Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

Dzionka o kurcze, jakoś tak mi zawsze przykro, jak się "stare" voltowe pary rozstają. No ale właśnie, życie weryfikuje plany na jeździectwo.
Flygirl gratulacje 🙂
wątek zamknięty
Frania mega pojętny chłopak, super reaguje i się stara. Chociaż humory ma jak kobyła i ostatnio mi brykał i kwiczał ze złości. 😁 Ale tak ogólnie to uwielbiam go od pierwszej jazdy i czuję, że się dobrze zgramy. 😍 Trenowałaś go? 👀
Libella  :kwiatek:
wątek zamknięty
asds, rewelacyjny prezent! (Marzą mi się takie "inne" kierunki podróży, odkąd miałam okazję zobaczyć Szwecję i Norwegię. Ale na razie nic z tego 😉)
flygirl, nie Tobie jednej rodzice bronili koni. Za to moich dzieci kompletnie do stajni nie ciągnie. Gratuluję ogona, a jak Ci się na kłusaku jeździ? Osobiście znałam tylko jednego i bywało z nim różnie 🙂
brzezinka, kolejny raz to napiszę, Twoja córka ma z Tobą świetnie 🙂
dar, dobre wieści!
Dzionka, ja dla odmiany nie jestem jakoś szczególnie zszokowana wiadomością o wystawieniu Dzionka na sprzedaż, bo wiem, jak ciężko się robi kiedy pojawia się szkrab 🙂 Powodzenia, żeby znalazł się dobry dom!

Od mojego ostatniego wpisu niewiele się zmieniło, jeśli chodzi o częstotliwość moich treningów niestety. Jak coś planuję, to zawsze wychodzi odwrotnie 😉 Miałam 3 tygodnie do zawodów, miałam porządnie pojeździć i poskakać minimum 3 razy z trenerką w tym czasie. I co? I kicha. Rozchorowałam się tak, że nie miałam sił palcem ruszyć, a jak wyzdrowiałam, to pogoda spłatała psikusa i trening trzeba było odwołać. W rezultacie przez te trzy tygodnie skoczyłam cokolwiek 3 razy: raz szereg gimnastyczny i dwa razy pojedynczą przeszkodę. Wychodzi na to, że ostatnio trenuję na zawodach 😉 

Nka:



C:






wątek zamknięty
kasija w Boroszewie byliśmy niestety bardzo krótko, wywiało nas do trójmiasta  😉

Anai jeździec na początku znajomości z Malachitem też miał mieszane uczucia co do odrywania się od ziemi..a potem było już tylko wielkie wow. Koń uwielbia skakać, po pierwszej przeszkodzie budzi się w nim zupełnie inny zwierzak  😀

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14494897_1212413508779707_2475818378890999273_n.jpg?oh=b92d78e05ac78d5019918a8eb64a70ee&oe=58A00099[/img]

Trochę mu się skulkowało ostatnimi czasy  😉 Niebawem w życie wchodzi nowa dieta i nie mogę doczekać się efektów  😜
wątek zamknięty
Quendi a gdzie teraz stoicie? 😉
wątek zamknięty
anai na nim mi się bardzo dobrze jeździ, właściwie to byłam zdziwiona, bo jakoś tak mało po kłusaczemu chodzi 😀

We wtorek do niego jadę. 😍
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Flygirl jezdzilam, ale zbyt milo nie wspominam. My się jakoś bardzo nie lubilismy 😉
wątek zamknięty
tuch - co to za ogłowie na rudym na poprzedniej stronie? Szukam takiego delikatnego z hanowerem  :kwiatek:
wątek zamknięty
Losse To jakiś totalny składak. Nachrapnik firmy Star.
wątek zamknięty
anai wyglądacie super jak zawsze!  🙂

My byliśmy ostatnio na zawodach w Michałowicach i wykręciliśmy w CC2 63.9 %, w CC3 62 % i w CC6 64.6 %. Kary ideolo, ja w sobotę jechałam jak potłuczona co poskutkowało niższym wynikiem 😉









wątek zamknięty
A ja wpadam z Karsonito. Zdjęcie z filmiku, ale powiem Wam, że fajny ten mój koniczek. Zwłaszcza po mojej blisko miesięcznej przerwie (koń pracował przez ten czas).

