KOCHAM KINO :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2016 21:25
Stork już u mnie grają, może się wybiorę w weekend z młodą? 👀 Waham się między tym a Finding Dory, bo tego ne jestem w stanie jeszcze w necie znaleźć :/
Kusi mnie też Sausage Party, ale to już nie z dzieckiem 😁

Dom Zły oglądałam i bardzo mi się  podobał, ale na Wołyń się nie skuszę. Tak, jak kiedyś uwielbiałam filmy o polskiej historii, tak teraz nie mogę ich oglądać :/
I lekkie zdziwienie mnie złapało jak zobaczyłam, że w naszym irlandzkim kinie grają Smoleńsk 😲
Byłam na Wołyniu i niestety się zawiodłam. Z filmów ostatnich lat o, powiedzmy, podobnej tematyce, dla mnie wypadł najsłabiej. Chociażby Róża czy Pokłosie zdecydowanie bardziej do mnie trafiły. Wiedziałam czego się spodziewać, bo znam historię Polaków na Wołyniu, więc sama fabuła mną nie wstrząsnęła - tzn. byłam przygotowana. Natomiast narracja zupełnie nie moja bajka. Dla mnie było sporo scen o tym samym, takich zbędnych, zapętlonych. Dodatkowo zakończenie do mnie nie trafiło.
Iść warto, historia jednak prawdziwa i nie tak dawna, natomiast chyba spodziewałam się czegoś więcej.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 22:13
CzarownicaSa, Stork u nas też już jest, ja idę obowiązkowo dla wilków. Cuteness overload. Ciężko doradzić bo Bocianów jeszcze nie widziałam ale Gdzie jest Dory trochę mnie zawiodło. Wyciskacz łez i bardzo wzruszające ale nic ponadto.

Ja na Wołyń idę bardziej dla reżysera niż dla samej historii. We`ll see
Widziałam pierwszy zwiastun filmu "Logan", ostatnia część o bohaterze - mutancie. No, przyciągnął moją uwagę. Bardzo zachęcający i chciałabym go zobaczyć.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2016 22:31
Ooo Logan jest na mojej liscie od dawna 😍 jestem mega fanką jego postaci odkąd pierwszy raz zobaczyłam X-Menow 😜
Ja kocham tego aktora, mam nawet go na FB. Taka niespełniona miłość wręcz.
Pokłosie


😵 serioo....  ta antypolska szmira.

Cierpienie mówisz teraz językiem jedenastoletniego internauty, który nie zrozumiał filmu.
rozumiem bardzo dobrze ten film
Dla mnie Pokłosie i Ida to antypolskie filmy i nie zamierzam nawet ich komentować.
No ale jak ktoś dalej twierdzi, że w Jedwabne mordowali Polacy to nie mamy o czym gadać.
http://www.sumlinski.pl/artykuly/poklosie-maly-film-malych-ludzi/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2016 09:35
Maluda no to masz to, co ja 😍 Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia 😜 Serio 😁 Uwielbiam filmy z nim, oglądałam chyba większość 😍
A on z wiekiem coraz ładniejszy. Ech, pomarzyć dobra rzecz!  😍
Skończyłam Honey 3. Jak pierwszą część kochałam, tak trójka średnia, nie powala i nie zaskakuje.

Księga Dżungli -  😍 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2016 09:44
Maluda oj tak 😍 😁 Jest jeszcze Patric Dempsey, też totalnie w moim typie 😜
A Jackman najbardziej pasował mi w roli Wolverina z pierwszych 3 części X-Men i w.... Van Helsingu 😜 Mam wielką słabość do skórzanych płaszczy i takiej stylizacji 😡
No i jeszcze niezapomniane Źródło, które serdecznie polecam jeśli nie oglądałaś! Genialny film i genialna rola Jackmana. Tak samo jak Les Miserables i Labirynt(choć to drugie raczej samą historią fascynuje niż jego rolą).
No i klasyka- Kate i Leopold 😍 Jak nie lubię romantycznej szmiry tak to mnie rusza 😉

