stajnie na Mazurach

Czy jest ktoś w stanie wymienić hodowle koni w promieniu 100 km od Olsztyna? Znalazłam jedynie: SK Rzeczna, Januszewo, stajnia p. Romanowskiego, SK Liski.
Są jeszcze Filice p. Marka Kucharskiego, niedaleko Działdowa.
Damis, Awajki poczta Pasłęk, wg Google 77 km od Olsztyna. Mają angliki i araby.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
27 czerwca 2015 13:27
Księżno, Sząbruk, Różnowo - hodowle trakeńskie.
no i Mycyny🙂
Stadnina Plękity w okolicach Małdyt
hej,jestem w Mrągowie na wakacjach, szukam stajni w okolicy gdzie będę mogła pojechać w fajny teren ,zależy mi na koniach które nie chodzą w szkółce od rana do wieczora....Ktoś pomoże ? 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 lipca 2015 19:53
cudmucha- Szczytno nie jest dla Ciebie za daleko?
hej,troche daleko🙂 myslałam ze ktoś mi coś w okolicy poleci 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
21 lipca 2015 07:33
W okolicach Mrągowa to kojarzę jedynie Eulalię - prowadzi obozy to pewnie i zwykłe wyjazdy w teren pewnie też. A w samym Mrągowie w tym miasteczku westernowym?
Niedaleko Mrągowa, w Zyndakach jest stajnia Wichrowe Wzgórze. Mają dobrze zajeżdżone konie.
dzięki sprawdzę to Wichrowe 🙂 a w tym westowym to jakieś 3 sztuki się snuły bidnie po padoku 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 lipca 2015 15:42
Czy jest ktoś w stanie wymienić hodowle koni w promieniu 100 km od Olsztyna? Znalazłam jedynie: SK Rzeczna, Januszewo, stajnia p. Romanowskiego, SK Liski.


co prawda trochę ponad 100 km, ale ogromnie polecam tych ludzi i ich konie 😉
Jestem na wakacjach w Ruciane - Nida, jest gdzieś w pobliżu stajnia, żeby móc pojechać sobie w teren albo na placu? 😉 znalazłam tylko Galkowo ale cena zabójcza - 100 zł za jazdę  😵
Czy jest tu ktoś kto zna konie z Gałkowa? Chciałabym się dowiedzieć czy był/jest tam siwy wałach sląski po ogierze Doping xx. 
CIACH
Wybiera się ktoś w tym roku na Hubertusa do Gałkowa?  😉 może był ktoś w poprzednich latach, miałabym kilka pytań  :kwiatek:
Nie byłam, wiem tylko kogo byś mogła zapytać.
Dzięki, już wszystko wiem, jutro startujemy  😅
Witam.
Może zna ktoś stajnie w okolicach Olsztyna, która jest warta odwiedzenia ( pensjonat, dzierżawa, sekcja sportowa)?
Jestem na wakacjach w Ruciane - Nida, jest gdzieś w pobliżu stajnia, żeby móc pojechać sobie w teren albo na placu? 😉 znalazłam tylko Galkowo ale cena zabójcza - 100 zł za jazdę  😵
  100 zl za jazde?  moze chodzi o jakis karnet,bo jakos nie chce mi sie wierzyc zeby brali tyle za jazde na godziny w jednym dniu
Jakbym miała możliwość odwiedzenia jakiejś stajni pod Olsztynem, to byłby to Pony Club w Tomaszkowie. Chciałabym zobaczyć na żywo jak funkcjonuje stajnia z kucykami i z dziećmi. Prowadzone jazdy 🙂 Mają teraz też swój oddział w Kierwinach ? nie wiem czy dobrze zapamiętałam.
LuntPS - chcesz postawić konia, jeździć czy po prostu zwiedzić? Jak dalekie okolice? Sporo ich jest - zależy czego szukasz. Mi podobają się Mycyny i "Pan Tadeusz" we Wrzesinie,
W "Syriuszu" nie bywam.


Monic - owszem, 1 (jedna) jazda może tyle kosztować .....
Luteja  jedna jazda moze kosztowac az 100 zl?  jakos mi sie nie chce w to wierzyc....
http://www.stadnina-galkowo.pl/index.php/oferta/nauka-jazdy-konnej  ,tutaj jest cennik.Można popatrzeć 🙂
    o matko...120 zl za 45 minut na lonzy 🤔
Splendor to splendor  🤣, trzeba płacić za możliwość oddychania tym samym powietrzem co nasze wspaniałe telewizyjne gwiazdeczki  😅  😅  😅
LuntPS - chcesz postawić konia, jeździć czy po prostu zwiedzić? Jak dalekie okolice? Sporo ich jest - zależy czego szukasz. Mi podobają się Mycyny i "Pan Tadeusz" we Wrzesinie,
W "Syriuszu" nie bywam.


Monic - owszem, 1 (jedna) jazda może tyle kosztować .....



Szukam raczej pensjonatu lub stajni gdzie można wydzierżawić konia 😉 najlepiej z jakąś sekcja sportową, chodzi o możliwość startów w zawodach
Jakbym miała możliwość odwiedzenia jakiejś stajni pod Olsztynem, to byłby to Pony Club w Tomaszkowie. Chciałabym zobaczyć na żywo jak funkcjonuje stajnia z kucykami i z dziećmi. Prowadzone jazdy 🙂 Mają teraz też swój oddział w Kierwinach ? nie wiem czy dobrze zapamiętałam.

Jazdy to na początku przede wszystkim zabawa, oswajanie dzieciaków z ruchem konia na spokojnie, bez stresu, właśnie poprzez pony games. Do tego wdrażamy dzieciaki w część teoretyczną. Same też czyszczą i z czasem siodłają kuce. Super to pracuje. Są dzieciaki, który i odznaki w tym roku zdawały, w kolejnym na pewno będzie ich więcej, bo jest całkiem spora ekipa galopujących już i skaczących. Niesamowita idea i jestem szczęśliwa mogąc brać w tym udział. I tak, drugi oddział otworzył się w Kierwinach. Jaka tam jest haaaaala gigantyczna, murowana <3
Tusia2012 byłam w Gałkowie na hubertusie ze swoim koniem i o dziwo nie odczułam "gwiazdorzenia", byłam bardzo miło zaskoczona gościnnością i generalnie poziomem samej imprezy 😀 cena też była przystępna w tym roku zapłaciłam mniej niż za lonżę 😂

Watra cena kosmos 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się