Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 listopada 2016 19:59
Teraz tylko ceny wysokie, albo kupuj 11.11 albo najlepiej trochę po jak się ceny unormują :P Ja już mam kolejne długie wishlisty a ostatnie paczki jeszcze nie doszły 😵
A czy ktoś kupował z wish.com?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 listopada 2016 21:04
Witamy na Aliexpress, miejscu gdzie rzeczy są kilkukrotnie tańsze, przesyłka darmowa i gdzie widzisz jak wiele przedmiotów jest ci niezbędne do życia choć przed chwilą nie wiedziałaś o ich istnieniu 😂
Błagam niech mi ktoś zablokuje dostęp do neta  👀
Pewnie nie wszyscy są w Aliexpressowych grupach na fejsbuku, więc wrzucam listę produktów sprawdzonych i polecanych które będą faktycznie na promocji 11.11, dział Make up, Beauty, Nails KLIK
Ali uzależniaaaa  😜
Chyba tak, ja co jakiś czas dostaję od mamy maila o tytule ZAMÓW MI - i w treści 10 linków do Ali.  😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2016 08:05
Misskiedis, my kupujemy z Wisha i Geeka. Teraz też vzekamy na prezenty gwiazdkowe.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 listopada 2016 12:48
Na wishu się nie mogę odnaleźć :/ A ceny chyba podobne do Alie
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2016 12:54
Bo tam jest bajzel straszny, mydło i powidło pomieszane, wyszukiwarka nic nie pomoże. Dla cierpliwych i tych z nadmiarem czasu 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 listopada 2016 13:33
maleństwo, ja właśnie coś po raz pierwszy zamówiłam z wisha - powiedz, jak jest z jakością? Śmierdzi bardzo chińszczyzną czy to przełknięcia?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2016 13:52
Lotnaa, powiem tak. Rzeczy typu zegarek za 4 złote wyglądają jak za 4 złote. Ale mieliśmy i elektronikę, i coś do domu i wiele rzeczy jest naprawdę spoko. Dosłownie identyczne jak "oryginał", tylko bez metki.
Może nie doczytałam, niedobór czasu. Czy na aliexpress trzeba się rejestrować czy co, żeby w razie "w" mieć prawo do sporu i zwrotu kasy? Bo napaliłam się na coś nie sa 1$ i żal mi by było, gdyby wyszła wtopa.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2016 17:31
Papajka, Są spory i zwracają kasę jeśli paczka do Ciebie nie dojdzie.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 listopada 2016 18:43
Ja jestem w małym szoku, 11.11 zrobiłam spore zakupu na Alli, i dziś przyszła pierwsza paczka! W 8 dni tylko  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 listopada 2016 23:05
Pokazałam mamie aliexpress... Pierwsze zakupy za 130zl juz za nia 😂
Jak to jest z darmową dostawą. Jak im się to opłaca. Kto w PL paczkę dostarcza. W razie sporu i zwrotu kto ponosi koszta zwrotu i jakie to są koszta.
w Polsce paczkę dostarcza Poczta Polska, chyba, że w trakcie zakupów zaznaczysz inną opcję (jakiegoś kuriera). Do tej pory przy sporach sprzedawca po prostu zwracał kasę na konto, a towaru nie trzeba było odsyłać. nie wiem jak z droższymi rzeczami, bo takich do tej pory nie kupowałam.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 listopada 2016 11:19
Gdzieś czytałam, że w Chinach rząd finansuje wysyłkę żeby zwiększyć eksport, ale nie zagłębiałam się ile w tym prawdy :P
Gniadata   my own true love
22 stycznia 2017 21:58
Dziewczyny doświadczone z aliexpress - jak to jest z tymi przelewami24? :kwiatek: Jedyna metoda płatności jaka mi wyskakuje to przez polską kartę a boję się kosztów przewalutowania... Próbuję już normalnie z każdej strony i nic, cały czas pokazuje mi jedynie płatność przez kartę 😕
Jest tylko możliwość płatności kartą, przynajmniej ciemna masa ja innej nie znalazłam😉 Ale spokojnie, przewalutowanie cię nie zję, kursy są oficjalnie przecież znane.
Mi jak dotąd nic karty nie połknęło, środków też, dasz radę😉
Gniadata   my own true love
22 stycznia 2017 22:14
Wiem, że nie zje mi karty i wszystkiego z konta :kwiatek: Najbardziej boje się nie samego przewalutowania a kosztów idących za przelewem walutowym. Poza tym jednak skoro tak się reklamowali tą funkcją przelewów24 to jednak się na nie trochę nastawiłam 😕
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2017 22:27
Gniadata, Aliexpres przewalutowuje Ci dolary na złotówki zgodnie z kursem. A ze swojego banku robisz przelew w złotówkach na polskie konto. Nie ma opłat, bo nie przelewasz ze złotówek na dolary.
A dlaczego nie ustawisz, zeby ceny pokazywalo Ci w zlotowkach?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 stycznia 2017 22:31
Gniadata, przelewy24 to inne metody płatności. Pogrzeb e ustawieniach PRZED. Dokonywaniem zakupów. Jak wpiszesz w Google, to Ci wyskoczy instrukcja.
Gniadata   my own true love
22 stycznia 2017 23:13
Kaktus to tak się da? 😲 O rany, dzięki!

JARA no właśnie mi cały czas pokazywało w dolcach 😵

Strzyga dzięki! poszukam :kwiatek:

Okej, wyszłam na totalnego komputerowego dekla 😂 Cały czas mi się wydawało, że nie ma opcji przestawić się na złotówki i w ogóle, dlatego tak się uparłam na te przelewy24 😉 Dzięki ogromne wszystkim :kwiatek:

[s]EDIT: Dobra, zrobię z siebie totalną idiotkę, ale: nie mogę się dogrzebać do tych złotówek i skończyły mi się pomysły co wpisać w google. Nie mogę na tej stronie znaleźć żadnych ustawień (poza paskiem na górze i po prawej, ale tam nie ma PLN), a w instrukcjach na screenach okienko przelewów jest tam, gdzie u mnie nie ma nic. Chyba nie dla mnie to kupowanie w Chinach 😵[/s] Jednak nieważne, już wszystko umiem! 😀
Kaktus to tak się da? 😲 O rany, dzięki!




Tak mi się wydaje, że kiedyś w zł przeglądałam. Ale głowy nie dam, ostatnio zamawiałam tylko w eurach 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 stycznia 2017 11:52
Jak przy płaceniu wyskakuje opcja płatności kartą to niżej jest zwykle "inna metoda płatności" i tam są normalnie przelewy24 przecież, nie trzeba nic kombinować wcześniej i nic przestawiać
Gniadata   my own true love
23 stycznia 2017 12:58
No to mi sie wlasnie te przelewy24 nie pokazywały w ogóle, tam gdzie na screenach w instrukcjach byla ich zakładka u mnie pusto. Dopiero zalogowanie się przez apkę na telefonie coś odblokowało no i teraz już mam 😉
Czasem jest sytuacja, że jeżeli w Twoim banku jest awaria systemu to przelewy24 są przez jakiś czas niedostępne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się