Westernowa Rewia Mody

Mam nadzieję, że wraz z ostatnią paczką mam już komplet derek... ale ta mokra i zimna jesień jednak mnie trochę zaskoczyła. La la la, wrzesień, słońce, 15 stopni i... piździernik. 4-8 stopni i ciągle pada  👿

Z ciekawszych przemyśleń: na moim nierozbudowanym jeszcze za mocno kucu (dalej jest kucykiem o szlachetnym kształcie gruszki) fenomenalnie leżą derki Horseware/Amigo/Rambo. I dodatkowy bonus: mają rozmiarówkę co 5cm!

Do tej pory uważałam to za zbytek, ale po raz kolejny mój koń udowodnił mi, że nie ma czegoś takiego jak "ale to już przesada" 😉 Zeszłoroczne derki 135cm są kuse po plecach i na zadzie, 145cm wiszą w klacie... zmierzyłam więc kuca jak Pan Bóg przykazał i wyszło mi 139cm. Nie no jasne, to musiało wyjść ~140cm, żeby mi przypadkiem nie zasugerować, co robić  🤣 A tu odpalam internety, znajduje Horseweara, zamawiam, odbieram, mierze i... ideał  😍 Cudnie skrojone, tak wyżej na szyi jak lubię, w klacie nic nie wisi, długość idealna  😅

Ale nie byłabym sobą, jakbym nie zakombinowała trochę więc zwymiarowałam tego Horseweara i kolejną derkę zamówiłam w ...Caballu  😎 Jestem strasznie ciekawa jak wyjdzie przymiarka, bo jednak co nasze to nasze. A Caball jeszcze mnie do tej pory nie zawiódł 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 14:52
Sierra, o to to, ja uwielbiam naszą zimową z equitheme high neck, też mają rozmiarówkę co 5cm!
nam 150 leży idealnie (to nic, że w tabeli jest dla koni 170-175 w kłębie xD). I kurcze poważnie rozważam go poderkować, bo jak mam go w środku zimy przywieźć do Krakowa i brać pod siodło takiego klasycznego mastodonta, to mi się odechciewa :/

o właśnie, w paczce z USA jeszcze będę miała derkę nylonową <3
Trochę mody z show 😉
Livia, będziesz zawiedziona... tzw. pady unicolor można było policzyć na palcach jednej ręki 🙂

https://www.facebook.com/pg/OBP-Olgas-Best-Pictures-1491483164439969/photos/?tab=album&album_id=1799166940338255
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 16:09
Tuffy, no mi się strasznie podoba ten zielono beżowy RK <3
i wyjątkowo ten niebieski Moreya, jeden z niewielu niebieskich które dobrze wyglądają :P
Teraz w modzie są te większe pady, które dużo bardziej wystają spod siodła na boki konia.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 16:17
Tuffy, właśnie zauważyłam, na ME to 80% koni w nich było. Dobrze wyglądają ale pod dużymi siodłami i na tych nabitych monsterach, bardziej filigranowe konia wyglądają w nich dziwnie...
Livia   ...z innego świata
20 października 2016 18:02
Tuffy, haha, faktycznie wszystkie nieźle wzorzyste 😀 Ale muszę przyznać, że ten niebieski całkiem ładny 🙂 Dziwnie wyglądają takie dłuższe kocyki pod siodłem - choć pewnie niedługo się wszyscy opatrzą i przyzwyczają 🙂
Trochę mody z show 😉
Livia, będziesz zawiedziona... tzw. pady unicolor można było policzyć na palcach jednej ręki 🙂

https://www.facebook.com/pg/OBP-Olgas-Best-Pictures-1491483164439969/photos/?tab=album&album_id=1799166940338255


Niebieski na izabelu świetny i brąz z czernią.
To w załączniku jeszcze moja ulubiona koszula tego sezonu... z pasującym showpadem 😀

Sierra
tu trochę podobny, jaśniejszy



maluda, tutaj też palomino, ale z innym niebieskim
w załączniku jeszcze jedno palomino na niebiesko


smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 18:44
Gennaro! 😀
ten komplet jest cudowny... 😍
BORDO! Tak, już dawno widzę Jacka w tym kolorze 😀 I wszelakie niebieskie, turkusy… Jakoś tak wyszło że w mojej szafie są teraz trzy pady… Kobaltowo czarny prof. choice, niebieski haf i…. turkusowy mattes xD Coraz bardziej pozbywam się różowego z mojej szafy…
Tuffy, ale te już nie robią dla mnie takiego szału jak tamten wcześniejszy. Jest piękny.

Ja autentycznie fantazjuje, że jeśli tylko chociaż raz dane mi bedzie wystartować w zawodach to kupię jednej z tych showpadów. I to ten różowy najchętniej, choć i bordo i brązem bym nie pogardziła
https://goo.gl/images/pLJKvf
Sierra, bordo - mówisz i masz - w załączniku 🙂

oraz drugie zdjęcie - tym razem trochę babskiej mody - oczywiście koszula od La Bombastic
Livia   ...z innego świata
21 października 2016 18:15
Tuffy, koszula tej pani cudowna! 😍
Tuffy, co to za pad na izabelu?
Właśnie się zakochałam któryś już raz.

smartini   fb & insta: dokłaczone
21 października 2016 19:29
co jak co, ale Ann zawsze pięknie wygląda a Sonja odwala kawał dobrej roboty z tymi koszulami 😍
.
Robiąc zakupy w www.equitom.com.pl nie byłabym sobą gdybym nie zajrzała do działu west 😁.
A tam śliczne pady w extra cenach. W dodatku profilowane:
- klik same niebieskie i czarne
- klik drugi, trzeci też może być
- klik ostatni


A idź z tym, nie kuś. Ważniejsze wydatki teraz mam a Ty mi pokazujesz mój wymarzony fioletowy w tak małej cenie.
Piszę zaraz priv (ale w innej sprawie).
.
Muchozol ten pierwszy z trzeciego linku xD Iście cukierkowo karnawałowy xD Ja za to kompletuję zamówienie w kreamerze jakby ktoś coś :P
SzalonaBibi to ja mam dylemat padzik czy jedna wizyta weta 😁. Żart oczywiście 😉.
No i marzy mi się drugi z drugiego linka na wynaturzonego hucułka 😁.


No właśnie, drodzy ci weci ... Albo my niezbyt bogate  😀iabeł:
Ja marzę o wzorzystym czarno/beżowo - fioletowym, ale nie widziałam w żadnym polskim sklepie w cenie do przyjęcia.
Nie wiem skąd mi się ostatnio wzięło umiłowanie fioletu. Nawet zaczęłam uważać, że mi do Rudej pasuje.
.
Mój nigdy bogaty nie był ... Ale kombinuje jak zarabiać na wszystko + konie i całkiem nieźle mu to wychodzi  😀iabeł:
Za to ja zapewniłam mieszkanie ...
A na westowe padziki minimalna może nie wystarczyć  😁
.
Może nie do końca westowe... Ale zawsze można kupić kaloszki, ochraniacze, albo... sakwy z oświetleniem led xD

http://galloper.pl/pl/c/Sugarhorse-2016/238

PATRZCIE JAKIE SŁODKOŚCI NOOOOOOOOO <3 <oszalałam>
Livia   ...z innego świata
28 października 2016 09:45
Nique, o Sugarhorse była kiedyś dyskusja w KRM 🙂 Fajne rzeczy, ale nie wiem jak z jakością, no i ceny dość... zaporowe 😉
No i po co ja wlazłam w ten link... 🙁 to jest BARDZO mój styl!

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się