Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

możesz zadzwonić 🙂 zwyczajowo odwiedziny są po 14, kiedy jest po zabiegach, toaletach, lekach itd.
Czemu na niektórych polach jest nie zebrana, brązowa, wysoka, ususzona kukurydza? Wiele takich pól widzę.
tunrida, to zapewne kukurydza zostawiona na ziarno. Zbiera się ją jak najpóźniej, bo na ziarno musi być jak najbardziej sucha.
dzięki, nie wpadłabym na to. Obstawiałam, że to może żeby nawieźć glebę? Ale też mi nie pasowało. A odpowiedź taka prosta! 😵  dzięki
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 października 2016 15:20
tunrida, nie dalej jak pare dni temu sama zachodzilam w glowe o co chodzi z ta 'porzucona' kukurydza ;-)
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 października 2016 17:34
Mam pytanie całkiem w temacie  🙂 dzisiaj jechałyśmy z przyjaciółką i zastanawiałyśmy się od czego zależy kolor ścierniska? Jedne były brudnożółte, inne czerwone, jeszcze inne bardzo intensywnie żółte, inne burobrązowe. Najbardziej nas interesowały te żółte i czerwone, bo to były bardzo intensywne kolory.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 października 2016 08:07
Dobra, ściągnęłam tego iTunes. Wgrałam muzykę według instrukcji. I nie wgrała mi się połowa 😵 Nie mam pojęcia czemu i jak to naprawić 🙁 Nie wyświetlają mi się te "szare" utwory, jakby się zablokowały w trakcie zgrywania czy coś... :/ Ani tego usunąć i zgrać od nowa ani nic 😵

Gigantyczna fota! 🤬
iTunes stwierdził, że to chłam i tego Ci nie zgra  😂 A tak serio, to pewnie łącze się zrywało...? Wygląda, jakby one miały te kółeczka do ładowania i się nie i doładowały. Nie możesz ich jakoś usunąć i jeszcze raz zgrać?
Facella, kolor ścierniska zależy od tego co tam było uprawiane i jakie były warunki zbioru
Intensywny żółty do pomarańczu to najczęściej owies, czerwone to prawdopodobnie gryka.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 października 2016 11:26
Zgrałam wszytko od nowa, weszło 🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 października 2016 13:05
Dzięki _Gaga  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 października 2016 12:27
Spongebob.  😀
Kanciastoporty!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 października 2016 09:15
dzięki!  😀
Katharina   "Be patient and trust in the process"
24 października 2016 14:19
Ma ktoś ten numer Świata Koni http://www.swiatkoni.pl/news/3378,nowy-numer-swiata-koni.html  ?

Chciałabym skan kilku stron  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 października 2016 17:01
Czy w Polsce jest nakaz zmiany opon na zimowe?
safie

Nie ma
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 października 2016 17:41
Asiulla, dzięki 🙂 Mama się upierała, że jest  😵
Ma ktoś ten numer Świata Koni http://www.swiatkoni.pl/news/3378,nowy-numer-swiata-koni.html  ?

Chciałabym skan kilku stron  :kwiatek:


Dopiero teraz spojrzałam. Mam, jakby co pisz na priv, postaram się pomóc. Mało jestem ogarnięta komputerowo-zdjęciowo, ale jakoś pokombinuję i coś skopiuję.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 listopada 2016 10:52
ktoś wie, gdzie to jest? 😀
KLIK

Za duże zdjęcie.
River Wye 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 listopada 2016 11:15
dziękuję!
Nie ma sprawy. Polecam google images (https://images.google.com/), wystarczy przeciągnąć obraz i można w ten sposób szukać 🙂
Czy ktoś kupował cokolwiek w Smoko? Wysyłają do Polski?
mils, wysyłają: klik 😉
Czy ktoś mógłby mi streścić poglądy kandydatów na prezydenta USA.
Nie wiedziałam, czy pytanie pasuje bardziej do wątku o allegro czy kącika porad prawnych, więc spróbuję tutaj. 😀

Jak 14-dniowe prawo do zwrotu zakupionego towaru przez internet ma się do produktów wykonywanych na zamówienie? Dokładnie chodzi o obrożę ze spersonalizowanym haftem. W regulaminie sklepu jest punkt o zwrotach 14 dni od daty zakupu, ale nie ma nic o tym, że nie dotyczy to produktów z haftem. Czyli mam prawo zwrócić obrożę, choć sprzedająca upiera się, że nie może jej przyjąć?
Ascaia, poglądy na temat czego?
najważniejsze kwestie, znaczenie dla areny międzynarodowej
albo link gdzie by to było jakoś podsumowane co Clinton, co Trump
Mundialowa Twój zakup podpiełabym pod 'indywidualne zamówienie'. Sprzedawca o ile zwróconą obroże mógłby sprzedać dalej tak z imieniem Twojego psa już nie bardzo... Ale taka informacja powinna znajdować się na stronie sprzedawcy, najczęściej w zakładce "o mnie". Chcesz ją zwrócić bo się rozmyśliłaś czy jest jakaś wada produktu/niezgodność z opisem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się