AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

kpik   kpik bo kpi?
25 maja 2009 09:32
Zdjęcia są, ale ogarnę je dopiero za jakiś czas, nawet z deszczowego dnia mam parę zdjęć :P
Grycek nie jest mój.
Gratuluje wszystkim udanych przejazdów🙂

kpik, suuuuuuuuuper  😅
kpik gratuluje! Widzialam Was co prawda tylko na dekoracji ale ahhhhhhhhh jak pojechaliscie runde honorowa klusikiem to nie moglam oczu oderwac od Grycka!  😜

Na Świecie Koni jest galeria Jessy z soboty  😜
grembus a ta co podlinkowales to kto jest autorem? Bo nie wiem komu dziekowac za tyle ladnych fotek  😍

Jesli o mnie chodzi toooo tak, w pierwszym dniu to byl pierwszy (i narazie jedyny  :hihi🙂 nasz start kiedy po zakonczonym przejezdzie bylam naprawde mega zadowolona z tego jak sie prowadził (wszyscy narzekali na pogode a nam akurat sprzyjała tzn nie deszcz 😉 ale to rześkie i dość chłodne powietrze - nie musiałam go tak pchać jak zazwyczaj na czworoboku  😅 ).
Drugiego dnia dla równowagi musieliśmy coś skopać  🙄 jechało się źle, plus niezrobione trawersy i nieplanowana lotna w galopie pośrednim... niestety akurat te elementy wszystkie liczone x2  👿 procenty się posypały. Trzeba było odreagować 😉 na imprezie  💃 i tak w sobote finał po niecałych 3h spania ale i tak wiedziałam że w C nie poszalejemy bo to jeszcze nie nasz etap zdecydowanie więc na relaxie. Mimo że procentowo nibardzo to jechało się całkiem miło, bez żadnych niespodzianek ze strony siwego a i ja nie pomyliłam trasy co uważam za powód do dumy.. z jakiego względu może nie będe mówić głośno 😉 😉

Ogolnie zawody baaardzo, bardzo mi sie podobaly i szkoda ze znowu caly rok czekania  👀
Ciesze sie tez niezmiernie, ze poznalam Ponie i jej fantastyczne Chestnuty  😍
Aaaa i jesli o mnie chodzi organizacja na dobrym poziomie i bylabym za tym aby za rok rowniez tutaj je organizowac 😀
no to nie będę się już więcej nad Wami pastwić i coś wrzucę.
Zdjęć mam ponad 300.
Fotograf to ze mnie żaden,ale coś tam na tych fotach widać.

Jak ktoś coś chce to proszę uderzać na priv, ale to tylko do ujeżdżeniowców, bo na skokach nie dałam rady nic sensownego zrobić.
Gratuluję wszystkim re-voltowiczom i nie tylko.
Miło było co nietórych poznać 😉

Zdjęcia pomniejszone do 50%swej oryginalnej wielkości

Amazonka:



Ponia:



Kpik:




pozdrawiam
asia
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 maja 2009 12:14
wstaw Majora i Noryta pls 😀
Mówisz i masz  😉

Marek Wacławik & Major


Anna Maria Weber & Noryt
a drugiego Majora? 🙂
Ma ktos moze fotki nomada ze skokow amatorow? ❓
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 maja 2009 12:44
a drugiego Majora? 🙂

a to nie było tak, że Major był jeden, a jeźdźców było dwóch? 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 maja 2009 12:45
tak było 😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
25 maja 2009 12:47
na 12 stronie wstawiałam zdjęcia Anny Mickiewicz z Majorem 🙂
Jeanne juz skrobie PW, a tak w ogole to milo bylo poznac  😉

Jeszcze dodam że bardzo podobało mi się że zrobiono w tym roku tyle klasyfikacji: generalną, później z podziałem na Akademie, Uniwerki, Polibudy itd można było zgarnąć sporo medali  za jednym zamachem 🙂


edit:  na Qnwortalu tez jest galeryjka   🙂
Amazonka, kpik, Ponia gratuluje  :kwiatek:
ponawiam pytanie pewnie nikt nie zauważył, zdjęcia Piotrka Wierzchowskiego już sobie znalazłam w galerii podlinowanej przez grembus 🙂
interesują mnie zdjęcia Anny Steć na klaczy Jutrzenka (gniada, długonoga 😉 ) jechały amatory, może szalał ktoś wtedy z aparatem?  👀
Fotki które podlinkowałem ich autorem jest Kamila nie wiem czy jest na forum
Byłam wczoraj na ujeżdzeniu profi.
Który to konik kpik?Kto mnie oświeci?Taki długonogi kasztan?
Bardzo podobało mi się otwarcie (3 dnia :lol🙂.

