Stajnie w Warszawie i okolicach

emptyline   Big Milk Straciatella
13 listopada 2016 20:49
KOCHANI! W trybie pilnym potrzebuję dostęp [blisko od W-wy lub/i zdjęcia/wymiary (mogą być na oko)] do starej, ładnej stodoły/stajni/obory/kuźni etc. Czy ktoś z Was ma coś takiego pod ręką? Wysypał mi się obiekt na pracę licencjacką i jestem w czarnej D także błagam o pomoc. Odwdzięczę się na pewno!
Szukam stajni w woj.mazowieckim  😉
Wymagania:
•Bardzo duże padoki TRAWIASTE
•Indywidualne podejście do każdego konia
•Czyste stajnie z oknami w każdym boksie,mile widziane solarium
•Codziennie/max co drugi dzień sprzątane boksy
•Profesjonalna opieka 24h
•Zakładanie ochraniaczy/kaloszy/derek itd
•Czyszczenie i mycie kopyt 
•Podawanie leków/suplementów/paszy
•Dobrej jakości siano i słoma
•Spokój,ładne tereny,lasy
•Brak linii energetycznych
•Myjka z ciepłą wodą
•Mile widziane kamery na padokach i w boksach(ewentualnie możliwość zamontowania ich)
•Możliwość wybudowania wysokiego  ogrodzenia padoku (min.2m )oczywiście we własnym zakresie
Ktoś coś poleca ?
I pewnie cena max 700? 😉
To już łatwiej wybudować własną stajnię 😉
Dlaczego ? Takich stajni jest wiele  😉To są małe wymagania,nie szukam stajni sportowej.
A ja myślę, że jeśli kasa nie gra roli to coś się znajdzie 😉
Chociaż zastanawiają mnie te linie energetyczne... W sensie, że na zdjęciach brzydko wyglądają? 🤣 Nie no, chętnie się dowiem o co tak naprawdę chodzi.
A ja myślę, że jeśli kasa nie gra roli to coś się znajdzie 😉
Chociaż zastanawiają mnie te linie energetyczne... W sensie, że na zdjęciach brzydko wyglądają? 🤣 Nie no, chętnie się dowiem o co tak naprawdę chodzi.

Nieraz Słyszałam że po dluzszym czasie mogą wywołać choroby i źle wpływają na samopoczucie koni...
emptyline, szkoda, ze nasza obora z kamienia zostala zamieniona na kotlownio-garaż. To musi byc murowane?
Cookies12, oo, nie wiedziałam. Dobrze mieć to na uwadze w takim razie 🙂
[quote author=Chess link=topic=46.msg2616024#msg2616024 date=1479332112]
A ja myślę, że jeśli kasa nie gra roli to coś się znajdzie 😉
Chociaż zastanawiają mnie te linie energetyczne... W sensie, że na zdjęciach brzydko wyglądają? 🤣 Nie no, chętnie się dowiem o co tak naprawdę chodzi.

Nieraz Słyszałam że po dluzszym czasie mogą wywołać choroby i źle wpływają na samopoczucie koni...
[/quote]

I wg instrukcji nie należy pod nimi umieszczać elektrycznych ogrodzeń.
W naszym pięknym kraju linii energetycznych jest dużo i ciągle powstają nowe,więc może być jednak problem ze znalezieniem czegoś 😉 Plus jeszcze ładne tereny i lasy plus kamery na padokach - to mocno zawęża poszukiwania...
emptyline   Big Milk Straciatella
16 listopada 2016 23:34
marysia550, musi być murowane, ale nie musi pełnić już funkcjo obory. Nie przeszkadza mi zmiana przeznaczenia, chodzi o typ budynku. 🙂 Może to być i drewutnia, jaK ktoś ma sporą i murowaną.  💘
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 listopada 2016 08:30
emptyline, a z kamienia? Może Ławra? Mają piękny budynek.
Stajnia Forteca choćby jest  😉 Cena tam to chyba 600 albo 700 zł... I kamery są(a co do nich to napisałam że wystarczy tylko możliwość zamontowania ich
Ale chciałam jeszcze coś poszukać... 😉
emptyline, rozejrze sie u mnie za czyms takim, tylko z murowanym moze byc gorsza sprawa. To co mam na podworku nie nadaje sie ani na zdjecia z zewnatrz ani wewnątrz, bo z jednego boku ma doklejony garaz a z drugiego ulozone drewno.
Cookies12 Ano jest :-) Cena od 550zł (biegalnia dla źrebiąt) poprzez 700zł pojedynczy boks, do 1000zł za boks dla matek z sysakami :-) 
empatyline, może Biowet Drwalew ?
Szukam stajni w woj.mazowieckim  😉
Wymagania:
•Bardzo duże padoki TRAWIASTE
•Indywidualne podejście do każdego konia
•Czyste stajnie z oknami w każdym boksie,mile widziane solarium
•Codziennie/max co drugi dzień sprzątane boksy
•Profesjonalna opieka 24h
•Zakładanie ochraniaczy/kaloszy/derek itd
•Czyszczenie i mycie kopyt 
•Podawanie leków/suplementów/paszy
•Dobrej jakości siano i słoma
•Spokój,ładne tereny,lasy
•Brak linii energetycznych
•Myjka z ciepłą wodą
•Mile widziane kamery na padokach i w boksach(ewentualnie możliwość zamontowania ich)
•Możliwość wybudowania wysokiego  ogrodzenia padoku (min.2m )oczywiście we własnym zakresie
Ktoś coś poleca ?


