PSY

maluda Dałam sobie spokój z wymianą, póki co wyciągnęłam tylko tą adresówkę i przełożyłam do aktualnej obroży.
Żadnych kości, kostek, specyfików nie chce jeść, powącha i pójdzie  🙄 No nic, myślę że wet coś doradzi.
W ogóle kości nie rusza? Ja kupuje Lil raz w miesiącu (średniej wielkości) tak dla rozrywki, by się mogła pomęczyć i jeszcze nigdy mi nie odmówiła. Ba, ona kradnie innym psom jak zobaczy, że zakopują gdzieś na zaś.
Tylko raz jedną wymemlał i tyle, teraz już tylko powącha i zostawi. Zauważyłam też, że ma stosunkowo małe zęby jak na psa o jego wzroście, nie wiem czy to normalne, wydaje mi się że nie  🤔 Może dlatego nie rzuca się na kości, bo jest mu po prostu źle jeść?
Nie każdy pies je chyba lubi, ja swojej dam i wyrzucam jak zaczyna śmierdzieć . Wygląda tak samo jak ją rzuciłam.
Co do adresówek, to kazda wytrzmywala mi rok Teraz mamy wyszytą obroże z imieniem i numerem telefonu. Jestem nią zachwycona. i widać  daleka jako tako, nie trzeba łapać psa o co mi chodziło. Moja niekoniecznie beze mnie jest przyjazna.
Jeśli mogę to się pochwalę zimą 🙂
Ale fajnie, macie sporo śniegu! W okolicach Poznania spadł, ale zaraz stopniał. Niby na święta ma być, ale prognoza długoterminowa nigdy nie jest wiarygodna. Przynajmniej trzeba ją brać z przymrużeniem oka.
W Białymstoku się utrzymuje już 3 dzień 🙂 psie butki przyszły trzy dni przed śniegiem , akurat w porę. 🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

12 listopada 2016 09:51
Cześć, czy może ktoś podpowiedzieć gdzie w Górach Sowich przyjmą nas na kwaterę z dużym psem?
Pies Denis przed kominkiem 🙂

Zdjęcie-gigant!
Pixodzieci są już z nami, 2 chłopców i 2 dziewczynki  💃










Gratuluję, śliczne! 🙂 Ciekawe, gdzie trafią 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 listopada 2016 19:45
dziewczynka, ale słodkości  💘
Niech się zdrowo chowają
galop wstaw mniejsze zdjęcie.
dziewczynka porób bez komplikacji?
Piękny miot!

Aaaa jakie świnki! Gratulacje dziewczynka!
maluda Niestety Pixie wyhodowała mutanty, i ostatecznie musieliśmy ciąć. Prawie wszystkie szczonki ważyły po 0,5 kg, zazwyczaj rodzą się ok 300 gr, 400 to dużo a Pixeloza to drobna suczka, nie było szans :/ Ale od razu po przebudzeniu ogarnęła, że to jej dzieci, i szaleje z macierzyństwem, tylko na jedzenie wychodzi od nich.
Cześć dziewczyny prezentuje swoje dwa psiaki-owczarek niemiecki LEO i to coś czarnego,wielkiego./wg.weta ma  ok.półtora roku/Przygarnęłam go-jakiś skunks wyrzucił go z samochodu.I nie bardzo wiem,co to za mieszanka?belgijski z.....czym? albo coś innego?pomożecie?ma na imię Nero.Jest bardzo kochany ale coraz bardziej agresywny w stosunku do obcych,w domu bardzo karny.






maluda Niestety Pixie wyhodowała mutanty, i ostatecznie musieliśmy ciąć. Prawie wszystkie szczonki ważyły po 0,5 kg, zazwyczaj rodzą się ok 300 gr, 400 to dużo a Pixeloza to drobna suczka, nie było szans :/ Ale od razu po przebudzeniu ogarnęła, że to jej dzieci, i szaleje z macierzyństwem, tylko na jedzenie wychodzi od nich.

Szczęście, że dobrze się skończyło! Zdrowia dla mamy i maluchów.

Bea trudno powiedzieć, bo to może być pomieszane z poplątanym i przypominać coś, a rodzice mieszani. Na pewno gdzieś był ON'ek, niekoniecznie musiał to być belg.
Czy gdzieś po drodze był belg,nie wiem.Tak zasugerowała mi wetka.Dlatego pytam,ale tylko z czystej ciekawości.W sumie jest mi to obojętne.I tak już go bardzo kocham i zostanie z nami na zawsze.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 listopada 2016 21:18
dziewczynka, gratulacje! 🙂

polecicie mi jakieś obroże z chustką na średniego psa? te co macałam w sklepie strasznie tandetne, a nie chciałabym samej bandamki jej wiązać, jakoś tego nie widzę.
o takie coś mi chodzi:


czerwoną albo limonkę  😍
Bea1, fajne kundle 🙂 A jeśli chodzi o to co wet powiedział, to ja słyszę, że albo mam pita, albo charta, więc wiesz 😉
dziewczynka, niech się zdrowo chowają 🙂
madmaddie fajna ta chusta ze zdjęcia razem z obrożą. Dość praktyczne rozwiązanie. Jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać, chętnie też coś Lil zakupię.
dziewczynka, zdrówka wam i samych radości 🙂 Najważniejsze, że wszyscy cali i zdrowi. 🙂