Żałuje że nie zobaczyłam kasztanów Poniusi, tylko zadki w przyczepie.
kpik   kpik bo kpi?
25 maja 2009 17:10
Jeanne,  oho dziękujemy za uchwycenie nas - jesteś chyba jedyna, gdzie indziej nie mogę nas znaleźć ;]
No coz, ja zaliczam te zawody jako udane,  🏇  chociaz  w perwszy dzien w ujezdzeniu amatorskim  bylam 26 (co dla mnie zielonego pingwina  🙄 ( to bylo moje pierwsze ujezdzenie) i dla mojego skokowego konia jest bardzo dobrym wynikiem 😲). 

Drugi dzien poszed nam duzo gorzej ale i tak bylam zadowolona z konika, mniej  z siebie bo glownie nam poobcinali punkty za brak impulsu i pomylke na czworoboku, co bylo tylko moja wina i w koncu wyladowalismy jako 42.  😲

Udana na pewno byla impreza w sobote, bo nie treba bylo jechac  final 🙂  😜  troche sie wypilo , i generalnie bylo bardzo milo, spodobali mi sie bardzo wroclawanie , nie wiem czy sie tak mowi po-polsku , ale niech bedzie wroclawianie 🙂    😅

Troche za bardzo sie pryczepilismy do grembusa bo nie chcial kolezanke (ktora nie trafila w final) w final skokow profi zapisac  tak po prostu , lol 🙂 Byl twardy i tego nie zrobil 🙂  👍

Oprocz  tego AMP 2009 mozna zalicyc do zawodow medzynarodowych,  ❗  bo bylo az trzech zawodnikow z Bialorusi, w tym tez ja 🙂  😡  Naprawde bylo super, my nie mamy czegos takiego  u nas w kraju ))) To jest naprawde  swietny pomysl  - takie studenckie zawody 🙂  🙇

Skojarzylam pieknego siwka i amazonke , ale nie czulam sie na tyle zeby podejsc  :kwiatek: 🙂 Jednego chestnuta widzialam na rozprezalny skokowiej  ,faaaajne konisko 🙂


No i to chyba tyle 🙂 

P.S:  Ktos moze ma zdjecia z ujezdzenia amatorskiego??  Bo ja nie mam ani jednego, a moj Grubasek byl taki ladny z koreczkami  🙁  🙁

kpik  :kwiatek:










kpik   kpik bo kpi?
25 maja 2009 18:26
hbc - ale wiesz już że to nie ja na Norycie?

chyba nikt nie chciałby się zamienić ze mną miejscami w tamtej chwili



caroline   siwek złotogrzywek :)
25 maja 2009 21:03
zdecydowanie - JEDEN Major jeźdźców DWÓCH  🤣



(fotka z galerii podlinkowanej przez rodie)
[quote author=vill_18 link=topic=1954.msg260765#msg260765 date=1243267021]
Bardzo podobało mi się otwarcie (3 dnia :lol🙂.
[/quote]
W zeszłym roku tez tak było, pamiętam że wiele osób, w tym ja, wykorzystało to do oswojenia koni z parkurem finałowym 🤣 (wiecie murek, niebieski rowek i takie tam).
kpik   kpik bo kpi?
25 maja 2009 21:26
może wrocław da w przyszłym roku zorganizować amp w warszawie?
w drodze powrotnej policja mnie zhaltowała :P
kujka   new better life mode: on
25 maja 2009 21:28
niech da niech da!! 😀
asior   -nothing but eventing-
25 maja 2009 21:31
O nie. Niech zrobia w Sopocie albo w Bialym Borze  😁
kpik   kpik bo kpi?
25 maja 2009 21:33
naszej pary nie ma chyba w żadnej galerii 🙁 więc pozwolę się tu wstawić








2 hbc

a skad takie bardzo ladne zdjecia??  🙂

2 kpik

tez jechalam w takim deszczu 🙂😉  moj kon sie zdziwil troche , ale widzialam ze niektorze na prawde mieli problem z posluszenstwem konia w takich warunkach))

gratulacje 🙂


2 caroline

nie zauwazylam tego zdjecia, boskie jest wraz komentarzem 🙂😉))))
Kolejne fotki na stronie:
http://picasaweb.google.pl/grembus/AkademickieMistrzostwaPolskiWJezdziectwie3Dzien24Maja2009R#

Przypominam iż komplet wyników można znaleźć na stronie:
www.azs.pwr.wroc.pl zakładka AMP w Jeździectwie

Chciał bym podziękować wszystkim osobą które przyczyniły się do organizacji Akademickich Mistrzostwa Polski w Jeździectwie.

Do zobaczenia za rok ... w jakieś innej części kraju :P

P.S Arimona dziękuje za miłe słowa 🙂

Pozdrawiam

kpik   kpik bo kpi?
25 maja 2009 22:00
ekhm a jaka jest polityka wobec zapominalskich?
czy da się jeszcze jakoś odebrać arkusze z ocenami? nie były wcześniej dostępne i mam tylko z piątku.
Jeszcze parę Paszportów do odebrania ... więc proszę się ze mną kontaktować.
Co do arkuszy to coś wymyśle - może zeskanuję i wyśle.
Aha czy ktoś nie zgubił kasku ? :P

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się