Westernowa Rewia Mody

100 zł za kaloszki to dla mnie cena do przeżycia, ceny ochraniaczy też bym była w stanie znieść 🙂 Derka to też słodkości, cudowności - ale... cena wysoka a po zdjęciach nie wygląda na jakąś super jakościową (chyba że by mi uszyli na wymiar 😀).

gocunio <3 Cudnie. Miałam te ochraniacze, ale sprzedałam bo mi źle na nodze leżały - znaczy Jackowi 🙁
No ja właśnie przejrzałam całą tę ofertę z linku, ale szybko wmówiłam sobie, żeby nie wariować! Zwłaszcza, że pieniądze odłożone mam na siodło, które przyjedzie do mnie już w czwartek! <3 A jeszcze mój chłopak powiedział na derkę: "przeciez to prześcieradło, ocieplone" więc już całkiem się opamiętałam 😀
Pokazuj zaraz siodło jak przyjdzie!

Ja to bym się do nich odezwała czy by mi nie uszyli padu na wzór haf'a... Ale pewnie znowu powtórzy się sytuacja taka jak z opti, to znaczy wypełnienie będzie nie takie jak powinno przez co będzie się siedzieć jak na poduszce :/
Może nie do końca westowe... Ale zawsze można kupić kaloszki, ochraniacze, albo... sakwy z oświetleniem led xD

http://galloper.pl/pl/c/Sugarhorse-2016/238

PATRZCIE JAKIE SŁODKOŚCI NOOOOOOOOO <3 <oszalałam>

Sakwy kupiłabym od razu, ale...
Dajcie spokój! Ta cena!
Pokażę co będzie mierzone, bo już teraz wszystko zależy od mojego konia i jego pleców:

http://horsepassion.pl/komis-siodel?product_id=1241
oraz
http://horsepassion.pl/komis-siodel?product_id=1264

...i mam nadzieję, że któreś z nich będzie pasować na mojego dżentelmena 🙂

Z tymi padami szytymi na życzenie, to chyba nie ma łatwo... nigdy niegdzie w ten sposób nie zamawiałam, ale pewnie jest jak mówisz Nique, że przychodzi coś i okazuje się, że nie o to do końca chodziło.

A sakwy... jezu 😀
maluda no bo są z oświetleniem :P :P :P Temu taka cena xD Ja bym chętnie kupiła wersję bez światełek za np. przyjazne kieszeni 70 zł (gdyby takie zrobili).

gocunio oba ładne i w moim typie 🙂 Ten Diamond może całkiem fajnie usadzać (wygląda na wygodne).

Z padami szytymi na zamówienie zdaje mi się że jest jeden zasadniczy problem - mało kto się zna na sprzęcie west i wie jak on naprawdę ma wyglądać. Szycie na podstawie zdjęcia i tylko zdjęcia chyba nie może w takim wypadku wypalić...
Za tą cenę to i ja bym nie pogardziła.
Za tą cenę to i ja bym nie pogardziła.


A może by do nich się odezwać - czy uszyją bez tego super hiper nowoczesnego oświetlenia? 🙂
Można by zapytać o wstępną wycenę.
Poza tym, jak będzie nas więcej to może dla nas im się "opłaci".
Ja się im przyglądam i przyglądam <sakwom> i powiem wam... Chyba zamówię u mojego "mikołaja" 😀 Są prze śliczne... Obawiam się tylko czy oby na pewno będą pasować do mojego siodła. Ale maluda myślę że warto było by spytać. Mnie tak naprawdę oświetlenie LED nie jest niezbędne... Raz mi się zdarzyło że mnie zmrok zastał w terenie. Ale za 70 zł to raczej ich nie zrobią... Ale gdyby za pół ceny była opcja zakupu bez ledów... To ja bym się zdecydowała.
Ogarnę temat jak wrócę z "wojaży".  😉
Będę wdzięczna  :kwiatek: Bo ja ostatnio nie mam czasu na nic. Co za wojaże? :P
.
Gocunio macałam tego Conti i jest zajeb****  🏇 zwłaszcza siedzisko.
kasiakliczkowska koleżanka (bardziej ogarnięta ode mnie) też mega poleca!!! Dobrze, że ma dobre opinie 🙂 Mi się on bardzo podoba, ale przymierzę dwa na wszelki wypadek, bo na mojego kłębusza to może być różnie - raz poprzecznie, raz podłużnie 😀 no i do tego na jego plecuszki pójdzie jeszcze ten pad:

http://horsepassion.pl/kon-jezdziec/siodla-osprzet/pady?product_id=839
Będę wdzięczna  :kwiatek: Bo ja ostatnio nie mam czasu na nic. Co za wojaże? :P