Zabrałam się wczoraj pierwszy raz za Martwicę Mózgu. Urzekł mnie ten film! 😍 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 października 2016 11:56
nie no, Polacy to naród niewinny, nigdy nie skażony nienawiścią przecież  😂
Cierp1enie Teraz to pojechałaś...
W każdym narodzie byli/są dobrzy i źli ludzie. Czyli Cierp1enie, uważasz, że nasz naród nie robił złych rzeczy?
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 października 2016 16:05
uhu, idę po popcorn, dobrze, że mi ostatnia paczka została 🙄
Cierp1enie, czeka Cię lincz, podzielić się z Tobą popcornem? Bo czekolady nie mam 🙁
smartini - chętnie, bo puste szafki, tylko cicho by dziewczyny z wątku o odchudzaniu nie wiedziały 😀

Czy ja napisałam, że Polacy są czyści jak łzy?? Nie, napisałam tylko że Pokłosie jak i Ida to antypolskie filmy.
Po których właśnie są polskie obozy koncentracyjne i za zagładę żydów odpowiadają Polacy a nie Niemcy.


W tym wątku opisujemy swoje recenzje dotyczące filmów, więc ja napisałam swoją. Dla was te filmy mogą być dziełem wybitnym, macie do tego prawo.
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 października 2016 16:29
Cierp1enie, w sytuacjach podbramkowych można, popcorn to tylko kukurydza więc prawie jak sałatka!
Razem z czekoladą z Kakaowca  😁

No ale popcorn bardzo pasuje do wątku z Kinem, więc poproszę paczuszkę 🙂

Siadam właśnie do Łowca i Królowa Lodu
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 października 2016 16:36
Cierp1enie, mentalnie wysyłam pół michy ;D
a Łowca fajny, lepszy niż część pierwsza. Taki na odmóżdżenie
Właśnie coś takiego potrzebuję, po całym dniu porządków i obrabiania zdjęć 🙂
Wczoraj bylam w kinie na ''Bridget Jones Baby''. W koncu  troche sie posmialam i od razu poprawil mi sie humor 😁 Wiec polecam 😉
Jednak obejrzałam coś innego a mianowicie Szansę Emmy, fajne familijne kino, jak zawsze wszystko dobrze się kończy. No i piękne konie 🙂
Chciałam włączyć Łowcę a co się okazało, że ja już ten film widziałam  😂 hehe fajna bajka 🙂
Tym sposobem obejrzałam kolejny koński film Zefir, ale mnie aktorzy denerwowali. Fajna historia, ale aktorzy grający mi bardzo nie pasowali.

edit: oglądałam Wojownicze żółwie. Wyjście z cienia. - podobały mi się tak jak i jedynka 🙂
Ja byłam w końcu na Dziewczynie z pociągu. Byłam nastawiona na prawdziwa kichę, a tak naprawdę film oglądało mi się lepiej, niż czytało* mierną książkę. Ode mnie 6/10.


* tak dosłownie, to słuchałam audiobooka.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 października 2016 00:13
Huhu, byłam na Doctor Strange! Najlepszy tegoroczny Marvel, jestem usatysfakcjonowana tym, co dostałam 😀
Idę jeszcze raz do IMAXa popodziwiać obrazki (teraz byłam na 'fabule' 2D)
ooo to super, zabiorę męża
smarcik  😅 super bombka, ide glownie ze wzgledu na obsade, Benedict i Mads  😍 💘
Również byłam na Doctorze Strange'u i zostałam mile zaskoczona, bo zwiastuny były, szczerze mówiąc, średnie. No ale po Ant-Manie też nie spodziewałam się tak fajnego filmu 😀 Na pewno pójdę do kina jeszcze przynajmniej raz (bardzo żałuję, że do Imaxa mam daleko :<😉.
Peleryna <3 Chcę tę pelerynę <3
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się