Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

To gumki do włosów, o takie. 😉
Z tym, że jak ktoś ma długie i/lub gęste włosy to polecam oryginalne invisibobble albo jak podróbki to chociaż te powlekane materiałem, inaczej zrobi się flak po pierwszym użyciu 😉
A ja miałam na myśli spin pins i wkręcanie w koka;-)
Niestety moj kok ponizej kasku średnio sie mieści i jes dość niewygodny, ciężki i leży na karku.
Przetestowałem patent z dwoma siatkami i to chyba sprawdzi sie u mnie najbardziej. Wszystko ładnie schowane pod kask, nic nie lata i nie ma "buły" na karku jak w przypadku koczka;-)
O masz, fakt, przestałam tańczyć (na zawody używaliśmy czasem), to zapomniałam o ich istnieniu. 😡 A że te gumki są teraz dość popularne, to było pierwsze, co mi się skojarzyło. Blondynka. 😂
Rozmiarówka Kingsland unisex jest większa czy mniejsza od damskiej?
tulipan, większa. Ja mam damską Mkę, Unisex S lub i Xs
Dzięki  :kwiatek:
[s]Co za smuteczek przegapiłam urodzinowa promocje yard equites 😕
Nie ma jakiegoś innego aktualnego kodu? Albo nie kroi sie jakaś kolejna promocja?
Ewentualnie jakiś inny sklep z promocja na kentaura? :kwiatek:[/s]
Sorki nie ten wątek;-)
potrzebuję ocieplanych sztybletów, z naturalnej skóry i wełny. czy oprócz klasycznego modelu z hippica dostanę coś jeszcze??
Czy jakaś dobra osóbka ma może płaszcz Spooksa Light i byłaby w stanie podzielić się opinią i jakąś realną fotką?  :kwiatek:  :kwiatek:
Nie wiem czy dobrze trafiłam,ale chciałam się podzielić moim zadowoleniem z Fraka Zagorki 🙂
Mam i jest piękny - moje spełnienie marzeń , a także moje koleżanki także są zadowolone.
Czy ktos także posiada Frak ?
angelika04, ja chciałam kupić, ale na żywo nie widziałam,  nie dotykalam, nie mam pojęcia, jaki to materiał,  jak się  układa  ani jak się pomierzyć, żeby wyszło dobrze. Możesz coś więcej napisać,  zdjęcia wstawić?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 października 2016 10:22
Zastanawiałam się nad tym frakiem, bo potrzebujemy określonej kolorystyki, ale no nie podoba mi się krój.
Męskie wyglądają całkiem fajnie, ale damskie porażka.
Bardzo krótkie i większość tych, które widziałam w Sopocie leżało fatalnie, jakieś takie szerokie i niedopasowane.
O właśnie to moje pytanie jakie marki poza firmą Equiline (bo mamy już dwa, ale chyba skończy się na trzecim) mają możliwość konfiguracji fraka?


Oczywiście mogę wysłać zdjęcia na pw.

Wystarczy napisać do właścicielki , a ona wszystko zorganizuje i pokaże fraki a także pomoże wybrać kolorystykę .

Jak jesteście z Warszawy to wystarczy zadzwonić i się umówić.

Na Cavaliadzie  to były początki Zagorki , ale teraz fraki są juz ulepszone i wiedza zawsze idzie z doświadczeniem.
Wiec jeśli ktoś jest zainteresowany to wystarczy sie skontaktować
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 października 2016 12:41
angelika04 ja te fraki widziałam na mistrzostwach pomorza we wrześniu.
I tak jak mówię męskie całkiem fajne, ale damskie no mi nie przypadły do gustu.

