Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

Ciekawe, czy ktoś pozna tego Pana. 😎
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 listopada 2016 14:13
Hihi ja!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
05 listopada 2016 20:47
Samuar 😉
wątek zamknięty
Brawo, wygrywasz talon. Wybierz sobie na co. 😁 😀
wątek zamknięty
galopada_, ależ ten Twój małopolsko-śląski 😁 Duży mi się podoba, pięknie wyglądacie 🙂

tulipan, Karus wygląda fenomenalnie! Gratuluje 😉

brzezinka, Wy z Rudą to niezależnie czy tryb weekendowy, czy nie to zawsze wyglądacie jak milion dolców 😀 a młody fajny, bardzo jestem jego ciekawa, jaki on ma papier? I oczywiście, co tam u maluszków?

lusia722, jak Strzyga była to pewnie jakieś foteczki? Jak masz to pokazuj Księciunia koniecznie 😍

dodzilla, gratuluje kopyciaka 🙂 + powtórzę się za dziewczynami - wypicowany na sześć z plusem i ta stajnia... 💘

Kastorkowa, fajne toto, co to? 🙂

darolga, Korabek w każdej wersji jest absolutnie boski 😍

flygirl, Samuarek! Co tam u niego słychać?

U nas zmiany, zmiany, zmiany! Pod koniec września przeprowadziliśmy się 'na stare śmieci'  😁 jesteśmy u buni_fox, w Hawajce. Pomijając wszelkie różne aspekty przeprowadzki to jest szałowo - mam znów konie niemalże pod domem (od rodziców 6km, od dziadków objazdem 7km  😁 ), Pamir wraca do formu turbo emeryta, a kobyła po dziwnych przejściach z nóżką (dłuższa historia...) powróciła pod siodło.

Pamirzyk ma dwie jeździczki, które przyjeżdżają raz w tygodniu i bardzo je lubi  😍 Ja też jeżdżę na dziadku i troszkę sobie rzeźbimu. Znów wygląda jak milion dolarów, zachowuje się jak by miał jakieś 15 lat mniej i wygląda na szczęśliwego.

Natomiast wszystko idzie ku temu, że niebawem będę mogła powiedzieć, że całkiem nieźle potrafię jeździć na swoim białym koniu, jednak oko z ziemi robi swoje, zwłaszcza oko które poznało xxx koni, w tym te trudniejsze i wrażliwsze przypadki też. Póki co stępujemy i kłusujemy utrwalając dobre nawyki, za jakiś czas dodamy galop (bo wszystko na raz to za dużo  :hihi🙂.

Pozdrawiamy cieplutko kącik  :kwiatek:

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14690901_1222041531186194_7217140292103412902_n.jpg?oh=6cf2fbde881eaaab6c4ad4afb417a022&oe=58CB76CA[/img]

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14570266_1216660408390973_2412244223720186084_n.jpg?oh=ba4c21ef933d206f61c6567bc78b67ef&oe=5898B3BE[/img]

+ sesja z najlepszą Martą, jeszcze z początku września  💘

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14355621_1191341417589539_4410148436535717217_n.jpg?oh=3e45fc7cfabfd476d684f9c03820d505&oe=589F03BD[/img]

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14330041_1191481964242151_2698613904347026875_n.jpg?oh=3a0932dce38e974d22507fd44b1e3851&oe=58988A95[/img]

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14355148_1193851207338560_6620293176622851532_n.jpg?oh=9451badb4493bfeb3570a88806abf1c8&oe=5889D35E[/img]
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 listopada 2016 10:21
Nirv Pamir kolejna młodość 💘
Super, że progres z siweczką.
Ciocia Strzyga to męczyć kucyka wpadła jak to ma w zwyczaju 😁 🏇
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 listopada 2016 14:42
Nirv kobyła lat 14 po King of Carelshof mocno do przodu,  troche bojaźliwa w terenach,  ale fajnie jest zrobiona i myślę,  że będzie to udana współpraca.
wątek zamknięty
Nirv, dzięki za miłę słowa :kwiatek: Wasze fotki w wodzie, genialne  😍 😍 😍
Młody jest po Qulesterze z matki po Pasquinel. A co do maluchów to też przeszły na tryb weekendowy. Jeżdzą na konsultacje i mamy w planie pojechać na zawody halowe.
Generalnie to brakuje mi czasu a właściwie dnia, żeby pojeździć te wszystkie szkapy. 😉 








wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 listopada 2016 16:17
Brzezinka,  ale się z Lamki kuleczka zrobiła 
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 listopada 2016 16:41
Brzezinka Aaaa jest i dziewczyna mojego Księciunia 😜 💘

wątek zamknięty
Kastorkowa, szczególnie teraz na zimę kiedy ma futro jak miś polarny 😉
lusia722, książęca faworyta pozdrawia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Brzezinka-chciałabym mieć dosiad jak Twoja córa...  😍
Nirv-piękne zdjęcia!

