wasze ulubione seriale

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 października 2016 18:53
tunrida, pustka, smutek i żal =( Ja zaczęłam westworld, ale ma tylko 3 odcinki. A wyward pines widziałaś?
Ja w ogóle teraz seriali do oglądania nie mam =(
Designated Survivor z nowych polecam, polityczny ale dobry 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 października 2016 12:07
Chicago Fire, RMed i PD wróciło!  😍

Aaaaaa i ja nic nie wiem?!
Polecicie coś z Netflixa? Bo skończyliśmy Narcos i szukamy nowego uzależnienia.
Lotnaa, House of Cards - IMO - nie istnieje lepszy serial! Przyznam, że nigdy w życiu nie wkręciłam się w żaden film/serial tak jak w życie Franka Underwooda 😉
Lotnaa, a Fargo widziałaś?
Mr. robot oszalałam  😜 Remi Malek jest przegenialny w tej roli, zresztą w The Pacific już go uwielbiałam  😁
kermit   Horses horses everywhere ..
26 października 2016 08:47
Czy są tu fani Zombiaków ? (Walking Dead).

Mój typ w końcu odpadł choć było mi głupio, że się cieszyłam  😁
kermit, ja oglądam, ale dopiero zaczęłam 4 sezon 😉

a Westworld ktoś ogląda?
Ja oglądam i Westworld i Walking Dead. Z tym, że w ziombiakach mam tyły  😡 Ale w końcu nadrobię.

Natomiast moim numerem 1 obecnie jest Boardwalk Empire  😍 Pierwszy sezon obejrzałam w cztery dni przy okazji choroby i jestem zachwycona.
Potrzebuję małej pomocy  :kwiatek:

Poszukuję serialu - oglądałam go raz,ale kompletnie nie pamiętam w jaki dzień, jaki kanał - było to na pewno wieczorem  😉 Akcja dotyczy perypetii Włoszki i Turka - mieszkali we Włoszech,ale jakiś znajomy doniósł,że owy Turek pracuje nielegalnie i musiałam wracać do swojego kraju. Włoszka pojechała z córką go odwiedzić i na skutek jakiś zamieszek w końcu z nim została tam na stałe. Czy ktoś z Was moze kojarzy ten serial,albo ma jakiś typ?  😉
kermit,
a Westworld ktoś ogląda?

Ja również oglądam, przyznam że mnie wciągnął szczególnie teraz, kiedy co niektórzy zdają sobie sprawę że ich świat jest nieco oszukany  😉
Thorgala mają nakręcić! O jak się nie mogę doczekać!
Na szczęście nie Polacy.
http://wyborcza.pl/7,75517,20883277,kultowy-thorgal-jako-serial-w-stylu-gry-o-tron-grzegorz.html
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 października 2016 15:37
Ale fantastycznie!!! 😀 😀 😀
Jak wyjdzie muszę to zobaczyć 👀
delene, też to widziałam, na pewno na TVP 1 leci, nie mam pojęcia w jaki dzień, ale to jeden z tych ich tureckich seriali  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 października 2016 23:07
[quote author=Czekoladowiec link=topic=205.msg2603738#msg2603738 date=1476267600]
Chicago Fire, RMed i PD wróciło!  😍

Aaaaaa i ja nic nie wiem?!
[/quote]
Obejrzałam pierwszy odcinek Chicago Med. No oczywiście, że się poryczałam  😵 a Natalie źle zrobiła na koniec :/
Olson, Hause of Cards już dawno obejrzany, ale mnie aż tak nie powalił. O wiele bardziej wkręciłam się w Breaking Bad, Narcos czy w the Killing.

xxagaxx, zrobiliśmy podejście, obejrzeliśmy pół odcinka i jakoś zaczął nas drażnić, może za duże oczekiwania po orginalnym filmie. Ale może spróbujemy jeszcze raz, dzięki!

Lotnaa, ja filmu nie widziałam, może dlatego mnie tak urzekło. I zdecydowanie bardziej 2 sezon. Ale ogólnie mój humor 🙂
[quote author=Facella link=topic=205.msg2607520#msg2607520 date=1477134429]
[quote author=Czekoladowiec link=topic=205.msg2603738#msg2603738 date=1476267600]
Chicago Fire, RMed i PD wróciło!  😍

Aaaaaa i ja nic nie wiem?!
[/quote]
Obejrzałam pierwszy odcinek Chicago Med. No oczywiście, że się poryczałam  😵 a Natalie źle zrobiła na koniec :/
[/quote]
Jak zobaczysz co się stąło w 2 odcinku Chicago Fire to się poryczysz dopiero.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2016 22:43
Chicago Fire nie oglądam, nie mam czasu żeby zacząć 😉 ale jest na mojej liście "do obejrzenia"
Lecę drugi sezon Devious Maids 💘 o jaaa, fajne! 💘
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 października 2016 07:17
Według mnie Chicago Med jest najsłabsze z tej trójki 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
28 października 2016 08:42
delene, właśnie szukając GOT rzuciło mi się w oczy: Anna i Yusef- miłość bez granic. To to? 🙂
Ja chicago med wylaczylam po obejrzeniu 5 minut  😂
Pierwszy odcinek a juz slabo nakrecony, groteskowy, ze nie chce nawet myslec co przewidziano na kolejne odcinki  😵
slojma   I was born with a silver spoon!
28 października 2016 14:46
Young pope polecam 😍
Dla mnie ze wszystkich Chicago najlepiej wypada PD, ale może po prostu lubię ekipę 🙂 Fire już mnie nudzi, ale podobnie jak Med do obiadu jak znalazł 😀

Code Black się rozkręca. Dalej ich nienawidzę że brak Neala ale cóż, serial trzyma poziom.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 października 2016 17:13
Chicago Fire było mega fajne na początku, jak był Mills, Shay. Teraz to już powoli się robi gniot. 😉
kermit, ja jestem, przez pierwsze sezony byłam nawet uzależniona  😁. Chociaż powiem szczerze, że w tym pierwszym odcinku 7 sezonu poziom epatowania brutalnością, tą przemocą fizyczną i psychiczną wręcz był dla mnie prawie że maksymalny.. Już chyba jeszcze trochę i nie chciałabym oglądać. Nie będziemy oczywiście spoilerować, tak tylko ogólnie...

Obejrzałam jakiś czas temu Długa noc (The Night of) - dla mnie taki sobie, serial w którym nic się generalnie nie działo i nic konkretnego się nie wydarzyło 😉 Taki trochę kryminalnie obyczajowy.

Obecnie jestem w trakcie Upadku (The Fall) - jestem mega fanką Gillian Anderson, zarówno aktorsko, jak i wykreowanej postaci.

Równocześnie oglądam polecony tutaj Dochodzenie (The Killing) i nawet wciągający, ale dałabym 4+.  Ktoś również "przerabia" aktualnie te seriale?
kenna, widziałam wszystkie wymienione, oprócz najnowszego The Fall.

The Killing dla mnie świetne, uwielbiałam ten klimat 😀 The Night of jest specyficzne, tam faktycznie nie chodzi o akcje, tylko o to, jak działa system prawny? w USA, jak wygląda codzienne życie takich ludzi jak główny bohater, prokurator, policjant. I stąd jest właśnie ten brak akcji 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 października 2016 17:02
ja unikałam seriali jak ognia, ale zakochałam się w This is us i oglądaaam  😜
Westworld też luknę, jak już koleżanka ogląda 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się