UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Polecam D+A - wymiana  🙂
Plus dla karoszata jako kupującej
szybka decyzja, bardzo konkretna osoba, natychmiastowy przelew
takie transakcje to przyjemność  💘
+ za udaną wymianę z drabcio🙂
Duży plus dla Na_biegunach. Świetny kontakt, bardzo sprawna wysyłka, a ochraniacze zgodne z opisem. 🙂 Dziękuję :kwiatek:
Ogromny plus dla Użytkowiniczki  D+A! Bardzo szybka wysyłka i świetny kontakt. Polecam wszystkim!  :kwiatek:
Plus dla beatasis jako kupującej. Szybka wpłata, bezproblemowa transakcja :kwiatek:
Bardzo polecam wdomino@tlen.pl . Uczciwy sprzedawca, miła osoba, a produkt zgodny z opisem. Cała transakcja przebiegła sprawnie i szybko 🙂
Plus dla kupujących:

Paulina.
nunchi
bera7
mimibell
wuzetkowa1
marta12aa  :kwiatek:
Plusy dla kupujących Don_pedro oraz sianecka

Osoby zdecydowane, dobry kontakt i bezproblemowe transakcje
Zdecydowanie polecam użytkowniczkę arusiecka. Sprzedałam jej siodło na raty, zarówno pierwsza wpłata jak i druga w terminie, wszystko bezproblemowo i uczciwie, mega plus  🙂
+ dla Milku2000 🙂
Duży + dla Mary_Jane jako sprzedającej. Świetny kontakt, szybka wysyłka pobraniowa i sprzęt w 100% zgodny z opisem  😀
Plusik dla konie24  :kwiatek: 😉
puki,  bardzo polecam jako sprzedającą  🙂
+ dla Hedone jako kupującej, sprawna i przyjemna transakcja  😉
Ogromny plus dla  Elllka  :kwiatek: - szybko , miło i uczciwie  😀.
Plus dla Julionator, jako sprzedającej. Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, sprzęt ok. Polecam.
Duży plus dla koniara6420 jako sprzedającej, miły kontakt, szybka wysyłka i sprzęt super  :kwiatek:
Ogromny plus za transakcję dla kupującej Leonoli  :kwiatek:
Kulturalnie, błyskawiczna wpłata, świetny kontakt.
Gorąco polecam
Bardzo polecam sprzedającą mikstura,bardzo dobry kontakt,błyskawiczna przesyłka i towar zgodny z opisem 😅
Polecam diera szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt, ogłoszenie w pełni się zgadza  😀
polecam sprzedającą Freska  😉
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 października 2016 17:07
jowikonik4  - Polecam jak sprzedającą 🙂. Dziękuję  :kwiatek:
polecam blacky161-sprzedającą 🙂super kontakt,towar zgodny z opisem
angelique   Marzenie nie ma daty upływu ważności...
28 października 2016 09:08
Ogromny + dla wean jako sprzedającej !!! Oby więcej tak uczciwych i rzetelnych ludzi na mojej drodze 🙂
Plus dla ET jako sprzedającej 😉
polecam agnieszka 15-sprzedającą,towar zgodny z opisem,szybka przesyłka
agull   Dążąc do celu
31 października 2016 11:54
Polecam Hana jako sprzedającą - świetny kontakt, sprawnie, szybko i dodatkowo dostałam prezent  :kwiatek:
Wielki plus dla sprzedającej Hedone. Napisałam cały wywód a nie zapisało  🤔 Dlatego krótko: towar zgodny z opisem, świetny kontakt i błyskawiczna wysyłka. Polecam  :kwiatek:
  chomiczekrysiu i dommaz -duży plus 😀 - bardzo dobry kontakt,błyskawiczna przesyłka i towar zgodny z opisem  :kwiatek: .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się