Jakie pasze dajecie swoim koniom?

Nie sypią się 😉
Wpadam wyrazić swój nieustający zachwyt nad Nuba Equi  😍 koń co prawda pluje chrupkami bananowymi ale jest sympatycznie pobudzony bez odpałów, zupełnie przyjemnie się jeździ bo galopuje pode mną a nie się turla, zasuwa do przeszkody. Jak dla mnie efekt wow osiągnięty. Właśnie na czymś takim mi zależało. Jest ekstra.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 października 2016 15:03
Gillian a czym z Nuby karmisz?
Musli dla koni sportowych 🙂 no czuć te 14mj 🙂
Pasze z Nuba są są super ale niestety nie na moją kieszeń a szkoda bo pasze maja super  🙁
Ja musze pochwalić mesz z Nuby 😀 Pięknie pachnie, sama mam ochotę sie poczęstować, a kobyła wcina aż się te jej wielkie uszy trzęsą 😂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 października 2016 20:38
Moja uwielbia mesz z nuby i wyslodki z mieta, obie pasze pachną obłędnie
Gillian, masz te normalne  musli,  nie balancera?  Ile tego dajesz,  żeby  był efekt?
maluda a po jakim kątem chcesz porownac sklady? Moze lepiej porownac analizy ? pasze NubaEqui w takiej cenie jak Agrokompleks nie dostaniesz, bo to inna półka...
marszylka nie obsypuja się, a są kruche akurat do pogryzienia przez koniucha. No i bilansowane tak jak wspomniała Kinia - nie trzeba kombinować z Ca:P🙂 Szkoda, że poza promocją tak super cenowo nie wychodzą, choć itak taniej niż w innych firmach.
a ktoś wie do kiedy ta promocja w tej Nubie?  👀
anai, daje musli, około 3 pavo-miarek dziennie. Na pewno mniej niż zalecana dawka. Plus owies z jęczmieniem i kukurydzą.
Kraja dzięki za radę. W takiej sytuacji, wstrzymam się z zakupem.
Gillian, dzięki. To jednak drogo wyjdzie miesięcznie, zostaję przy soymaxcie 😉
No drogo. Po Soymaxie efekt był jakiś, natomiast zupełnie nie było szału na dłuższą metę. Koń się zrobił bardziej energiczny ale na krótko, trochę jak kawa - dalej się obijał ale z większym zaangażowaniem 😉 a po Nubie fruwa.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
20 października 2016 09:16
A daje ktoś Nuba Builder Musli? Bo jestem ciekawa tej paszy 😉
A daje ktoś Nuba Builder Musli? Bo jestem ciekawa tej paszy 😉


Ja dawałem, przez 2,5 mc potem przeszedłem na Daily bo sie powili robiła pączusiem - teraz daje Daily balancer + owies  i się bardzo ładnie trzyma w formie.
Alaska promocja jest do końca października  🙂
maluda jakbyś potrzebowała porady, którą paszę wybrać, albo pytania odnośnie składników to możesz śmiało pisać na maila podanego na stronie NE lub na fb [CIACH]

Proszę nie przesadzać, kto będzie chciał to sobie znajdzie linka.
To ja szukam paszy na rynku która ma największą jednostkę energii,potrzebuję obudzić klacz do pracy,jest lekko za gruba ,pracuje 3 x w tyg(więcej nie ma możliwości) na to ile chodzi powinny być efekty a ona niestety ociężała ,gołym okiem widać brak energii,badania krwi zrobione koń jest zdrowy .
Polecicie cos co spowoduje choć trochę iskry ?
Alicja,
A co koń je obecnie? Ile razy dziennie, a jakich ilościach?
Ile razy dziennie siano? Koń był na trawie?
Alaska promocja jest do końca października  🙂
maluda jakbyś potrzebowała porady, którą paszę wybrać, albo pytania odnośnie składników to możesz śmiało pisać na maila podanego na stronie NE lub na fb https://www.facebook.com/nubaequi/


Dzięki, ale chwilowo (oj, długo będzie to chwila) nie stać mnie.
Może kiedyś.
była na trawie codziennie około pół dnia,teraz tez jeszcze chodza.
  rano i wieczorem owies( za dużo jak na mój gust), siano na noc, jak nie ida na trawe jedza siano na padoku.
To ja szukam paszy na rynku która ma największą jednostkę energii,potrzebuję obudzić klacz do pracy,jest lekko za gruba ,pracuje 3 x w tyg(więcej nie ma możliwości) na to ile chodzi powinny być efekty a ona niestety ociężała ,gołym okiem widać brak energii,badania krwi zrobione koń jest zdrowy .
Polecicie cos co spowoduje choć trochę iskry ?


Może zbyt duża ilość paszy objętościowej ?? albo treściwej ?? przy takiej pracy ?

Moja koleżanka stosowała z Mastersa Prestatie - granulat, chwaliła sobie a jej klacz tez była w podobnym stanie. Wiem, że oni jej ustalali darmowy plan żywieniowy za free.

Tylko ile tego owsa?
Bo jeden je 5 kg dziennie inny 1,5 kg...

zaczekajcie  🙄 nie mam zamiaru rozkminiac ile tego owsa,tylko intersują mnie podawane przez was wysokoenergetyczne pasze czy jesteście w stanie polecić cos po czym energia faktycznie wzrasta, jeśli nie ma tu nikogo kto podaje to przepraszam 🙂
Struktur Energetikum Hippolyta i Enduro Saracena. Obie przeze mnie sprawdzone i polecam.
Ja właśnie zastanawiam się czy nie zamienić otrąb ryzowych z NE, na pasze dedykowana , szukałam czegos, co mi konia podtuczy, i otręby super załatwily sprawe,  tylko teraz wydaje mi sie, że jest lekko ' ociezaly' , no i dla młodego konia, to może być zbyt uboga dieta , poratuje ktoś😀?
stosował ktoś cooling mix z saracena ? jakieś opinie ?
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
21 października 2016 07:17
zaczekajcie  🙄 nie mam zamiaru rozkminiac ile tego owsa,tylko intersują mnie podawane przez was wysokoenergetyczne pasze czy jesteście w stanie polecić cos po czym energia faktycznie wzrasta, jeśli nie ma tu nikogo kto podaje to przepraszam 🙂


kola postów wyżej Gillian polecała musli sportowe z Nuba Equi, które ma 14 Mj. Do końca października jest promocja na te pasze -10%
Ja Nubę polecam gorąco, jedna z nielicznych pasz obok agrokompleksu, Magii, która jest robiona w Polsce i ani skład ani konsystencja nie wzbudziły u mnie wątpliwości.
arika00 - ja podaje 🙂 z tym że nie pełnoporcjowo, bardzo smaczne, nie dodaje energii, lekkotuczące, dobre dla koni dla których owies nie jest wskazany ze względów kopytowych.
zaczekajcie  🙄 nie mam zamiaru rozkminiac ile tego owsa,tylko intersują mnie podawane przez was wysokoenergetyczne pasze czy jesteście w stanie polecić cos po czym energia faktycznie wzrasta, jeśli nie ma tu nikogo kto podaje to przepraszam 🙂

No to Ci mówie, podaje dokładną nazwę - Maters prestatie granulat. pasza wysokoenergetyczna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się