Westernowa Rewia Mody

Przy okazji, czy ktoś korzystał z portalu www.equinenow.com?  🤔


Nie, ale podrzuciłaś mi dobre zajęcie na L4 😀 Będę wertować ^^
Dotarł mój niebieski haf pad. Zaraz poleci do pralki się odświeżyć (chociaż jest nowy, tylko zakurzony - ale jednak wolę odświeżyć). Po wstępnym wymacaniu pozbyłam się wszelkich wątpliwości co do tych padów. Dziękuję jeszcze raz Livia za doradztwo 🙂
Livia   ...z innego świata
12 października 2016 14:38
Nique, nie ma za co 🙂 Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona tak bardzo, jak ja jestem z moich 🙂
Mam przede wszystkim nadzieję, że mojemu kapryśnemu palomino się spodoba 😀

Nie, ale podrzuciłaś mi dobre zajęcie na L4 😀 Będę wertować ^^



L4 przeczytałam jako "level four"
To chyba oznacza, że za dużo u mnie reiningu i zawodów....
Chwile mi zajęło zanim dotarło do mnie, że chodzi o zwolnienie chorobowe a nie lvl4...
😲

Pozdrawiam z Kreuth, nie mam jak wstawić zdjęć z telefonu, ale kto ma mojego fcb zdjęciowego ten widział kilka fotek 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 października 2016 17:30
Tuffy, rozumiem problem xD
Tuffy pozazdrościć takiego nadmiaru reiningu i zawodów 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
13 października 2016 10:42
Może kogoś zainteresuje :P w gnlu mają promkę na western imports 😀

Kurczę, jakby była promocja za miesiąc to bym coś kupiła, bo w tym już limit przekroczyłam.
Na szczęście nie mają takiego napierśnika jakiego szukam xD Ale skusiła bym się na wędzidło… Paski do ostróg… Pasek do wędzidła… Takie tam dodatki za kilka stówek :/
.
Biorąc pod uwagę ceny artykułów westernowych, nie jest to trudne 😀

Mnie też kuszą pady, ale przecież dopiero co kupiłam hafa i jeszcze go nawet nie wypróbowałam noooo… A tu WI solid w dobrych cenach! Cieszy mnie bardzo to że gnl wprowadza coraz więcej westowych rzeczy. Lubię u nich zamawiać i mają ceny lepsze niż horsepassion, często można się załapać na promocję 🙂
.
Mnie też kuszą pady, ale przecież dopiero co kupiłam hafa i jeszcze go nawet nie wypróbowałam noooo… A tu WI solid w dobrych cenach!

Też mnie złapał za oko Solid Petrol, ale na szczęście, do około 25.10 jestem niewypłacalna. W zasadzie do tej daty jestem zupełnym bankrutem na łasce "sponsora", ot co  😁
Mnie też kusi ogłowie, to które ma kasiakliczkowska 😀 no ale pytanie - po co? xD Bo ładne xD

Sierra ja też choruję na petrola, także możemy sobie rękę podać 🙂
Nich mi ktoś da tysiaka.... Jedynie 3 pady mi się spodobały!  😂
Ale Ty nie masz pod jakie siodło je dać!  🤣
No.. tak dla ścisłości to ja nawet konia stosownego nie mam!
Ale od czegoś trzeba zacząć, nie?  😜 😁
🤣  Lepiej nie zaczynaj, portfel się ucieszy!
Livia   ...z innego świata
13 października 2016 20:12
Ech, tyle ładnych rzeczy z tego WI... 😜 Fajnie, że GNL rozszerza ofertę westową, sklepów nigdy za wiele 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 października 2016 20:21
niby się rozszerza, ale oferta wędzideł jaka uboga była taka jest 🙁 i brakuje najzwyklejszych w świecie ogłowi treningowych, tych co to w stanach za 28$ można dostać
zostaje dołączenie się do paczki
Smartini ej ej ej proszę pamiętać, żeby mnie poinformować o potencjalnej paczce. Może wreszcie coś zamówię  👿 ...no chyba, że to moja paczka będzie pierwsza 😉

Ad. WI to teraz mam do snaffla ich ogłowie treningowe ze skóry harness i jest bardzo niezłe. Fakt, było droższe niż ~30$, ale za to było bez fatygi, ceł i od ręki  😉
https://www.gnl.pl/oglowie-westernowe-western-imports-eco-line.html
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 października 2016 10:31
noszę się z zamiarem zmiany siodła
mogę mieć do przymiarki te dwa od którego zacząć

roczne takie
http://www.wwrshop.pl/pl/p/Siodlo-western-Pools-062/1146
czy to chyba znacznie starsze ale wygląda nieźle
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/270193
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 00:52
[quote author=Euforia_80 link=topic=96809.msg2606140#msg2606140 date=1476869503]
noszę się z zamiarem zmiany siodła
mogę mieć do przymiarki te dwa od którego zacząć

roczne takie
http://www.wwrshop.pl/pl/p/Siodlo-western-Pools-062/1146
czy to chyba znacznie starsze ale wygląda nieźle
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/270193
[/quote]
W sumie, nie wiem. Na oko to drugie wydaje się bardziej zachęcające, ale jest to tylko moje wrażenie, raczej wywołane sentymentem do marki tego siodła. Uwielbiam Cook'a.
smartini ja! A jak cenowo? Baby correction się znajdzie?

Edit: Zdaje się że dostrzegam baby correction 🙂 I fajny jest ten correction z czanką w kształcie S
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 11:49
Nique, przypomnij mi sie na fb, wrzuce Ci do niej link 😉
Livia   ...z innego świata
20 października 2016 13:50
Euforia, ten Pools wygląda praktycznie identyko jak mój Freemax - tylko jest terlicowy. Zależy co jest dla ciebie ważniejsze - jeśli chcesz mieć siodło dobrej firmy, to wtedy Billy. Ale jeśli masz możliwość przymierzenia obu, to przymierz, wsiądź w nie i zobacz, w którym będzie lepiej tobie i koniowi 🙂

smartini, haha, ile żelastwa 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 14:08
Sierra, a tak jeśli o tą paczkę chodzi, to przy moich aktualnych szaleńczych możliwościach finansowych zsumowanych ze sprzętowymi potrzebami dla konia po wybuchu granatu, to najbliższa paczka z USA zapowiada się na 'w bardzo dalekiej przyszłości' i najprawdopodobniej będzie w komplecie z żywym kopytnym 😂
więc większa szansa, że ja się doczepię do ciebie z moim ogłowiem i wędzidłem :P
Smartini nie ma pośpiechu, aktualnie po zmianie stajni, koncepcji żywieniowej i w związku ze wznowionymi treningami... no nie ma pośpiechu zupełnie  🙄 🤣

Muszę zrobić za to remanent w sprzęcie i może coś posprzedawać? Sporo się tego "złomu" i innych takich uzbierało :/ Zwłaszcza, że wpadłam w szał uzupełniania derek na sezon dla Czeczka. Oczywiście na ostatnia chwilę  😵
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 14:17
Sierra, haha 😀 no to akurat może mnie już będzie stać na tego dwuletniego ogierka po GT a Tobie wrócą potrzeby sprzętowe 😀
jakich der jeszcze nie masz?
O zgrozo, właśnie sobie przypomniałam, że moje ktoś musi z pralni odebrać :O problemy pierwszego świata...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się