A u Nas... Po zawirowaniach podkowo-kulejących w końcu cisza... Brakuje tylko doby, aby poświęcić koniu wystarczającą ilość czasu. Niestety jestem beznadziejna w planowanie dnia, więc koń stoi już dwa tygodnie i robi masę (i niedługo będzie ją chyba łatwiej przeskoczyć niż obejść... :lol🙂 W grudniu prawdopodobnie czeka nas przeprowadzka, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to konina będzie stała w iście królewskich warunkach 🏇 Także prosimy kącik o kciuki!

Podrzucam jeszcze parę letnich zdjęć autorstwa forumowej KaWeRa 🙂
wątek zamknięty
lusia722, mam wrażenie, że ten mój Pamir to kompletnie w drugą stronę - zamiast się starzeć to on młodnieje. Bryka z nadmiaru energii, fika, lata ze swoją jeździczką tak, że ojej. Żałowałam strasznie, że mój telefon umarł i mam jakiegoś starego dziada 😁 bo nie dane było mi ponagrywać ich w sobotę, a szkoda! Uwielbiam dziadygę, no! 😀
Mam nadzieję, że dane będzie nam progresować z Sinfką i jeszcze postartować, bo mamy dziwny problem z nóżką, teraz jest ok i korzystam, natomiast mimo wszystko niebawem będzie jeszcze jeden Doktor u nas i zobaczymy co dalej. Wisi nad nami trochę operacja, której bardzo się boję...

Kastorkowa, kompletnie nic nie mówi mi ten ogier, ale kobyś wygląda zacnie i zdecydowanie bardziej obstawiałam coś młodego 😀 powodzenia i trzymam kciuki za udaną współpracę 😀

brzezinka, super Maluchy 😍 Lamka teraz tylko pod Tobą śmiga, czy pod Julką też??

Windziakowa, wpierw masa, później masa 😁 kciuki są! + te uuuucha na pierwszym 💘


Mam takiego latającego Pamasia sprzed miesiąca, uwielbiam tego konia  😍
[img]https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14690861_1211974968825521_7705792297252316393_n.jpg?oh=7d80d0a427a660427f055b88e59425c1&oe=58CE3E66[/img]
wątek zamknięty
Windziakowa, trzymam kciuki i życzę powodzenia w nowym miejscu 🙂
Nirv, ma seniorek moc 😍
Lamkę jeździ Julka ale ja sobie wsiadam czasami bo lubię jeździć na tym małym zapitalaczu  🤣
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 listopada 2016 17:39
Nirv kobyła duchem jest bardzo młoda
wątek zamknięty
Nirv-niedługo łatwiej ją będzie przeskoczyć niż obejść... 😀
brzezinka-dziękujemy :kwiatek:
No i z naszej wyprowadzki nici, okazało się, że nie ma dość pracowników na dodatkową ilość koni... Zawiodłam się bardziej, brak dookoła stajni które spełniałyby nasze wymagania :/
wątek zamknięty
Pozdrawiam wszystkich rekreantów i życzę wytrwania w taka pogodę 🙁 u nas dużo zmian ale nareszcie znalazłam konia dla mnie i mam nadzieje że zostanie ze mną jak najdłużej.
wątek zamknięty
Nirv jesteśmy na etapie prób dogadania się ze sobą, idzie nam coraz lepiej, chociaż bywa ciężko, z mojej winy 🤣 Podziwiam tego konia za cierpliwość do mnie. 😁 Ale jestem totalnie zakochana i strasznie wdzięczna, że mogę na nim jeździć, bo mnie bardzo dużo nauczy. 💃

wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 listopada 2016 18:09
Dzień dobry, trochę mnie tu nie było z konkretniejszymi treściami  😉

Nirv ależ zazdroszczę tych koni "prawie że" pod domem! Ja mam jakieś 23 km, ale za to w miarę sensowny dojazd więc nie narzekam też jakoś szczególnie, bo zawsze mogło być gorzej 😉 Zachwycające wrześniowe zdjęcia!  😍

Kastorkowa piękny zwierzak!

Brzezinka zawsze zachwycam się Twoimi maluchami! Aż jej zazdroszczę 😉  :kwiatek:

Windziakowa jeszcze mocniej zatęskniło mi się do lata po Twoich zdjęciach. Z tym planowaniem czasu (szczególnie w tygodniu) też mam niekiedy problem, zatem łączę się w bólu  :kwiatek:

arika00 powodzenia w pracy z nowym podopiecznym!

flygirl Samson! Super uczucie zadawać się z takimi super zwierzakami, co nie?  😎 Coś czuję, że obie zachowujemy się jak szalone nastoletnie koniarki  😁 Ahh te powroty  😁

A tymczasem wpadam z jednym zdjęciem z dzisiejszej jazdy. Powiem Wam, że trafiłam cudownie, po każdej wizycie w stajni uśmiech dłuuugo mi nie schodzi z twarzy, a Faith to nie wiem jak się odpłacę za to wszystko co od niej dostałam i dostaję. Zdecydowanie jestem szczęściarą!