Bobrowy
Witajcie!  :kwiatek:

Szukam stajni w Warszawie z boksami angielskimi oraz halą + konie muszą wychodzić codziennie na dwór.
Jeśli cała stajnia stoi na trocinach to boks też nie musi być angielski 🙂
Słoma nie wchodzi w grę - RAO (jakość siana dla mnie jest nie ważna, i tak kupuję sianokiszonkę).
Gdyby był jeszcze trener na miejscu to już w ogóle super 🙂

Cena w sumie nie gra roli.
Na 3 miesiące przeprowadzam się do Warszawy i tylko na taki okres szukam (styczeń-marzec).

Witajcie!  :kwiatek:

Szukam stajni w Warszawie z boksami angielskimi oraz halą + konie muszą wychodzić codziennie na dwór.
Jeśli cała stajnia stoi na trocinach to boks też nie musi być angielski 🙂
Słoma nie wchodzi w grę - RAO (jakość siana dla mnie jest nie ważna, i tak kupuję sianokiszonkę).
Gdyby był jeszcze trener na miejscu to już w ogóle super 🙂

Cena w sumie nie gra roli.
Na 3 miesiące przeprowadzam się do Warszawy i tylko na taki okres szukam (styczeń-marzec).




Fc-dabrowica spelnia warunki
Dziękuję!  :kwiatek:
A stajnie bliżej Warszawy? Sama mogę kupować trociny do boksu...
i cena na prawdę nie gra roli.
Będę mieszkała w samym centum więc zależy mi na bliskości ośrodka (będę na szkoleniu 3 miesięcznym więc czas dojazdu też ma duże znaczenie).
Witam!
Czy ktoś zna stajnię "Leśna Brać"?
Nie można się nigdzie doszukać informacji czy zdjęć...
Ktoś był? Widział?


http://re-volta.pl/stajnie/info/lesna_brac
Ja byłam kiedyś dawno temu w Leśnej Braci. Czworoboku wtedy nie było (i chyba nadal nie ma?), stajnia położona w środku lasu. Konie cały dzień na dworze. Byłam kilka razy z nimi w terenie jako nastolatka. Potem wybuchł pożar, stajnia została reaktywowana. Teraz nie wiem za bardzo co się tam dzieje.
Dzięki za info  🙂 Pozwoliłam sobie też tam zadzwonić, Pani ogólnie niezadowolona, że zadzwoniłam. Powiedziała, że mają konie prywatne, pensjonatu nie prowadzą i nie chciała mi udzielić żadnych informacji.
Początek rozmowy:
Ja: Dzień dobry, czy dodzwoniłam się do stajni Leśna Brać?
Pani: Tak, a po co pani tu dzwoni?
...
Także tego...
🤔
Alexanne
Bobrowy Staw to sportowa stajnia i nie ma tam przede wszystkim dużych padokow trawiastych
Dzięki za info  🙂 Pozwoliłam sobie też tam zadzwonić, Pani ogólnie niezadowolona, że zadzwoniłam. Powiedziała, że mają konie prywatne, pensjonatu nie prowadzą i nie chciała mi udzielić żadnych informacji.
Początek rozmowy:
Ja: Dzień dobry, czy dodzwoniłam się do stajni Leśna Brać?
Pani: Tak, a po co pani tu dzwoni?
...
Także tego...
🤔


Także czego?
🤔
Wlasnie na fb widziałam, ze koło Wołomina ma stanąć jakiś kompleks jezdziecki z halą, lonżownikami, stajniami itp.
http://www.kluszewski.com.pl/140/ujezdzalnia-kryta-projekt

Czyje to, i gdzie ma być? Ktoś? Coś?
2,8 ha? coś mało. Chyba że to jakiś bardzo wysoki sport, gdzie konie na trawę nie wychodzą.
Misiek69, no mało, ale blisko Wawki ciezko o cos z bezkresnymi hektarami.
Osrodek sportowy, to i konie bedą pewnie tylko w karuzeli i na małych kwaterkach.
Może sama infrastruktura na 2,8h a padoki i łąki będą osobno...w sumie architekt nie jest potrzebny do projektu łąki,więc informuje on jedynie o tym co wymagało jego pracy i jaki teren dostał do zagospodarowania w budynki...Swoją drogą jeśli będą mieli padoki plus jakąs normalną cenę to będzie taki ośrodek silną konkurencją w okolicy.
Mi to wygląda na ten ośrodek, który jest stawiany w Kącku / Górkach przez Sylwię Rutę - podobny rozmach i zawodniczka ujeżdżenia też się zgadza, tylko to nie są okolice Wołomina...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się