konikaraa, o to Ty też Białystok? 🙂

Zora90 ja ciągle dumam nad Lublinem i rozważam wszystkie za i przeciw. 😉 Najgorzej, że od kilku miesięcy nie zdążyłam się zmotywować i wysłać wniosku na ch.pl.... i zostałoby mi zgłoszenie do otwartej a wolałabym nikomu nie blokować... z drugiej strony sędzina zdaje się sensowna.. no zobaczymy. 😉
W jaki dzień się wystawiacie?
honey,LEO nie jest kundlem  😀iabeł: 😉
Oszaleję z tym moim psem... 🙄 Miała już ładnego strupa, to się o coś obtarła i zabawa w gojenie od początku. 😵 Na szczęście tym razem rana szybciej zaschła. Dziś idziemy na kontrolę. Mam nadzieję, że ostatnią, i że dostaniemy zielone światło na zapakowanie rany pod jakiś opatrunek i dłuższe spacery, bo serce mi pęka patrząc na smutną mordkę... 🙁 O kciuki poprosimy! :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 listopada 2016 13:41
mundialowa, na rany super jest Octenisept 🙂
JARA, wiem, ratujemy się tym od tygodnia. 😉
Mam problem z psami teściowej. Szukałam jakichś informacji w internecie, ale nic nie znalazłam. Może ktoś z Was zna się na takich przypadkach.
Opiszę o co chodzi:

Teściowa jakieś 1,5 roku temu kupiła w górach suczkę podhalana. Oczywiście z pseudohodowli :/ Jest to pies podwórkowy. Ma wielki teren do biegania. Gdy Gwiazda ( podhalanka) miała jakieś pół roku właścicielka zaadoptowała ze schroniska drugą sukę ( Jakiś mix pomieszany z alaskanem, oczywiście po sterylce). Podhalanka nie jest sterylizowana. Od początku bywały zmienne nastroje. Raz się bawiły, a raz gryzły. Nie ukrywam, że podhalanka to oczko w głowie Mariusza ( faceta mojej teściowej), a Dama (schroniskowa) to po prostu drugi pies. To właśnie Mariusz postanowił zająć się wychowaniem psów. Przeczytał książkę " Zapomniany język psów"i pozjadał wszystkie rozumy. Jednak bezskutecznie. Psy niesamowicie niszczyły podwórko więc mają zrobiony swój wybieg ogrodzony pastuchem gdzie spędzają większość czasu. Wraz z dorastaniem podhalanki pojawił się u niej instynkt wprowadzania porządku. Próbuje sterować drugim psem. Momentami bardzo ją ogranicza. Dama chce sobie swobodnie iść a tu nagle Gwiazda na nią szczeka, nie pozwala się ruszyć, łapie za kark. Oczywiście właściciel zachwycony zachowaniem swojej Gwiazduni, bo to taki dobry pies pasterski. Ja na to nie mogę patrzeć. Wystarczy jakiś nowy bodziec na podwórku (np. goście w domu, inny pies [ którego dobrze znają]) i już podhalanka nie pozwala na jakąkolwiek swobodę drugiej suki. W piątek byłam tam z moim psem. Razem się chciały bawić, ale oczywiście podhalanka bardzo, ale to bardzo próbowała odsunąć ją od wszystkiego. W pewnym momencie byla już bardzo agresywna i tak pogryzła Damę, że ta miała zakrwawioną łapę i ucho. Krew się dosłownie lała... O behawioryście nie ma mowy.
Czy to normalne zeby podhalan aż tak się zachowywał ? Żal mi tej Damy. Jest to też duży pies i nie chce ulec. To ustawianie przez Gwiazdę jest nie do zniesienia.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
14 listopada 2016 18:30
Na rany - gojenie polecam solcoseryl.
Wie ktoś od jakiej kwoty jest darmowa dostawa z Zooplusa? I czy ktoś z Krakowa ma w planach jakiś zakup?
100 zł
dziewczynka super, gratulacje! Piękne białe wałeczki  😍
I miot taki, jak u Zaviego, 2:2  🙂 Też były ogromne, Zavi największy i ledwo, ledwo się urodził, ale na szczęście obyło się bez cięcia.  A jak matka-polka po cesarce, wszystko w porządku, bez komplikacji?
Z ciekawości zapytam, bo to nie mój ''światek'', miałaś nadwyżkę rezerwacji?  🙂
Bea1 fajny burek, ale koło belga to raczej nawet nie stał, zupełnie inne futro i budowa 🙂
madmaddie, maluda widziałam fajne bandamki u kudłaty art (http://www.kudlatyart.com), robią bandamki z tunelem na obrożę  😉
k_cian wystawiamy się w niedzielę, mamy sędziego z GB  🙂
mundialowa my przez całe trzy tygodnie walczymy octeniseptem. Potem doszły dwie maści z antybiotykami i wciąż się goimy. Jak tylko nie chodzi w skarpecie, to rozdrapuje ranę na nowo, a w tym miejscu w ogóle nie wchodzi w grę opatrunek, także jestem szczęśliwa, że zostały nam już tylko strupy  🤣

No i w weekend spełniło się moje kolejne psie marzenie.
Fido został nowym Mistrzem Polski Agility psów bez rodowodu  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się