Fundacja TARA - co dalej!?

Na szczęście będzie ona stała praktycznie cały czas wyłączona, bo zwierzęta też i te małe w Tarze starają się żyć jak najdłużej

Chwała za to zwierzętom.
A jak dlugo w takim razie takie zwierze ma przebywac w zamrazarce przed utylizacją?  😵
A chłodnia na duze zwierzęta się nie przyda?  😎
W zamrażarce aż się nazbiera i firma przyjedzie. Duże od razu.
[quote author=hronovsky promen link=topic=72727.msg1727828#msg1727828 date=1364250747]

Wracając do tematu wątku. Zastanawiałem się czego Tara będzie chciała jak już balsam dostanie, już wiem :-) laptopa. Co będzie następne? Ktoś ma jakieś pomysły? ;-)

2 laptop, M$ sie odgraza ze w tym roku wylacza suport na WInXP a te ciapy pewnie sobie nie poradza (o Open Source to nie mowie w ogole) 🙂
Win7 na byle czym nie pojdzie ...

Ale najlepszy byl dzien przytulania w newsach, jak wczoraj (nie ten termin)  zasnolem wtulony w mojego CAO to dobrze czy zle?
Nie mówię, że fundacja nie może się borykać z problemami finansowymi, ale żeby mieć tyle koni by nie mieć gdzie ich ulokować...
tylko, że oni mają co chwilę problemy i co chwilę proszą o kasę :/

Centaurus nigdy tak nie miał.
tylko, że oni mają co chwilę problemy i co chwilę proszą o kasę :/

Bo to takie fajne i medialne, a ciekawe ile tej kasy naprawde idzie na konie?  🤔
Zamknąć fundacje  babę  do prokuratora , majątek zlicytować  .  😤
tylko, że oni mają co chwilę problemy i co chwilę proszą o kasę :/

Centaurus nigdy tak nie miał.

Może Centaurus lepiej zorganizowany i bardziej... racjonalny w swoim postępowaniu?
haha.... Centaurus nie zbiera ? https://centaurus.org.pl/konie/dach_dla_emeryta/#page-content
dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkim dachy przeciekają  🤣
Obserwuję fundacje już od dłuższego czasu (sama jestem "psią" wolontariuszką od kilku lat) i zawsze części fundacji na jesień przecieka dach, psuje się piec lub "mieliśmy zapłacony opał/siano ale nie dowieźli a pilnie potrzebujemy pieniędzy na zakup nowego na już, zanim tamta partia do nas dotrze". Też mnie dziwił ten wysyp nieszczęścia, aż mnie "psia" szefowa oświeciła, że niektórzy po prostu mają taki trik 😀
Że "chwyt reklamowy"?
haha.... Centaurus nie zbiera ? https://centaurus.org.pl/konie/dach_dla_emeryta/#page-content
dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkim dachy przeciekają  🤣



a jednak!

No to faktycznie chyba jakiś seryjny pech dachowy 🙂
Może dachy przeciekają bo pada deszcz ? Latem nie padało, to nie przeciekały...  😀iabeł:
😂
o my niedomyślne!
No już już przelewiki robić 😀
tara zaraz dostanie worek kasy od wojewódzkiego, to se dach naprawi 😉
Link http://kuba.tvn.pl/aktualnosci,836,n/kuba-wojewodzki-rozal-marcin-rozal-rozalski-bije-fundacja-100-tysiecy,214881.html   no i dach będzie .

Szkoda, że z pieniędzy na dach spłacili zadłużenie za siano  🤔wirek:  Sami napisali o tym na swojej stronie .
no w końcu jak się dobrze zbiera to po co przerywać zbieraninę....

ale.... zadłużenie na siano, dach przecieka, stajnie w kiepskich warunkach...  fajnie prosperuje fundacja :/
o my niedomyślne!
No już już przelewiki robić 😀

Ale że jak? Jeszcze nie zrobiłaś??  🤬

😂
Wybacz moją ospałość i brak szybkiej reakcji na jakże tragiczny apel.
Biję się w pierś!
desire   Druhu nieoceniony...
27 października 2016 11:16
Centaurusowi tvp2 w Panoramie zrobiła reklame, że ho ho... - dawać pieniążki bo konie przecież bez stajni i dachu żyć nie mogą.  🏇 😂
Wypowiedzi wolontariuszy - żałość, byle coś powiedzieć.
http://fakty.tvn24.pl/fakty-w-poludnie,98/konie-uratowane-z-transportow-do-rzezni-potrzebuja-pomocy,676762.html

w tym filmie, w 1😲5 to czasem nie Eskadron ?  🙄


To nie jest Eskadron a nawet jakby był to co ? ludzie wszystko dają nawet firmowe rzeczy .
Myślałam, że ludzie naprawdę nie mogą być aż tak zaślepieni całą tą fundacją... Kochane 'jeździczki', dowiedziałam się dzisiaj wielu wulgarnych słów o sobie ale także, że osoby jeżdżące w sporcie są wyprane z uczuć i jak koniki przestają skakać to wysyła się je na rzeź. Skoro nie ma na czym pupy powozić to po co trzymać?  🤔wirek: Dramat, może też założę fundację? A może w ramach zadośćuczynienia za moje grzechy powinnam wszystkie swoje pieniądze oddać Tarze?  🙄 🤣
To, że TY jesteś wyjątkiem -nie czyni reguły. Jest duzo osób, które po karierze sportowej wysyłają swoje konie...gdzies tam...Albo wciskają nieświadomym dziewczynkom jako cudowne profesory do nauki skoków (a koń ma zerwane nogi i ledwo łazi).Ale są też sytuacje, kiedy właściciel musi się pozbyć swojego zwierzaka i jest to dla niego tragedia życiowa. Nie można uogólniać 😉
A.kajca   Immortality, victory and fame
29 października 2016 17:13
rzepka, ci sportowcy oddający konie na mięso są jak yeti- wciąż ktoś zapewnia, że tacy są tylko nikt takich nie zna.
A  gdzie napisałam, że na mięso? 😲
Akurat Tara potrafi o koniach, ktore do nich trafily a nigdy nie poszlyby na mieso pisac ckliwe historie, ze uratowane od rzezni...
Ale to raczej zdolność każdej fundacji, bo tekst łapiący za serce to potencjalny przyszły zysk.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się