Napisałam, a jak dostanę odpowiedź to się pochwalę.
A wojaże takie zwykłe, rodzinka.  🤣
Jednak nie przyjechał do mnie Diamond... tylko Equiflex 😀 Oczywiście, po uprzednim telefonicznym poinformowaniu 😀 dzisiaj mierzymy! Trzymajcie kciuki, żeby któreś pasowało, bo już mam dość jeździeckiej bezczynności!
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
03 listopada 2016 13:35
Pokaż koniecznie zdjęcia!
gocunio daj znać czy pasuje 🙂 Ja za to walczę żeby zorganizować u nas warsztaty pasowania wędzideł Mylers'a.
Nique o, ciekawe 😀 Skąd taki pomysł i kto by to szkolenie prowadził? 😉
Sierra no nieszczęście polega na tym że jnbt (można o tym poczytać na ich stronie, nie będę tu spamu wrzucać :P)… Aczkolwiek są to typowe zajęcia wędzidłowe - żadnego biegania z kijkiem za koniem 😀
Samo jntb znaczy więcej niż tysiąc słów  🤣 , ale przynajmniej wiadomo w czym trudność polega, aby ludzi przekonać.
maluda niestety  😵 Jedna znajoma była bardzo zainteresowana, ale jak usłyszała że jnbt to odmówiła…
No cóż, mają opinie jaką mają. Tego raczej nie przeskoczysz.
Ojojojjj, mnie też byś nie przekonała  🤣 😉

Aczkolwiek ja już miesiąc pracuje z Czeczo na Mylerze i jest tak  😍 więc tak czy inaczej, pewnie warto kombinować 😉
Wierzę że Myler's to dobre wędzidła . Nie wierzę że jnbt może przeprowadzić jakikolwiek profesjonalny kurs związany z dopasowaniem sprzętu czy pracą z końmi  🤔
MAM! HA!  😀 jest i siodełko! Jutro porobie fotki i się pochwalę, bo wczoraj było już ciemno, tylko przymierzyłyśmy i potem wsiadłam dla testu 🙂 stanęło na equifleksie 🙂 jest lekkie, jak na siodlo westernowe, BARDZO wygodne, dobrze usadza i świetnie leży na moim koniu. A to nie było proste, bo on ze względu na wiek i poprzednie użytkowanie (no i pewnie ze względu też na to, że jest folglutem) ma plecy... problematyczne. A leży jak na niego robione, nie naciska na łopatkę, zostawia ją luźną, no cud miód i łorzeszky 🙂 taka jestem szcześliwa!

A powracając do tematu jnbt... może jestem ignorantką, ale kompletnie nie wiem o co chodzi! 🙁 wlazłam sobie na ich stronę i będę klikać, może się uświadomię!
Ojojojjj, mnie też byś nie przekonała  🤣 😉

Aczkolwiek ja już miesiąc pracuje z Czeczo na Mylerze i jest tak  😍 więc tak czy inaczej, pewnie warto kombinować 😉


Już się chyba tutaj przewijał ten temat, ale nie wiem czy wspominałaś jaki ścięgierz wybrałaś? Bo ja mam kilka typów upatrzonych, no ale... Jakbym mogła chociaż je wymacać to bym wiedziała które się bardziej sprawdzi dla nas :/

gocunio gratulacje!!! Czekamy na zdjęcia.

W temacie jnbt - nie, nie jesteś ignorantką 🙂 Może nigdy się tym tematem nie interesowałaś po prostu. W skrócie chodzi o to że ich metody wywołują bardzo skrajne uczucia - albo ludzie ich kochają, albo nienawidzą. Moje zdanie jest takie że mogą zafascynować kogoś kto miał mało do czynienia z końmi. Natomiast słyszałam historie o koniach spod rąk jnbt które panicznie bały się liny na przykład... Ale widziałam też konie fajnie przez nich ułożone, więc co kto woli... Kiedyś chciałam jechać na ich kursy i przejść te wszystkie poziomy. Teraz jestem na takim etapie że bym nie pojechała, na pewno nie ze swoim koniem. Aczkolwiek absolutnie nie robię z siebie osoby która wszystko wie i nie musi się uczyć 🙂 Wręcz przeciwnie! Ale chyba mam lepsze źródła wiedzy po prostu dookoła siebie :P Kończąc jednak off'a o jnbt - w warsztatach bit fitting chodzi o to że ktoś spojrzy fachowym okiem, dopasuje, można pojeździć na różnych wędzidłach, pobawić się nimi - i to wszystko przed wydaniem szalonych pieniędzy na takowe kiełzno 🙂 I dlatego bym się wybrała.

BTW, żeby nie było że mój post jest całkiem nie o modzie - mamy nowe owijki - białe w kolorową panterkę xD Classic equine party cheetah xD
Nawet mam w galerii parę fot z metod ich szkolenia:







Dzięki za wyjaśnienie i za fotki 🙂 już coś tam mogę sobie wyobrazić na ten temat.

Sierra ze wszystkim jest tak samo, ile ludzi tyle opinii i tyle samo prawd 😉 Pokaż te owijki! Właśnie mnie olśniło, że przecież mogę jeszcze w owijki sobie zainwestować! A już się załamałam, że kończy mi się pole do kolorystycznego popisu 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się