produkty ANKY

Mam jeszcze takie dwa podglądowe.




od lewej: heraldic blue, mediterranean, cornflower





od lewej: pine bark (na żywo cieplejszy odcień), cinnamon
Livia   ...z innego świata
21 października 2016 10:22
Sivens, masz może jakieś zdjęcia Mediterraneana na sucho / na koniu? W sumie dalej za mną ten kolor trochę chodzi i nie umiem się zdecydować... 🙂
Mam jeszcze takie tylko. On jest ciemniejszy niż na tym zdjęciu. Dość dobrze oddają kolor katalogowe zdjęcia. Na konia mogę go zarzucić gdzieś za tydzień dopiero.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 października 2016 13:40
Ale się jaram tą zmianą szycia w Ankach  😍 😍 uwielbiam te pady od lat, ale to szycie od jakiegoś czasu odstraszało 🙁... wyczuwam ankowy szał  🤣 zbankrutuje xD
Livia   ...z innego świata
21 października 2016 18:24
Sivens, dzięki 🙂 I chętnie zobaczę to zdjęcie na koniu, jak już będziesz miała szansę zrobić 🙂
Racjonalna, bo to są najlepsze czapraki ever, jedyne, co im ostatnio dolegało to te paskudne szycie 😉 Ja się cieszę tak, że aż przymknęłam oko na aktualną kolekcję i kupiłam dwie szmaty z krzywym szyciem, w końcu już za chwilę będą lepsze 🙂

Taki filmik przy okazji - Climatrole Matt na żywo też mają leciutki brokat, są matowe, w tych otworkach czarne, ale też się delikatnie świecą:
dairoxroxi wydaje mi sie, ze to nie jest madeira. Madeira ma ciemniejszy odcień różu wpadający w fiolet. Tu bym raczej celowała w altrosę.
Design, w fiolet? Tu masz też Madeirę, to typowy brudnawy róż:

Madeira ma różne odcienie, w zależności od światła. Tamto też może być madeira. Moim zdaniem ona raz w róż wpada, raz zalatuje fioletem. To takie coś pośrednie.

Livia   ...z innego świata
22 października 2016 17:32
Design, na zdjęciu dairoxroxi jest na pewno Madeira 🙂 Poza tym widać, że to ten najgorszy, papierowy materiał 😉 Alt rosa jest zupełnie inna.
Moj błąd. Otworzyłam zdjęcie na kompie i zupełnie inny kolor ujrzałam. Zwracam honor🙂
Tak to na bank Madeira tylko światło słabe
Heraldic blue wygląda po prostu swietnie  🤔 są jeszcze gdzies dostępne wersje VS?
Posiadam Yorka mazarina blue i wyglada jak te Anki niebieskie kolor, bliżej nieokreślony  😜
Livia   ...z innego świata
26 października 2016 14:38
Klasyka - czyli Anky Red idealna na jesień 😉

Kolor idealnie dobrany do jesieni  😀
Zobaczyłam na żywo heraldic red i zakupiłam  😀 natomiast dam sobie obciąć głowę, że taka czerwień już była....
A ja siedzę w tycg Dojczlandach  🙄 I nie mam nawet gdzie tych anek na zywo zobaczyć.
Czy ten heraldic Blue jest taki jak przykurzony niebieski?
Livia   ...z innego świata
27 października 2016 06:36
anil, dziękuję 🙂 Wreszcie mam okazję trochę tych Anek poodświeżać 🙂
Livia Przepięknie!  😍 teraz przez Ciebie również zachorowałam na Red'a  😀iabeł:
Edit. Wlasnie kupiłam Red'a w idealnym stanie  😀iabeł:
anil22 Nie jest ani przykurzony ani przygaszony 😀 ma piękny głęboki kolor (moim zdaniem  🤣 )
Livia   ...z innego świata
27 października 2016 13:40
dairoxroxi, haha, to się nazywa prawdziwe "mówisz-masz" 😁 Pochwal się fotką na twoim, na pewno będzie świetnie wyglądał 😀
Livia Ale żeby od razu konia kupować, żeby móc założyć Anki  😁
dairoxroxi A ,asz jakies zdjęcie?
Bo szczerze nie moge sie zdecydować, na zdjeciu Sivens w porównaniu do innych jest taki przygaszony i taki by mi odpowiadał.
anil22 niestety nie, ponieważ to nie moj pad. 🙁
Livia dokładnie mowię i mam, ale znaleziony na fuksie juz z nieaktualnego ogłoszenia  🤣




dairoxroxi Wow ale kolor  😲 przy tej derce prezentuje się obłednie.
Nie potrafię się zdecydować na ten pad  😵
Livia   ...z innego świata
27 października 2016 17:49
dairoxroxi, piękny! 🙂

anil, hahaha, kiedy ten koń to akurat ten mój starszy 😂
Hhahah faktycznie spojrzałam, że siodło DR i od razu pomyślałam o młodszym  🤣
Są rabaty haloweenowe heraldic blue będzie mój. 🤣
Red jest super, tylko na tym zdjęciu od Livii jakiś taki mało intensywny?

Żółte jesienne kolory - od lewej banana i lemon:



Quanta piękne cytrynki  😍

czy ochraniacze ANKY ochraniacze Technical Boot-Climatrole z kryształkami są w ofercie okresowo czy wejdą do asortymentu na stałe?  :kwiatek:
Nie wiem czy się śpieszyć czy mogę jeszcze poczekać aż jakieś promo -20% się trafi  😁 😁 😁
Livia   ...z innego świata
28 października 2016 15:45
quanta, być może to kwestia mocnego, prawie poziomego światła - na żywo wygląda normalnie, tak jak tu: http://re-volta.pl/galeria/foto/73453 🙂 Fajna ta cytrynka, muszę swoją znowu wyciągnąć na jakieś zdjęcia 🙂



Czy czaprak ANKY o profilu ujeżdżeniowym dobrze wygląda pod siodłem wszechstronnym? 🙂
Może byłby ktoś tak miły i podesłał zdjęcie takiego połączenia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się