-3 weekendy w miesiącu i na razie wychodzi na to, że równie dobrze mogę wynająć pokój w mieszkaniu  🤔


Alabamka dom wycieczkowy Piast, tuż przy pkp.  Tylko rezerwacja konieczna dużo wcześniej 🙂
ovca, chcą w nim ponad 300 zł. Najniższa oferta właściwie jaką znalazłam to 220 a i tak nie mogę się dodzwonić do hostelu  🤔
Alabamka a akademiki? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 września 2016 19:52
Alabamka, szukaj na akademikach lub airbnb
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 września 2016 20:07
Alabamka, jeśli znasz terminy noclegów wcześniej, a najlepiej sporo wcześniej, to polecam Ibis Budget. Zawsze we Wro tam nocuje, w tym z "Południe" w nazwie. Jak rezerwujesz z miesiąc wcześniej minimum to nawet za 40 zł za nockę da radę, mimo weekendu. Pokoje bez szału, duże nie są, ale jest duże, dwuosobowe łóżko, prysznic, umywalka i ubikacja w pokoju, nawet jakis telewizorek jest. Tramwaj pod Dominikańską, można złapać go też bliżej pkp ale trzeba przejść z jeden przystanek bo skręca i nie dojeżdża pod samo pkp. Za takse łapaną "na wariata" z dworca w środku nocy pod hotel dałam koło 30 zyla ale we Wro taksówki droższe niż w Wawie 🤣
ovca   Per aspera donikąd
21 września 2016 20:19
Alabamka jest jeszcze hotel Trio na Trzemeskiej, booking.com pokazuje bardzo dobre ceny 🙂
Dziękuję wszystkim za pomoc, Ibis będę miała na uwadze (na najbliższe 2 miesiace ceny wyzsze niz w moim znalezionym hostelu). Zależy mi na samodzielnym pokoju i łazience, mogę zapłacić te 200 zł, ale zastanawiało mnie czy znacie jakies opcje by zapłacić mniej, noce w pokojach wieloosobowych ( jak np w tym Trio) odpadają.  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 września 2016 00:42
Ja zwykle Ibisa rezerwuje przez accorhotels i majac tam konto zdarzalo sie ze ceny mialam nizsze niz na innych stronach. Ale faktycznie moze maja akurat oblozenie spore 😉
Misskiedis, Tam patrzyłam, ale dzięki głębszemu przeszukaniu znalazłam na listopad opcje o połowe tańszą, dzięki  💃
Czy ktoś chciałby się przyłączyć do zamówienia pasz z Agrokompleksu? Ceny atrakcyjne, a przy zamówieniu całej tony o wiele bardziej się opłaca. Do odbioru byłyby przy ul. Ślężnej albo w Lizawicach, ew. w Siechnicach.
Czy może ktoś 21.10 preferowałby kawe/herbate/piwo ze mną? W piątki nie mam co robić sama w tym mieście i pomyślałam o re-volcie 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2016 17:42
Mam pytanko :kwiatek:
Ile może kosztować bilet na pociąg z Wrocławia do Warszawy? Próbowałam przez stronę PKP, ale nie chce mi wyświetlić :/ Tak czysto orientacyjnie, żebym wiedziała czy to może być 100 czy 200zł :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 października 2016 18:20
Zależy na kiedy, z jakim wyprzedzeniem i na jaką godzinę. No i oczywiście jaki pociąg - czy tlk czy IC czy pendolino, zasadniczo bez zniżek to od ok. 60 do 150 zł 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2016 18:58
Dziękuję! :kwiatek:
Potrzebuje transportu dla qnia i paki z ramiszowa do pierwoszowa za rozsądną cenę- ktoś poratuje?
Zapytaj tutaj  --> 697170373
Dzięki  :kwiatek:
Trochę gratów mam i paka do osobówki nie wejdzie. Jak coś to terenik się szykuje daleko nie jest  😉
Ten pan ma busa i 2 konną przyczepę więc wszystko się zmieści, ale trzeba się z nim dogadać w sprawie terminu.


Tak z innej beczki, czy mamy we Wrocławiu jakiś warsztat specjalizujący się w starych VW. Chciałabym doinwestować pewną klasykę motoryzacji...
Przepraszam, ale do ogłoszeń ,,niekońskich" chyba mało osób zagląda, więc odezwę się tutaj: mam na sprzedaż 2 bilety na koncert Katie Melua w Hali Orbita w niedzielę ( 13 listopada ) na 19.00 ( miejsca obok siebie ). Ja nie dam rady pójść, a może ktoś Katie lubi i skorzysta 😉 Więcej info na PRIV.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 listopada 2016 10:38
Wybieram się na Targi Ksiazki. Ktos chetny na kawe/spacer? Będę 2-4 grudnia 🙂
ovca   Per aspera donikąd
13 listopada 2016 17:07
Wybieram się na Targi Ksiazki. Ktos chetny na kawe/spacer? Będę 2-4 grudnia 🙂


maddie
ja mogę 🙂 na spacer za zimno, ale kawa albo jakieś wegańskie jedzonko chętnie :P
emptyline   Big Milk Straciatella
13 listopada 2016 21:33
KOCHANI! W trybie pilnym potrzebuję dostęp [opcja dojazdu lub/i zdjęcia/wymiary (mogą być na oko)] do starej, ładnej stodoły/stajni/obory/kuźni etc. Czy ktoś z Was ma coś takiego pod ręką? Wysypał mi się obiekt na pracę licencjacką i jestem w czarnej D także błagam o pomoc. Odwdzięczę się na pewno!
Wybieram się na Targi Ksiazki. Ktos chetny na kawe/spacer? Będę 2-4 grudnia 🙂


Chyba większość będzie w Poznaniu 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2016 10:25
ale nie wszyscy 😉
a kto w ogóle się wybiera na cavaliade ?
Gdzie najlepiej zrobią i opiszą rezonans głowy we Wrocławiu? Prywatnie.
ktora indyjska restauracja jest najlepsza?
nerechta masala grill i mango mama. W Masali trochę drogo ale za to genialny kącik dla dzieci 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się