Re-voltowy łańcuszek książkowy

Ja na dniach wysyłam do safie.
To lancuszki jeszcze się nie skonczyly? Ja mam juz wlasna książkę z powrotem.
Nie nie skończyły się wg rozpiski powinnam dostać jeszcze 2 książki a dopiero potem swoją
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 października 2016 17:25
Rozsypało się. Ale mówiłam wysajmy wszyscy razem, a nie kazdy sobie kiedy przeczyta.
Scottie   Cicha obserwatorka
20 października 2016 18:22
Ja powinnam jeszcze dostać książkę tereski i dopiero swoją.

Książki mieliśmy wysłać do 5 dnia każdego miesiąca i ja tak robiłam, wysyłałam między 1 a 5, tylko raz się spóźniłam dzień czy dwa z wysyłką. Chociaż sama książki dostawałam np. 20-któregoś dnia miesiąca. Ja myślałam, że to Ty JARA, przetrzymałaś książki, bo tak ich dużo jeszcze niedawno miałaś 😉
Ja ostatnią wysłałam w sierpniu i od tej pory żadnej nie widziałam.
Ja ostatnią dostałam w lipcu chyba  🙂
Cariotka wysłałam do Ciebie książkę 10.10.2016
wg Poczty Polskiej czeka aż ją odbierzesz:
http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=859007731638595107
A to spoko tylko awizo nie widzę ale przejdę tam sie 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 października 2016 15:33
Wróciła do mnie moja książka i zastanawiam sie dlaczego ponownie ominela Hedonistke?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 października 2016 16:51
Dziewczyny, ja też muszę się wypisać z łańcuszka 🙁 wyskoczył mi nieplanowany wyjazd za granicę. Książkę, którą mam teraz, wyślę.


Jara, bo Hedonistka się z łańcuszka wypisała dość dawno 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 października 2016 17:42
Aha, ok  😀
Dzisiaj dostałam resztę książek za jednym zamachem, w miarę możliwości postaram się w grudniu przesłać dalej.
a tą co dostałaś w sierpniu to wyślesz? bo jak na razie nic nie dostałam
Scottie   Cicha obserwatorka
08 grudnia 2016 14:44
U kogo utknęły książki? Jest szansa, że dostanę książkę Tereski do końca roku? Cariotka, masz ją?
książka Tereski to ta co wysłałam Cariotce 10.10.2016

a ja niestety od sierpnia nie dostałam żadnej książki 🙄
Scottie   Cicha obserwatorka
08 grudnia 2016 15:55
A ja od lipca... w sierpniu wysłałam tą, co przeczytałam przez lipiec i od tamtej pory cisza 🙁
U mnie też od sierpnia nic 🙁
Cariotka   płomienna pasja
08 grudnia 2016 21:50
tak jest szansa. wyśle ją jutro.
Ma ktoś może kontakt z Karino1998 przez fejsa albo maila? Bo wg re-volty nie logowała się tu od 26 listopada a tej pory nie dostałam żadnej książki 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
31 stycznia 2017 16:21
Wiadomo co z łańcuszkiem? Dalej taki zastój u Karino1998? Ja ciągle nie dostałam mojej książki <Zorkownia> 🙁
no niestety jak na moje oko Karino1998 dalej przetrzymuje wszystkie zaległe książki
Hej, ja nie wiem od kogo, ale dostalam książki dwie jakos koniec listopada/poczatek grudnia (mogę mieszać bo za diabla nie pamiętam dokladnie, ale do jednej z właścicielem pisałam pw tegodnia kiedy przyszly). Obie juz przygotowane do odeslania i teraz nie wiem do kogo slac?
Szczerze myślałam ze łańcuszek sie skończył bo wczesniej od lipca nie dostałam żadnej książki a potem wrocila do mnie moja wlasna...
Ja mojej nadal nie dostałam 🙁
Olencja zdaje się że jedna z nich właśnie Twoja 🙂 nią pamiętam do kogo pisałam pw w tej sprawie i nie mogę znalezc w skrzynce na rv...

Obie książki odeślę jak tylko będę na miejscu, są gotowe. Niestety ja chwilowo jestem poza miejscem książek 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lutego 2017 09:46
sienka, dostałaś ode mnie dwie książki 😉
zły wątek  😡
JARA, si, o tych dwóch właśnie mówię 🙂
Cariotka   płomienna pasja
01 lutego 2017 19:04
Ja nie mam żadnej 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
01 lutego 2017 22:33
Cariotka, wiem! Karino1998 ma wszystkie i ma wysłać hurtem do pestki, kiedy przeczyta.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się