Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

W stacjonarnym Hidalgo w Krakowie wyprzedaż asortymentu do -70%
Ma ktoś może rabat do Tundry?  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
04 listopada 2016 11:46
Czy będą niedługo jakieś rabaty w Bergo albo innym sklepie, gdzie są rzeczy z Yorka? Przegapiłam promocje na Halloween, a potrzebuję jedną rzecz...
Livia mówisz masz: w Bergo rabat na WSZYSTKO od 20% w dniach 04.11. - 06.11.  😀
Livia   ...z innego świata
04 listopada 2016 12:30
Moona, no proszę, idealnie! Dziękuję 😀
Ma ktoś jakiś rabat do amigo  :kwiatek:
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 listopada 2016 18:42
W unique-equine jest weekendowa promocja. Za zakupy za 100 i więcej jest dodawana odżywka you & your horse gratis.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 listopada 2016 14:19
W Agarze -15% na czapraki do 12 listopada, promocja łączy się z rabatami stałego klienta.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 listopada 2016 15:38
W unique equine jest program zniżkowy dla osób z minimum III licencją.

Więcej info tu: KLIK

Skróciłam link.
Mam kody rabatowe do unique-equine.eu dla osób BEZ III licencji. Jakby ktoś potrzebował to zapraszam na priv  :kwiatek:
Ja miałam mieć rabat w ww sklepie, ale nie opłacałoby mi się. Mam od tak w Bergo 20% bez ambasadorowania, czasem będę robić grupowe zamówienia, dam znać 🙂 Ale sklep bardzo fajny i mam nadzieję, że dobrze się rozwinie 🙂
W mastersie jest promo na sereen - 5 worków za 300zł ( z przesyłką) albo 5 worków za 250 bez przesyłki.
W gnl derki Bucas - 20%
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 listopada 2016 13:43
plunia, zależy czy patrzysz na ilość % czy na faktyczną cenę. Łatwo jest dać 200% marży a potem ogłosić 50% zniżki na wszystkie produkty 😉 Oczywiście nie mówię o Bergo, bo nie znam tego sklepu. Chociażby przejdź się do Carrefoura parę razy i popatrz na ceny na półkach jak działają takie sklepy 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
08 listopada 2016 21:08
No z tego co zauważyłam to w sklepach jeździeckich rzadko kiedy dają 50% i więcej... kiedyś mi znajoma mówiła, że marże tutaj, tj. w branży jeździeckiej, wcale nie są takie wielkie...
Znam marże dotyczące kilku producentów.... Szczerze? Życzyłabym sobie mieć takie  😉
aleqsandra wiem o jakim sklepie mówisz  🤣 Bardzo kibicjuję Unique-Equine 🙂 Osobiście po prostu nie kalkuluje mi się taka opcja, ale zakupy tam są na mojej liście "gdzie moge robić dobre zakupy". Rozumiem, że marża jest jaka jest i zaczynając sklep, nie ma się środków na sponsoring innych, bo najpierw to "sobie" musisz sam sponsorować ten sklep 🙂 Jeśi chodzi o marżę, to nawet kawa zrobiona za tą przysłowiową złotówkę kosztuje 20 w centrum miasta.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
09 listopada 2016 12:08
plunia, racja

Unique-equine ma być "sklepem dla ludzi", więc nie ma tam narzutów na ceny sugerowane przez producentów. Nie można też odbiegać od cen sugerowanych za bardzo, np. w dół, bo wtedy "psuje się markę". Są sklepy, które w ten sposób tracą dostawców oferując dumpingowe ceny. Unia Europejska także zakazuje dumpingu, choć w praktyce różnie to bywa, np. case veluxa. Marże na polskich produktach produkowanych w Polsce niestety są takie, że dopóki nie robi się zamówień hurtowych jak do biedronki, to zarobku z tego nimo, szczególnie w ramach akcji promocyjnych... Może dlatego do tej pory miały problem aby przebić się w już renomowanych sklepach zagospodarowanych totalnie przez marki niemieckie, czeskie...
Jakiś rabacik w Febro ? Ktoś coś słyszał może ?
ma ktoś może jakiś rabat do horse-trade? :kwiatek:
Witam
Czy ktoś posiada rabat do PASI-KONIK ?
Z góry dziękuję
W gnl derki Bucas - 20%

Tylko na te z opcją "24h".
A do animalii jest jakiś mały rabat?
Szukam dobrych popregow (120), poniżej 100zl jeśli sie uda 🙂 neoprenowe, albo skóra (ale skórzane do ten kwoty pewnie sie nie da). Jeśli ktoś cos widzial albo jest jakiś aktualny rabat to poproszę o informacje :kwiatek:
W nuba equi darmowa wysyłka (dowolnej ilości) do końca listopada  🙂
Szukam dobrych popregow (120), poniżej 100zl jeśli sie uda 🙂 neoprenowe, albo skóra (ale skórzane do ten kwoty pewnie sie nie da). Jeśli ktoś cos widzial albo jest jakiś aktualny rabat to poproszę o informacje :kwiatek:


Kupowalm w horse-trade z Premiere, w ofercie sa z gumami, na zamowienie mialam bez. Uzywam - rewelacja.
11-13.11 www.dobry-kon.pl
Kod do Mustanga?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
W decathlonie derki padokowe przeciwdeszczowe z 269 zł przecenione na 160 zł, nie wiem czy są wszystkie rozmiary, na pewno 135 był jak zamawiałam  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się