moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
21 października 2016 21:13
Kupiłam wczoraj w Stradivariusie płaszcz za 180zł. Dzisiaj na stronie są za 120 zł  😵 czy mogę go zwrócić za 180 i kupić jeszcze raz za 120? No jakby nie patrzeć to jest 60 zł różnicy  😵
A czemu nie?
Ja mam firmową imprezę w grudniu... czy kombinezon i szpilki to dobry wybór??
Facella możesz,ale musi być taki sam na sklepie, bo nie mogą Ci zrobić zwrotu i jeszcze raz nabić tego samego płaszcza. Oczywiście z metkami  i paragonem 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 października 2016 21:16
Ale co, normalnie przychodzę do sklepu i mówię "chcę zwrócić ten płaszcz i kupić zaraz taki sam"?  😂 metki i paragon mam, kupiłam go w czwartek wieczorem i nie miałam jeszcze okazji założyć, a wczoraj już się okazało, że przeceniony  😵
Jak Ci głupio to zamów nowy ze strony, a poprzedni oddaj do sklepu.  🤣 ja raz odbierałam w sklepie dwie takie same sukienki, bo dosłownie 5 minut po złożeniu zamówienia pojawiła się promocja i pani jak najbardziej zrozumiała czemu oddaje.  😉
szukam sukienki, mam taki zarys w głowie, najchętniej rękaw 3/4, mogłaby być dłuższa, ale nie wiem czy w takiej korzystnie będę wyglądała, więc krótsze też, jak najbardziej, jedyna rzecz, która musi być koniecznie to brak wcięcia w talii, materiał obojętny, może być dzianina, cokolwiek, najważniejsze żeby byłą prosta i skromna, help me, gdzie szukać, gdzie się udać? 🙇 🙇 🙇
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 października 2016 20:21
z niższej półki przeważnie w carry, reserved takie są, a z wyższej solar np. 😉
borkowa., allegro jest pełne takich sukienek.
borkowa. poszukaj tu http://www.vubu.pl/pol_m_DLA-NIEJ_Odziez-damska_Sukienki-614.html?counter=1
Na prawdę polecam bo jakość fajna a ceny bardzo niskie i bardzo szybka wysyłka.Kupiłam tam ostatnio hiszpankę na jedno ramie i kocham tą sukienkę miłością wielką  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 października 2016 11:31
gunia jesteś zadowolona z jakości?  Już od dłuższego czasu czaję się na jedną sukienkę stamtąd ale mam wątpliwości co do jakości 😉
Tak jak pisałam wcześniej ,jakość mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła,mam też sweter od nich i za taką cenę jest naprawdę szał. W listopadzie mam wesele w rodzinie i połowa dziewczyn będzie ubrana na imprezie w ich sukienki ;-)
Scottie   Cicha obserwatorka
29 października 2016 12:47
smarcik, jedna sukienka z Vubu właśnie wylądowała w koszu z używaną odzieżą, chociaż nigdy jej nie nosiłam. Ja się bardzo zraziłam do tej firmy, chociaż sukienki wyglądają super na zdjęciach. Ta moja była z fatalnego materiału- sztucznego, nieoddychającego, okropnego w dotyku, a w dodatku szyta na krasnala. Mam 174 cm wzrostu i ledwo zakrywała mi pośladki.
Czy komuś rzucił się w oczy sweter z golfem? Najlepiej gruby, pleciony, z wywijanym golfem zaraz przy szyi a nie luźno zwisającym, standardowej długości, żadna tunika. Nigdzie takiego nie mogę znaleźć 😕 coś czuję, że to się skończy na robieniu na drutach 🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 października 2016 17:07
Scottie, bo trzeba patrzeć na skład i wymiary 😉

Zawsze mnie dziwi, że ktoś narzeka na jakość materiału a na metce 100% poliester  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 października 2016 18:41
Gdzie dostanę zwykłe czarne lub szare t-shirty, bez nadruków, które po jednym praniu się nie rozwalą?


