Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
13 września 2016 08:13
Zapewne urlop. 🙂
ktoś może polecić jakiegoś weta do TUV w ok Strzegomia?
prib, tam jest zatrzęsienie profi wetów. Kornaszewski, Januszewski, Golonka, Henklewski... tak na szybko
_Gaga  a mogłabyś któregoś w szczególności polecić?
w/g mnie dr Januszewski
Gillian   four letter word
21 września 2016 20:02
Henklewski 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
26 września 2016 20:35
Henklewski  😉
Januszewski

I mamy 2:2 😁
super 😉 to może ktoś jeszcze weźmie udział w głosowaniu będzie mi łatwiej wybrać?  😀
Dr Henklewski ostatnio znajomej klaczy przed sprzedażą nie zrobił w ogóle zdjęć skoków i zapomniał zrobić zdjęć trzeszczek. Dzwonił potem, że zapomniał o trzeszczkach i sam przyjechał je zrobić. Co nie zmienia faktu, że dla mnie pełny TUV powinien posiadać zdjęcia skoków i to nie w jednej płaszczyźnie.
Ja do TUV polecam dra Kmiecika, ponieważ jest bardzo drobiazgowy i sumienny.
Szukam kogoś w okolicach trojmiasta, do zmiany plomby w zębie, niestety mój wet jest na urlopie i muszę znaleźć kogoś innego, dostałam namiary na Hajeckiego i Woźniak..ktoś jeszcze? 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 września 2016 17:47
Chajęcki jak już 😉
Polecam jeszcze lek. wet. Małgorzatę Adamowską.
Uwaga Lubelskie Lublin!  😅 potrzebuje sprawdzonego Weta na Tuv-a, jadę do Lublina oglądać konia i jak wszystko bedzie Ok będę robiła badania, słyszałam ze w tych okolicach jest Karcz, Kasprzyk, Kotowicz ale z żadnym nie miałam do czynienia bo jestem ze śląskiego. Dlatego proszę bardzo o pomoc który wet jest na prawdę godny polecenia  :kwiatek:
Ja polecam Kotowicza. Co prawda miałam do czynienia przy złamaniu, ale tak dokładnego badania chyba jeszcze (jak ponad ćwierć wieku się końmi zajmuję) nie widziałam. Potem był na konsultacji u znajomych i też zachwyceni.
Z tego co słyszałam Karcz zrobił się, hm ... niesolidny? Może po prostu zabiegany i czasu nie ma? Poza tym on spory kawał od Lublina. A Kotowicz na miejscu.
No i jeszcze ludzie polecają Pomorską bardzo ... Osobiście nie miałam do czynienia.
.
Wie ktos jaka jest najlepsza klinika dla koni w Niemczech,Belgii lub Holandii?
Witam.
Poszukuję dobrej kliniki w Polsce, w której weterynarze specjalizują się w diagnozowaniu kulawizn (kulawizna pochodząca od miednicy/biodra).
Chodzi mi przede wszystkim o rzetelność i konkretne podejście do tematu. Priorytetem dla weterynarzy powinno być właściwe zdiagnozowanie i podjęcie leczenia a nie zdarcie od właściciela konia jak najwięcej kasy...
Dodatkowo ważne by mieli spokojne podejście do końskiego pacjenta, ponieważ moja klacz jest bardzo nieufna i z natury dość lękliwa. Więc nie chciałabym przywieźć spowrotem konia znarowionego, bojącego się wszystkich i wszystkiego dookoła...
Najlepiej w okolicach południowej części Polski (bez uwzględniania kliniki dr Golonki)
Koń znajduje się w okolicach Bielska-Białej, Katowic, Tychów, więc odległość najlepiej do max 100km od naszego miejsca pobytu, żebym mogła w razie potrzeby bez problemu zajechać na kontrolę.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady  :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
04 października 2016 10:35
Moockingjaay, podejrzewam, że klinika do 100km od kiedy Golonka zawinął się do Dolnośląskiego to raczej marzenie ściętej głowy.  😂
O masz, naprawdę??
Nie ma nigdzie w okolicach nic konkretnego? Jeśli nie to proszę o opinie dotyczące klinik znajdujących się w dalszych odległościach.
Rozważę wtedy najbardziej rzetelną klinikę.
ps. Nawet nie wiedziałam że Pana Golonki nie ma już na śląsku 😉
Ja zawozilam we wrześniu konia na sluzewiec, koń też nie ufny, był grzeczny, podejście ludzi też ok, no i koń nie schudl nic, mimo ekstrakcji zęba, do tego cenowo wyszło w miarę ok 😉
Moockingjaay najbliżej masz chyba klinikę Szpotańskiego- okolice Łodzi.
dea   primum non nocere
04 października 2016 20:49
Byłyśmy na służewcu. Co prawda my nie z kulawizną, ale przez to że siedziałam z koniem prawie non stop, obserwowałam ich pracę. Wrażenia pozytywne.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
05 października 2016 06:33
Kulawizny i ortopedia to najlepiej Henklewski. Ma klinikę za Wrocławiem.
Moockingjaay , ja zdecydowanie polecam doktora Przewoźnego w Buku, jak dla mnie w tej chwili najlepszy wet.
Hej. Możecie polecić kogoś na podkarpaciu kto dobrze tarnikuje ale mechanicznie?
desire   Druhu nieoceniony...
20 października 2016 09:09
Alisaa, na podkarpaciu to p.Monika Szubart ale przypuszczam, że tarnik tylko elektryczny..
Jest jeszcze dr Jan Trela - chyba jedyny chirurg w Polsce z taką specjslizacją.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
21 października 2016 10:19
Kiedyś już zadawałam tutaj to pytanie - nie dostałam odzewu więc spróbuję raz jeszcze:

Który z lekarzy przyjmie studentkę na staż? Nie liczy się żadna odległość, interesuje mnie cała Polska. Może wiecie do kogo mogę się w tej sprawie odezwać? Baaardzo proszę o jakieś odpowiedzi  :kwiatek:
Pytaj lekarzy, a nie na forum. Nasze telefony i adresy są ogólnodostępne i raczej nikt nie wpisze cię na "czarną listę" za email z CV ani nie rzuci słuchawką
Ja chyba będę szukał
Poznań, kogo możecie polecić do zrobienia zębów z elektrycznym tarnikiem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się