KOCHAM KINO :)

smartini   fb & insta: dokłaczone
27 października 2016 10:28
Achaja, o tak! Peleryna hicior, jest przurocza!!!
Ja wczoraj próbowałam oglądać Antmana. Jak zaczął lecieć na mrówce poszłam się kąpać. O masakra!
A że Douglas dał się wrobić w taki film...
Akurat będą następne części.
Dla mnie Ant-Man to też porażka, ale ja nie kumam w ogóle tej postaci. Mega się wynudziłam. To pierwszy film ze stajni Marvela, którego nie obejrzałam do końca.
A ja się uśmiałam jak fretka, choć spodziewałam się gniota roku 😀 Z MCU nie oglądałam za to Strażników Galaktyki i jakoś nie mam na nich kompletnie ochoty...
Strażnicy byli super 😍 😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 października 2016 16:15
Noo, straznicy bardzo przyjemni w odbiorze, nie moge sie doczekac dwojki 😀
Będzie, będzie. Druga i trzecia część jak reszta produkcji z półki Marvela.
Polecam iść do kina na "INFERNO" - bardzo dobry wciągający film  😁
desire   Druhu nieoceniony...
27 października 2016 18:40
"Projektantka" warto chociażby dla super zagranej roli Judy Davis,   Kate Winslet też boska!  😍 😍  Kreacje, fabuła (uwaga: film nie kończy sie szczęśliwie) przeplatana dramatycznymi i śmiesznymi scenami/dialogami.  Uwielbiam takie klimaty, do tego ponura Australia.  💘
Był ktoś już na Doctor Strange? Ja tylko czekam, aż przestanę płuca wypluwać i biegnę do kina 😀
Znajoma była. Podobno najlepsza część z całego uniwersum Marvela, ale jak wiadomo - gusta są różne.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 października 2016 18:51
żaczkowa, stronę wcześniej pisało kilka osób w tym ja 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 października 2016 19:54
Ja chyba się starzeję albo to przez oglądanie seriali, ale dziś włączyłam "Nie oddychaj" i ledwo utrzymałam ciśnienie. Polecam!
smartini, faktycznie, pardą, ale po dyskusji o Pokłosiu przestałam czytać :P
[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2609687#msg2609687 date=1477675598]
Był ktoś już na Doctor Strange? Ja tylko czekam, aż przestanę płuca wypluwać i biegnę do kina 😀
[/quote]
Znajoma była. Podobno najlepsza część z całego uniwersum Marvela, ale jak wiadomo - gusta są różne.


Jak już mówimy o Marvelu, to jaki jest według Was TOP 3 filmów MCU? 😀
Na pewno kocham Iron Man'a, bo ubóstwiam aktora, który go gra. No cóż, na miłość nic nie poradzisz.
Mnie tam Marvel jako taki nie ekscytuje, ale Iron Mana uwielbiam (chociaż trójki w całości jeszcze nie widziałam i jakoś się zabrać nie mogę; RDJ 😍 ), Avengersów też lubię, Hulk jest spoko. Generalnie trudno mi oceniać, bo takie odmóżdżające filmy traktuję z przymrużeniem oka, taka po prostu rozrywka dla mas. Chociaż po czwartej części Bourne'a - nie Bourne'a oglądam Hawkeye'a dokładniej 😉

Z superbohaterów moim Top of the top i Creme de la creme są Iniemamocni, tak więc - byle do lipca!  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 października 2016 14:38
Atlas chmur - jaki piękny  💘
żaczkowa, cudowny film i potwierdzam - najlepszy od Marvela!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 października 2016 20:21
łe, 5 część Piratów Karaibów w 2017. ja nie wiem czy chcę na to paczeć  😂 mam nadzieję, że lepsze to niż 4 będzie
Wracają aktorzy znani z jedynki, dwójki oraz trójki zatem chyba nie będzie najgorzej.
U mnie też wygrywa Iron Man (3. to naprawdę beznadzieja), Capitain America: Winter Soldier i Civil War 🙂 Szczególnie w CW jest fajnie przedstawiony i uargumentowany konflikt - zupełne przeciwieństwo Batman v. Superman 🤔wirek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 października 2016 20:55
A ja właśnie nie kupuję konfliktu w CW :P
Zdecydowanie wygrywa Iron-Man (Robert! :kocham🙂, Pierwsi Avengersi, Guardians darzę szczególną sympatią, no i Lokiego (więc i siłą rzeczy filmy z jego udziałem)
I część Avengers oraz Iron Man 2  💘
Roooobert foreever  😁
Bylam wczoraj na dr Strange, zarabisty 🙂😉))
strasznie fajnie sie ogladalo, inny niz reszta marveli, no i duet Mads&Benedict  💘
mam pytanie trochę niezwiązane z tematem bo chodzi o serial a nie o film 😉 ale znacie jakiś fajny, najlepiej polski serial typu Wataha, Pakt lub Belfer? Własnie jestem w trakcie tego ostatniego i tak mnie wciągnął, że mam ochotę na  więcej  😀
hanexxx, jest wątek serialowy KLIK  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 listopada 2016 21:29
faith, zgadzam się z Tobą, widać jakby świeższe spojrzenie na komiksy Marvela. Bo te wszystkie CivilWar i Antmany zrobiły się strasznie wtórne i nudne :/

Ja jestem zauroczona zwiastunami Moany i już się nie mogę doczekać - zapowiada się typowy animowany plusz i urok, fajnie, że cała ekipa twórców wybrała się na wyspy poznać od podszewki temat, który poruszają
No i Arival zbiera genialne recenzje, na rootentomatoes 100% od ekspertów i 99% od widzów. Nie mogę się też doczekać The light between Oceans

w ogóle zapowiada się wyśmienity kinowy koniec roku *_*
Osobliwy dom pani Peregrine zdecydowanie polecam. Dawno nie byłam na filmie który mnie tak zauroczył. Pięknie pomyślany, dobrze zrobiony, bardzo miło się ogląda. Na pewno nie dla dzieci i na pewno warto iść na wersję z napisami. Jedyny minus dla mnie to ilość muzyki w podobnym tonie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się