Ja kupowałam w New Yorkerze po 12zł 😉
Scottie, bo trzeba patrzeć na skład i wymiary 😉

Zawsze mnie dziwi, że ktoś narzeka na jakość materiału a na metce 100% poliester  🙄



Szczególnie, że tam dokładnie podają na stronie. Ja mam trzy sukienki z vubu. Uwielbiam! Tak mnie zachwyciły, że kupiłam jedną nadprogramową i na jeszcze jedną się czaję ... A ja raczej nie chodzę w sukienkach na co dzień.
A na starość zaczęłam  😀
Scottie   Cicha obserwatorka
29 października 2016 21:51
safie, patrzyłam na skład i na wymiary. Ja kupowałam sukienkę na allegro, gdzie były podane wymiary i porównywałam z sukienkami, które już mam. I przyszła krótsza o te 3 cm i to już robiło różnicę 🙂 A poliester poliestrowi nierówny, chyba wszystkie sukienki mam z mieszanką z poliestru i tamten materiał to po prostu dziadostwo.

Ja nie polecam, ale może dlatego, że wolę zrobić zakupy raz na pół roku, kupić coś droższego, ale lepszego i nie wyglądać jak ubrana na bazarze. Chociaż na bazarach ostatnio widuję lepsze ciuchy, niż sukienki z Vubu 😉

edit: [url=http://www.vubu.pl/product-pol-65527-Koralowa-rozkloszowana-sukienka-z-falbankami.html#close]http://www.vubu.pl/product-pol-65527-Koralowa-rozkloszowana-sukienka-z-falbankami.html#close[/url] o tę sukienkę miałam, w kolorze granatowym. Masakra. Ale widzę, że robią już dłuższe 😉 W każdym razie cena (po przecenie) adekwatna do jakości.
Pamiętacie może, kiedy zwykle są przeceny plny na hola hola?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2016 06:10
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi 🙂

Jeszcze jedno pytanie - czy w najbliższym czasie można spodziewać się jakichś przecen /promocji? 😉 głównie interesuje mnie Orsay, Medicine, Reserved.
Scottie   Cicha obserwatorka
30 października 2016 10:32
smarcik, najbliższe wyprzedaże to chyba będą dopiero od 27 grudnia i nie wiem, czy wcześniej im się "opłaca" coś przeceniać.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2016 14:27
W takim razie po prostu odżałuję więcej pieniędzy i zrobię spore zakupy już teraz  😂 czas gruntownie odświeżyć garderobę 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 listopada 2016 14:19
Czy gdzieś dostanę taki sweter? KLIK  💘
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 listopada 2016 18:32
safie, coś podobnego jest w calliope ale jakość :/

a ja wpadam z pytaniem, bardzo bardzo proszę o pomoc, gdzie znajdę taką sukienkę (stacjonarnie), albo jak ten fason się nazywa
madmaddie, szukaj pod ołówkowa i pin-up 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 listopada 2016 10:31
dziękuję  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2016 19:19
wpadnę tu jeszcze z pytaniem:
wiecie gdzie sprawdzę, czy ubrania są z "dobrego źródła"? przydałaby mi się taka baza marek. chodzi mi o takie, produkowane w miejscach, gdzie prawa człowieka są szanowane.
Czy wiecie może co można zrobić z podeszwą w szpilkach? Same w sobie bardzo mi się podobają i nie mogę znaleźć czegoś podobnego, ale ich kolorowa podeszwa mnie przeraża  🙄 Istnieją jakieś specjalne naklejki na podeszwy do szpilek? Albo macie może jakiś pomysł jak je "uratować"?  👀


Pomalować? Lakier w sprayu? A może zmienić zelówki u szewca?
czy któraś z Was kupowała kiedyś w sklepie internetowym www.molly.pl ? jak z jakością? o rozmiar nie pytam, bo akurat rzecz, na którą poluję, ma uniwersalny. choć może tego stwierdzenia też powinnam się bać?  👀
protoniasta, ja bym kupiła farbę w sprayu, dokładnie okleiła resztę i machnęła na wybrany kolor 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się