Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Widziałam gdzieś kiedyś na fb, przemiana godna podziwu. 🙂


Ja aktualnie trzymam konia w Botoji 🙂.
Cariotka   płomienna pasja
03 listopada 2016 16:16
To poszukaj przy okazji dobrego weterynarza 😉
To poszukaj przy okazji dobrego weterynarza 😉



Skąd taka opinia? 🙂
Cariotka   płomienna pasja
04 listopada 2016 09:43
Z życia 🙂 ale oczywiście życzę jak najbezpieczniejszego i udanego pobytu w tej stajni.
Rozumiem 🙂 byłam po prostu ciekawa skąd takie zdanie na temat stajni 🙂
Taka opinia wynika, jak mniemam, z podejścia obecnego prowadzącego stajnię, który zupełnie wszystko ma gdzieś, krótko mówiąc.  😉
http://www.kjfacimiech.pl/2016/10/31/szkolenie-licencyjne-ujezdzenie-malopolska-akademia-jezdziectwa-12-13-11-2016/ - wybiera się ktoś do Facimiecha? Zapisałem się w roli wolnego słuchacza, będę jechał autem, więc możemy się dogadać co do wspólnego dojazdu 😉
Też słyszałam bardzo negatywne opinie na temat tej stajni. Zresztą Batoja cieszy się złą sławą już od dawna.
Gdzie w Krakowie/okolicach wstawię roczniaka na odchowanie za jak najmniej kosmiczne pieniądze? Zależy mi na tym, żeby były wybiegi i dobre karmienie - tylko na okres zimowy.  :kwiatek:
RETNADA, jak nie ma jajek to do Laskonika 😉
Potwierdzam 😀
Hej, znacie może trenera ujeżdżenia, który pracuje klasycznymi, przyjaznym dla konia metodami? Najlepiej, żeby był w stanie dojeżdżać do Tarnowa, ale dojazdy z mojej strony też wchodzą w grę  😀 Za wszelką pomoc w poszukiwaniach bardzo dziękuję.  :kwiatek:


Pani Kasia Waligórska, dojeżdża, ale nie wiem, czy pojedzie do Tarnowa
Witam ,mam pytanie czy ktos trzyma konia w Bodzanowie ,wiem ze jest hala ,solarium ,ale głownie chodzi mi o to jak z opieką  nad koniem ,duzo pracuje i chciałabym miec spokojna głowe ze  kon ma sie  dobrze ,jak z czystoscia w boksie ,ile siana itp ,no i czy tereny sa fajne ?
rudy-rudziaczek   http://szyszka.blog.onet.pl/
12 listopada 2016 12:17
Witam 🙂 Ja trzymam tam konia od ponad 2,5 roku. Boksy przepełnione słomą i sianem, codziennie wyrzucany obornik (w święta, Sylwestra i weekendy też), nielimitowane siano w sezonie jesienno-zimowo-wczesnowiosennym na pastwisku. W sezonie pastwiskowym - trawa nie do przeżarcia. W jesieni jabłka i gruszki też nie do przeżarcia (mamy drzewka owocowe na pastwiskach). Ponad 11ha pastwisk z drzewami, krzakami, dolinkami... Konie w stadzie, od rana do wieczora na pastwiskach, łażą, jedzą, skubią korę, albo siebie nawzajem, ciągną brzozy za gałązki, galopują jak szalone... Po prostu są zadowolonymi końmi. A taki zadowolony koń lepiej pracuje pod siodłem  😉  Zwierzęta pod opieką zootechnika, który jest też instruktorem jeździectwa i zawsze służy radą i pomocą. Dla jeźdźca: hala, ogromna ujeżdżalnia zewnętrzna, świetlica, czyste łazienki i siodlarnia. Tereny wokół przepiękne, godzinka stępem do Puszczy Niepołomickiej na szlak konny... Brak rekreacji, hala i ujeżdżalnia zawsze do dyspozycji pensjonariuszy. Mamy jeszcze wolne 3 boksy, przyjedź i zobacz. Ja polecam i zapraszam 🙂

A tu krótki filmik o naszej stajni:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 listopada 2016 20:49
Zanim znowu się zacznie, warto było przeczytać, że temat Bodzanów był już walkowany 1000 razy, może starczy?
Dziekuje za odpowiedz ,stajnia na filmiku wyglada super ,umówie sie i przyjade w przyszłym tygodniu zobaczyc stajnie
Hej, jest tu ktoś kto stoi/bywa u Szarych i jest zorientowany jeśli chodzi o trenerów tam stacjonujących? Mam pytanie  :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
13 listopada 2016 21:29
A co chcesz dokladnie wiedziec?
Hej, wie ktoś jak jest w Pegazie? Jest tam w ogóle pensjonat?
Albo znacie jakieś stajnie krk i okolice ( nie dalej niż 20 km od Prądnika Białego) z fajnym dojazdem MPK, z pensjonatem i miłe widzianą halą do 1000 zł?
Annamaria1212, nie chcesz trzymać konia w Pegazie - chyba ze ma cala dobę oglądać ścianę a potem pourywać sobie nogi na kiepskiej nawierzchni 🤔
Pegaz to dramat, odradzam. Byłam tam dwa razy i naprawdę szokuje mnie, że ten ośrodek jeszcze działa.
Okej, dzięki
A ktoś się orientuje ile obecnie kosztuje pensjonat w Mustangu?
Ostatnio jak byłam to cena była bodajże 1100 zł
c
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
Szczegóły na pw 😉
Nie wiem, czy jest sens zakładać nowy wątek, dlatego piszę w tym. Kraków i okolice są trochę daleko, a możliwe, że czeka nas przeprowadzka.
Zatem poszukuję informacji na temat stajni w okolicach Nowego Sącza i Gorlic. (Szukam pensjonatu w rozsądnej cenie, z dobrą opieką, przyzwoitych warunków do jazdy, instruktora do ambitniejszej rekreacji).
Czy ktoś/coś wie ?
sobie_chodzę, poszukaj informacji o Nowosądeckim Ośrodku Jazdy Konnej i Hipoterapii "Beskid".
sobie_chodzę, poszukaj informacji o Nowosądeckim Ośrodku Jazdy Konnej i Hipoterapii "Beskid".


Dzięki. Nie wyświetla się ich fb, ale jest jakiś kontakt w powiatowym czymś tam.
Zależałoby mi na w miarę rzetelnym info o warunkach - żeby mniej więcej wytypować kilka stajni, którym się warto przyjrzeć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się