KOCHAM KINO :)

Obejrzałam wczoraj "Dzień dobry kocham cię" taki średniak, były gorsze polskie komedie. 5/10
żaczkowa   gone with the wind
09 listopada 2016 09:41
U mnie Planeta singli po raz czwarty, w ogóle mi się nie nudzi, świetny film 😍  postać Marcela skradła moje serce
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 listopada 2016 14:13
A w ogóle ktoś z Was oglądał polską mini produkcję z serii Legendy Polskie? 👀
Twardowsky
Operacja Bazyliszek

Obejrzałam Twardowskyego(jest jeszcze 2 część) i byłam pod mega wrażeniem! 😀
CzarownicaSa, ja, uwielbiam!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 listopada 2016 19:18
Był ktoś na "Jestem mordercą"?
żaczkowa   gone with the wind
09 listopada 2016 19:19
Świeżo po Dr Strange - cudo!
Jeśli ktoś lubi klimaty wojenne to polecam aktualny w kinie film "Przełęcz ocalonych" .
Piękna i autentyczna historia wspaniałego człowieka, a oprócz wojny pojawia się także wątek miłosny 😉 .
CzarownicaSa, ja oglądałam, jeszcze Smok mi się podobał 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 listopada 2016 08:37
Też polecam Przełęcz ocalonych, właśnie wczoraj bylam w kinie, pełna sala, film na faktach, dobrze zrobiony. Wg mnie warto zobaczyć.
A w ogóle ktoś z Was oglądał polską mini produkcję z serii Legendy Polskie? 👀
Twardowsky
Operacja Bazyliszek

Obejrzałam Twardowskyego(jest jeszcze 2 część) i byłam pod mega wrażeniem! 😀


Ja też uwielbiam te filmy 😀 I dlatego nie mogę się już doczekać Wiedźmina w reżyserii Bagińskiego 😀
Przeczytałam niedawno, że on się za to wziął i chyba ma lepszy budżet niż ta makabra sprzed 15 lat.
No zobaczymy co z tego wyjdzie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 listopada 2016 09:51
Chirurgiczna precyzja- bardzo dobry film psychologiczny. Oglądałam z zapartym tchem, choć niektóre sceny potwornie odrzucały... aczkolwiek większość z nich genialnie wystylizowana.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 listopada 2016 21:03
Właśnie wyszłam z 'Księgowego' i jestem pozytywnie zaskoczona!!! A teraz czas na Inferno :P

Inferno... cóż, nie spodziewalam sie wiecej 🙂 przewidywalny i z tak wybujalym problemem, ze w ogole nie trzyma w napieciu bo to, ze nic sie takiego nie stanie jest tak oczywiste :P
Ale mozna bylo sie wylaczyc i popodziwiac architekture przy akompaniamencie świetnie naglosnionego Zimmera <3 strasznie lubie smyczkowy wątek z calej serii
No i wylaczajac sie i skupiajac na muzyce nie traci sie na fabule
Jutro chyba tez na cos pojde.
Do tego koniec roku i poczatek przyszlego tak dobrze sie zapowiada ze bede co chwile w kinie *.*
Obejrzę gdzieś Smoleńsk online? Nigdzie nie mogę znaleźć.
żaczkowa   gone with the wind
13 listopada 2016 11:58
infantil, chodzi o serial? Na zalukaju jest 😉
O film. To dzieło polskiej kinematografii, które zdjęli z kin jakieś 2 tygodnie temu.
żaczkowa   gone with the wind
13 listopada 2016 12:02
O matko, przeczytałam "Sherlock" :P
Księga Dżungli.... ten film miałam w domu od dłuższego czasu. Obejrzałam dziś i zakochałam się, nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam.
Pitbull: Niebezpieczne kobiety: dużo słabszy od poprzedniej części. Tak jakby w jeden film władowano milion wątków i pomysłów, które jakoś nie trzymają się kupy. Ode mnie 5/10.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 listopada 2016 15:19
[url=[[a]]http://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82y[[a]]+dotyk-2004-99741] Zły dotyk[/url] - bardzo... ciężki film. Nie wiem co sądzić o głównym bohaterze. Nie umiem sobie tego jeszcze w głowie poukładać.
żaczkowa   gone with the wind
15 listopada 2016 15:15
Wszystkie nieprzespane noce - specyficzny, ładne zdjęcia, dialogi mogą wydawać się od rzeczy, ale mnie się podobały, bo mam podobne przemyślenia 😉 Trzeba do niego podejść z dużym dystansem, kilka osób wyszło z kina w trakcie filmu. Na filmwebie dałam 7.
Do utraty sił - genialny, przemiana Gyllenhalla niesamowita, sceny z córką i śmierć żony rozrywające, ostatnią walkę oglądałam już w stanie przedzawałowym. Na filmwebie 10, polecicie coś w tym stylu z podobnym motywem sportowym? :kwiatek:
żaczkowa, kojarzy mi się "Za wszelką cenę" z Hilary Swank, w reżyserii Clinta Eastwooda.
żaczkowa   gone with the wind
15 listopada 2016 18:00
Achaja, dzięki, właśnie zaczynam :kwiatek:  aż wstyd, że nie słyszałam wcześniej o tym filmie  😡
Oooo, ja sportowe badzo lubie 😉 co moge polecic:

Wstrząs - [[a]]http://www.filmweb.pl/film/Wstrz%C4%85s-2015-738529[[a]] - choc z nieco innej strony sportowy, ale naprawde dobrze zagrany i swietna fabula  💘
McFarland - Kevin Costner wraca do formy, cudo film - [[a]]http://www.filmweb.pl/film/McFarland%2C[[a]]+USA-2015-661015
Race - olimpiada w Berlinie i czarnoskory lekkoaleta, przejmujace... [[a]]http://www.filmweb.pl/film/Zwyci%C4%99zca-2016-728922[[a]]
Creed no ale jestem fanem Rockyego nr 1, wiec Creed byl naturalnym nastepstwem 😉 ale trzyma poziom, bardzo dobry. [[a]]http://www.filmweb.pl/film/Creed%3A[[a]]+Narodziny+legendy-2015-694246

Znacie jakiś film typu "umiera ktoś z rodziny i ludzie muszą sobie z tym poradzić"? Fajnie jakby nie był kiczowaty za bardzo, ale jednak wzruszający (chociaż dzisiaj to już chyba wszystko łyknę...). Może coś w typie "Bez mojej zgody"? Z tego co zwykle polecacie, to zawsze mi się podoba. :kwiatek: Ostatnie wydarzenia nie pozwalają oglądać nic normalnego. 😵
Z aktualnych - Julieta. Może nie jest taki typowy, ale w sumie pasuje do tego o co pytasz.
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 listopada 2016 19:38
Dramuta12, A Lullaby? Ciekawy, zdecydowanie nie kiczowaty i nie łatwy
Dramuta12 - the tree of life?
Dramuta12, The Descendants?
vissenna   Turecki niewolnik
16 listopada 2016 13:15
Inferno kiepskie i nawet Hanks nie ratuje. Na plus jedynie muzyka. No koniec zmieniony na potrzeby Holywood. Bo musi mieś dobre zakończenie... słabe to.

Dr Strange bardzo fajne kino superbohaterkie. Cumberbatch jak zwykle świetny. Ma chłop talent. Czekam na sequel!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się