wątek zamknięty
tulipan Gratulacje! W ogóle, to piękny ten twój kary  💘
wątek zamknięty
tulipan, jeszcze raz gratulacje 😉
wątek zamknięty
tulipan, gratki  😅
A nas pogoda ostatnio nie rozpieszczała, z rudą wrzucamy na tryb jazdy weekendowej. Zaczęłam też działać z młodym i przypomniałam sobie ile trzeba włożyć pracy w takiego świeżaka  🙄 



wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
25 października 2016 06:48
Brzezinka - piękne rudości!! a młodzieniec jak się wyrobi... to dopiero będzie maszyna - już teraz niczego sobie🙂
Tulipan - spóźnione, ale szczere gratulacje!!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 października 2016 07:35
Tulipan rewelacja  😀
Brzezinka no jaki młodzieniec elegancki  🙂

A u nas niedawno była Strzyga z wizytą. Ogólnie po ciężkim ostatnim okresie wróciliśmy do regularnej pracy i treningów.
No nie jest lekko, ale próbuje się ogarnąć.
wątek zamknięty
Dziękuję bardzo  :kwiatek:  🙂
wątek zamknięty
Tak mi się życie potoczyło, że pod koniec roku dopisuje się do KR 🙂 Pomimo, iż od prawie 5 lat dzień w dzień pracowałam z końmi, dopiero teraz 'dorobiłam się' czterech kopyt. Scapa Flow, lat 17, imię robocze Samczyk, flegmatyk, żarłok, cierpliwy, uparty, nauczyciel idealny. Do niedawna chodził niemieckie S-ki w uj. Jeżdżę regularnie po raz pierwszy od początków mojej kariery jeździeckiej, czasem pod okiem właścicielki, czasem pod okiem szefa i nieśmiałe zaczynam twierdzić, że coraz lepiej sobie radzę na tym końskim grzbiecie. Przynajmniej równowagi nie tracę co chwila 😉 Wrzucam trochę Samiszcza na dzień dobry 😀
Pozdrawiamy!
wątek zamknięty
dodzilla Ale żeś go odpicowała!  😀 Piękny! Pokażesz coś jeszcze?
wątek zamknięty
dodzilla koń piękny, ale i stajnia obłędna! Gdzie to?
wątek zamknięty
Koń śliczny  😉 a stajnia w tle cudna  😍
wątek zamknięty
Atea trzeba wyglądać jak się wchodzi w nowe towarzystwo 😁 Jak na razie mam stos instagramowych fotek jakości skarpetki, bo aparat w telefonie mam już tak zmasakrowany, ze az wstyd tą cegiełkę pokazywać 😉 Ważne ze jeszcze działa. Od dłuższego czasu proszę mojego faceta, żeby mi porobił jakieś zdjęcia albo filmy, ale leniwiec z niego. Ostatnio go prosiłam o założenie ogłowia, bo sie spieszyłam, to... wyszło jak wyszło 😀
Lillid Dziękujemy :kwiatek: Stajnia to Hof Gut Kappel w miejscowości Senden, jedną stajnię dzierżawi synowa właściciela, szefowa mojego faceta i właścicielka Sama, a drugą Seb Langehanenberg, także pod fajnym okiem przyszlo mi się szlifować 😜
wątek zamknięty
Dodzilla koń przepiękny, ale stajnia- pierwsza klasa  😍
wątek zamknięty
Oho, widzę ze mnie czeka jutro runda w stępie z kamerą dookoła stajni 😂
wątek zamknięty
Bo to takie moje skryte marzenie: przepiękna stajnia, angielskie boksy, najlepiej przechodnie drugą stroną na korytarz stajni, najlepiej w charakterze zabytkowym, pastwiska i piękna okolica, a przy tym dobra infrastruktura. Dobrze, że marzenia nie kosztują.  😁
Więc koniecznie nam dodaj więcej zdjęć, przynajmniej będę miała wizualizacje swoich marzeń.  💘
wątek zamknięty
Trochę mnie nie było, chłopaki żyją i progresują, ale za to chciałam przedstawić nową dziewczynę jaką mam do jazdy.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 listopada 2016 16:06
Zmiana dyscypliny, nowa ścieżka kariery Korabka  😉 pozdrawiamy  :kwiatek:



wątek zamknięty
darolga Ale genialnie 😍 Też mam ochotę pobawić się tak z Donią tylko nie wiem od czego zacząć 😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 listopada 2016 07:37
julka177 - dziękujemy  :kwiatek: zacznij od czegoś łatwego, potem się człowiek wkręca i idzie z górki, a i koń jak załapie bakcyla to szybciutko głodny nowych sztuczek  🙂 uwaga, bo uzależnia  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.