Co by nie mówić to jednak włoskie marki FixDesign, Equiline, Cavaleria Toscana mają swoje fraki perfekcyjnie skrojone.
Są pięknie dopasowane gdzie trzeba, większość osób wygląda w nich korzystnie.
No i jakość materiałów, wykonanie, detale 💘
Ale no ja potrzebuje konkretnego zestawienia kolorystycznego,
a taką możliwość personalizacji ma z tych marek tylko (o ile się nie mylę) Equiline.
lusia a czemu nie chcecie Equiline znów? Ja bym została przy sprawdzonym, zwłaszcza jak się dużo startuje  🙂

Mój jest magiczny, mimo zrzucenia 8 kg nadal świetnie leży  😉 Nie gniecie się wcale, szybko schnie, jest oddychający i największa jego zaleta czyli możliwość prania w pralce  💘
Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2016 13:00
Potwierdzam - mój klasyczny Equiline kocham miłością wielką, kupowałam z drugiej ręki za śmieszne pieniądze, a skrojony jest jak na mnie i leży idealnie 😉

[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13686545_10205328995424528_7735933675727754867_n.jpg?oh=11aeb2291bc49c8313debbddbe4e95ff&oe=58A0FF60[/img]
Moon, a jaki masz rozmiar włoski?
angelika04 ja te fraki widziałam na mistrzostwach pomorza we wrześniu.
I tak jak mówię męskie całkiem fajne, ale damskie no mi nie przypadły do gustu.



Jestem dokładnie tego samego zdania, jak zobaczyłam na J. Zagor ten frak wyglądał nieżle ale również nie powalał ...
Na kobietach to generalnie na każdej było coś nie tak ... a to w pasie za szeroko a to na ramionach brzydko, i do tego strasznie krótkie są ..

Za cene Zagorek można kupić na prawde fajny, dobrze skrojony frak.
A wersje kolorystyczne, owszem ładne są ale ... kto co lubi ja jestem fanką klasyki  😍
Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2016 19:36
anai, bodaj 32, ale nerki nie dam, muszę sprawdzić 😉
Moon, włoski rozmiar mnie interesuje,  IT 😉 
Moon Frak equiline to jest chyba jedyny frak który na mnie dobrze leży ponieważ jest taliowany i ma miejsce na biust.
Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2016 20:51
anai, a kurde, to możliwe że coś porypalam, musze naocznie sprawdzić 😉
Czy możecie polecić jakieś termokoszulki na jesień/zimę ?
Chętnie Decathlon itp. Trochę tego jest, a nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy wyborze.
Halę mamy bardzo ciepłą, więc taka odzież wydaje mi się niegłupim pomysłem.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 października 2016 21:50
tulipan najfajniej byłoby móc wesprzeć rodzime marki 😉
Tak jak ze sprzętem na zawody jak możemy to szukam naszych produktów.
O ile przepiękne, wytrzymałe i eleganckie czapraki i derki znalazłam, tak z odzieżą dla jeźdźca i nausznikami dla konia jest kłopot.

pytanie do posiadaczy sztylpy pascuello
dosyć niedawno kupiłam sobie właśnie ich sztylpy oficerkowe i teoretycznie powinny być dobre ale na górze łydki brzydko odstają i wydają się o wiele za duże pomimo że niżej są dosyć ciasne. one się po jakimś czasie użytkowania ułożą czy jednak kupiłam za duże? 🤦
Miał ktoś w ręku marynarki Harcour ? Jak one wypadają jakościowo itd. ??
Np. http://www.febro.pl/product-pol-2006-Damski-frak-Harcour-Chiara-czerwony.html
[quote author=Malina_M link=topic=120.msg2604189#msg2604189 date=1476366121]
potrzebuję ocieplanych sztybletów, z naturalnej skóry i wełny. czy oprócz klasycznego modelu z hippica dostanę coś jeszcze??
[/quote]

Widziaam w ccc, Lasocki. Czarne i brązowe były.
Hey moglibyscie sie wypowiedziec co sadzicie o kamizelce ochronnej dla doroslych chodzi mi o to czy jak ktos juz ma 19-20 lat czy wiecej czy wstyd jezdzic w kamizelce ochronnej czy sie nie przejmowac najwazniejsze bezpieczenstwo ? Jak myslicie prosze o opinie 🙂  🙂
Czy ma ktoś pasek do bryczków firmy ELT? Konkretnie chodzi mi o te dwa modele:
http://sklep.bergo.pl/p/387/14709/elt-stony-skorzany-pasek-z-cyrkoniami--paski-moda-damska.html
http://sklep.bergo.pl/p/387/14710/elt-dressy-skorzany-pasek--paski-moda-damska.html

chciałam prosić o jakąś opinię pod względem jakości,wykonania i trwałości  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się