Warszawskie voltopiry :)

Breva, Ja ostatnio mam nadmiar wolnego czasu, a na kawe to już w ogóle zawsze chętnie skocze 😉
Ja również chętnie 🙂 z czasem krucho ale dam radę trochę odłożyć.
Spotkam kogoś dziś na Wielkiej Warszawskiej?  👀
DeJotka, ja będę 🙂
A ja nie wiedziałam :|
Jakby co, brunetka w bordowej bluzce z brodatym facetem w kracie to ja 😉
Niestety, nie przyuważyłam cię nigdzie 🙁
Moi Drodzy.
Ja i mój K zaczynamy rozglądać się za mieszkaniem na wynajem. Gdyby ktoś coś miał albo wiedział to na pw mogę podesłać dokładne wymagania 🙂
Wybiera się ktoś na mecz Polska-Armenia na PGE Narodowy 11 października?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 października 2016 17:32
W której warszawskiej galerii znajdę sklepy z jakimiś sukienkami na wesele?  Musi być galeria bo tylko jutro mogę to załatwić, dzisiaj obeszłam galerię Mokotów i nie znalazłam ani jednego sklepu z sukienkami.. W sklepach same jesienne i zimowe ubrania a ja potrzebuję czegoś na już 🙁 ratunku!  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
08 października 2016 18:06
smarcik, Arkadia, szukaj sukienek w sklepach takich jak Mango, Mohito i Nook 🙂
smarcik, Land przy metro sluzew.
Jest tam kilka sklepów z typowo eleganckimi kieckami
Nook w arkadii
Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę o pomoc.
W Zielonce, os.Wolności zaginął nam kundelek podobny do yorka. Znacie może grupy regionalne na FB, gdzie mogę umieścić ogłoszenie? Być może czegoś nie wypróbowałam 😕
Napisz po prostu post na fb. Potem niech znajomi udostępnią i pójdzie w świat.
Chess, napisałam i czekam. Zaraz biorę się za drukowanie ogłoszeń i może coś się uda.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 października 2016 08:45
kaszmirowa2302, zgubione znalezione warszawa i okolice. Wstaw tam ogłoszenie,  poza tym olx i gumtree.
Dziękuję za pomoc! Zadziałały ogłoszenia papierowe i psiak odpoczywa już w swoim legowisku 🙂
Uważajcie w centrum!

Mnie dzisiaj w okolicach Marriottu przy Emilii Plater próbowano okraść (wyrwać portfel/pieniądze z portfela). Całe zajście miało miejsce około 13.00.
rybka   Różowe okulary..
13 października 2016 18:52
No to jak ostrzegamy w Wawie to ja też się dopiszę.
Uważajcie dziewczyny jak odwiedzacie Factory w Ursusie i wyjeżdżacie później w lewo w stronę Bemowa (ul. Nowolazurowa), tam mimo zielonego światła nie macie pierwszeństwa, trzeba puścić tych z na wprost-prawo. To durne skrzyżowanie jest. Jeżdżę tam praktycznie każdego dnia i albo jestem świadkiem stłuczki, albo już tylko resztki po stłuczce są na jezdni.
Szukam pubu, mniej obleganego, najchętniej z kilkoma pomieszczeniami/telewizorami, gdzie będę miała pewność, że puszczą mi konkretny mecz, z tych mniej obleganych, nie typowych, chodzi mi o mecze Bundesligi, może jakiś niemiecki pub? Wydawało mi się, że takie miejsce już znalazłam, puścili raz, drugi mecz tej samej drużyny puścili z łaską BEZ DŹWIĘKU, na mini telewizorku, a dzisiaj nie wiem czy w ogóle puszczą 🙁
Gdzie w dobrej cenie, wymienię złotówki na rumuńskie leje? Ochota, Mokotów, Ursynów, Włochy, Śródmieście. Lotnisko Chopina to pewnie kiepski pomysł (będę mieć mało czasu po pracy, przed wyjazdem z wilanowskiej)?
Gdzie w dobrej cenie, wymienię złotówki na rumuńskie leje? Ochota, Mokotów, Ursynów, Włochy, Śródmieście. Lotnisko Chopina to pewnie kiepski pomysł (będę mieć mało czasu po pracy, przed wyjazdem z wilanowskiej)?


Ktoś, coś? Bliżej metra Centrum, lotniska Chopina, metro Wilanowska, zależy mi na czasie, nie będę mieć też go zbyt wiele w dniu wyjazdu.
Warszawiacy. Już tak bardziej bardziej szukam mieszkania.
2 pokoje (jeden może być połączony z kuchnią), do 1900zł z licznikami, przynajmniej częściowo umeblowane. Ursynów, Mokotów (nie Sadyba i okolice), Śródmieście, Ochota, Wola (raczej z dala od Górczewskiej bo podobno mają zamykać...), Żoliborz. Ogólnie to nie mamy wielkich wymagań, byle nie wyglądało jak zagracony obraz rodem z PRL 🙂
Więcej info podeślę na pw gdyby ktoś mógł mi pomóc. Ogólnie to znam chyba wszystkie ogłoszenia z popularnych portali (ols, gumtree itp).
Puk, puk.
Polecicie hotelik w Warszawie? Klasa ekonomiczna (bardzo ekonomiczna 😉 ), ale tak, żebym w miarę łatwo mogła się dotransportować wieczorem z Centralnego, a rano (w dzień roboczy) na 9.30 do Golden Floor. Umiem po Warszawie jeździć samochodem, ale komunikacji miejskiej nie znam nic a nic, więc fajnie gdyby trasy były mocno łopatologiczne.
Ja w Warszawie mogę polecić tam gdzie ja zawsze śpię, a jest to SleepWell Apartments na ul Ordynackiej.
No, ale trzeba polować na booking na promocje, bo trochę drogo mają. Za to super pokoje, dobre wyposażenie, miła obsługa. No i blisko wszędzie 🙂
Help, szukam miejsca w okolicy Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie mogłabym się spotykać z kims na wspólną naukę. Biblioteka raczej odpada, żeby nie przeszkadzać innym, bo uczyć się będę języka, i zależy mi na mówieniu. Jakaś knajpka może?
Eufemia jest blisko, śmieszne miejsce, chyba dałoby radę.
ovca   Per aspera donikąd
28 listopada 2016 18:49
Dziewczyny! gdzie w miarę blisko centrum ( rejon Hożej/Kruczej albo w promieniu 15 min spacerem 🙂 ) zaparkuję w ciągu dnia? Są jakieś duże, podziemne parkingi na których zawsze są miejsca? Oczywiście wiem, że za parkowanie trzeba zapłacić 😉
Złote Tarasy mają parking – nie wiem, czy odległość pasuje. Ponoć tam zawsze pustki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się