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15036422_1306182429413287_3227840507305666194_n.jpg?oh=674d93a7006a9b7bff5b46fdde6d3de7&oe=58D366BE[/img]
wątek zamknięty
tulipan Gratulacje wyników, kary prezentuje się pięknie  😉
Kastorkowa jakoś tak widać po tych zdjęciach, że kobyła bardziej do przodu  🤣
anai Siwy jak zwykle świetnie się prezentuje, miło się ogląda wasze zdjęcia, pamiętając, że sami doszliście do tego poziomu 🙂
Brzezinka Zazdroszczę twojej córce takiej mamy i wspólnego hobby  😜

Dawno mnie tu nie było, mój młodziak zaskakuje mnie z dnia na dzień coraz bardziej, z konia który wychodząc ze stajni był gotów do ucieczki, zrobił się wyluzowany miś mający wszystko gdzieś. Za tydzień się przeprowadzamy i będę miała karego prawie pod domem, chyba będę siedzieć u niego w każdej wolnej chwili  💘
I kilka fotek z siodła, co jest u nas rzadkością bo prawie zawsze sami śmigamy.



wątek zamknięty
Sporo czasu się nie odzywałam, a bo i powodu, żeby coś pisać, w moim nie-końskim życiu nie było.
Na szczęście, dzięki uprzejmości koleżanki, mam szansę po 2 letniej przerwie z powrotem jeździć  🏇

Przedstawiam wam Kasztanka, który baaardzo cierpliwie pokazuje mi jak działa ujeżdżenie 😍 i że wcale jeżdżenie go nie gryzie i nie zanudza człowieka na śmierć  😂

Zdjęcia koszmarnej jakości, ale są 🙂






wątek zamknięty
O jezu Sandra w kasku, szok. 😀 Pokazuj się częściej. :kwiatek:
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 listopada 2016 20:07
Frania Czy ty jezdzisz w Jaruzynie?
wątek zamknięty
A my własnie wróciliśmy z halowych zawodów. Maluchy w świetniej formie. W sobotę wygrały konkurs a dziś zajęły drugie miejsce. Moje dziecko przeszczęśliwe bo zdobyło pierwszą w życiu statuetkę.  🤣

Filmiki z przejazdów:





wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 listopada 2016 19:04
Frania, to rudy ententy moze...?

brzezinka, super masz te maluchy! A ja właśnie zakumałam, że pan kucyk stał sto lat temu w stajni pod Warszawą razem z moim Łosiem i należał do kuzynki mojej przyjaciółki. Jaki świat jest mały!
wątek zamknięty
maleństwo moj rudy, chociaż porzucony przeze mnie na pół roku (bo erasmus), dalej mieszka we wrocławiu i jest pod troskliwą opieką cioci epk  😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 listopada 2016 21:57
A to pardon, jakoś mi się skojarzył z Markusem, a że rzadko bywam w KR, to i miasta pomyliłam 😉
wątek zamknięty
flygirl widocznie zmadrzala glowka na stare lata  😁 Nawet mi nie przeszkadza 🙂

domiwa tak, Jarużyn 😉

brzezinka uwielbiam maluchy  😍
wątek zamknięty
maleństwo, to prawda świat jest mały. Jesteś kolejną osobą z rv, która mówi mi, że zna naszego leniuszka 🤣
wątek zamknięty
brzezinka, oj ma, jeszcze dodatkowo miał robioną akupunkturę ostatnio i szaleje, czuje się jak młodzieniaszek 😀 co bardzo mnie cieszy, oby jak najdłużej. To ja znam Byronka! 😀 dość długi czas był też właśnie w mojej okolicy i kilka dzieciaczków 'u nas' wprowadził w skoki 😉

Windziakowa, oj tam oj tam 😁 jak to mawia osoba u której stoję - zanim gruby schudnie, chudy zdechnie 😁

flygirl, zazdro! To jedna z moich re-voltowych miłości 😍 😁

martva, dziękujemy, dziękujemy 😀 czekam na więcej zdjęć z tamtej sesji, bo jest jeszcze kilka perełek 😍 co do dojazdu - czasem 10 km bywa dużo większą masakrą, niż 20 czy nawet 30 w inną stronę 😉 ja na Jaźwie miałam 25km w jedną stronę, a jechałam dużo szybciej niż do stajni w której ostatnio stałam (13km), bo Jaźwiano w kierunku końca świata 😁 a teraz to w ogóle mam rarytasik 😀


A ja przyszłam się pozachwycać - z kobyłą miałam tak fenomenalną jazdę w piątek, że ojejku jejku! Nawet galopy były luźniutkie i milutkie, aż w szoku byłam. Za to w sobotę i niedzielę zaciągnęłam kobyłkę na kurs masażu, była moim króliczkiem doświadczalnym 😁 więc teraz jedno i drugie zwierzę będzie regularnie macane przeze mnie 😉 natomiast Pamir odpoczywał i się padokował przez weekend, co pewnie dobrze chłopakowi zrobi, bo ostatni tydzień miał intensywniejszy 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.