wasze ulubione seriale

Young pope polecam 😍


obejrzałam pierwszy odcinek, nie wiem czy włączę drugi... Męczyłam się.
slojma   I was born with a silver spoon!
30 października 2016 21:09
Jest juz 4 dostepny.  Jak dla mnie super.
Moon   #kulistyzajebisty
02 listopada 2016 08:03
Wie ktoś kiedy nowy "Pakt" wychodzi? Miałam fanpejdż HBO na swojej tablicy i gdzieś mi znikli.

W "Westworld" i "Orphan Black" jestem ostatnio zakochana  😍
A do prasowania włączam czasem, wspomniany "Chicago Med / PD". Podejście drugie do "Code Black" zrobiłam ale jakoś nie mogłam przebrnąć.
Co jest z kinomanem? Nie działa już kilka dni  😀iabeł:
hanoverka, mi działa, ale muli koszmarnie :/ wczoraj to się poddałam, bo myślałam, że to wina mojego internetu. Dzisiaj net już śmiga, a kinoman dalej zacina co kilka sekund 🙄
Myślę, że to sprawka wolnego, za dużo osób się nudzi  😉
Jest opcja, żeby gdzieś oglądnąć Heartland z napisami? 👀
moon, dzieki za Orphan black! Swietny serial :kwiatek:
strzyga-oglądałaś "The last Kingdom"? O wikingach, czasy z okresu The Viking. Serial zrobiony w naturalnym klimacie, nie ma wymalowanych wojowniczek szminką i z kreskami na oczach.  😉  Nie jest to The Viking, ale naprawdę fajny. Świeży serial, z 2016, jest dopiero pierwszy sezon, oglądamy już 3 odcinek, jest 7. Moim zdaniem wciągający i fajny.
( obejrzałam to co proponowałaś, ten Wawyard Pines, taaki sobie, ale szło obejrzeć, dzięki!  :kwiatek: )
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 listopada 2016 21:27
tunrida, nie, ja nie lubię tych wszelkich historycznych, nie obejrzałam Gry o Tron, dynastii tudorów i całej reszty =)
A to sorki.  😉 Tyle, że tu historia nie ma takiego znaczenia. Tak czy inaczej polecam wszystkim, którym podobało się The Vikings. Nowy serial oczywiście gorszy, ale naprawdę spoko. Mąż siedział do 2😲0 i oglądał sam, bo ja padłam
tunrida, tez oglądałam i zgadzam się - bardzo fajny 🙂.
Za The Crown ktoś sie zabrał? Widziałam jeden odcinek i zapowiada sie bardzo ciekawie.
xxagaxx, jestem w trakcie dziewiątego. I bardzo polecam! Akurat lubię takie tematy, więc pewnie dlatego mi się podoba ale wciągnął mnie niesamowicie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 listopada 2016 21:29
właśnie odgrzebałam prehistorię....... jestem na początku drugiego sezonu LOST :O
byłam 11letnim szyczem jak wychodziło w telewizji (tak, pilot miał premierę w 2004!!!) i z braku pomysłu na coś nowego (czyt. kac serialowy po Westworld) postanowiłam odświeżyć, bo zgubiłam się gdzieś na wysokości 3-4 sezonu
Moon   #kulistyzajebisty
09 listopada 2016 07:34
buyaka, zarąbisty jest! My z P. sobie dawkujemy ale aż mnie skręca co Helena jeszcze wymyśli  🤣

smartini, haha, ja ani LOSTów, ani Preson Break za czasów emisji i "sławy" tych seriali nie oglądałam :P Jakoś zupełnie nie moja tematyka - Do LOSTów robiłam podejście czas jakiś temu, będąc na głodzie serialowym, ale też nie podołałam. Wolałam odgrzewać jeszcze większą prehistorię - pierwszy sezon "ER"  😜

Dostałam od znajomego dostęp to oglądania "Belfra" prod. Canal+ - powiem Wam, że noooo, jest jakiś. Lubię te klimaty, Stuhr naprawdę daje radę. Szkoda że ma być tylko 10 odcinków, ale pewnie jakby to porozciągali na sezony to już nie byłoby takie fajne 😉 I jestem już prawie pewna, że jego postać jest jakimś agentem CBŚ pod przykrywką, za dobrze się bije :P

tunrida, "The last Kingdom" też takie tasiemcowate jak "The Vikings"? Kurdę, uwielbiam taką tematykę, usiłowaliśmy z P. Vikingów obejrzeć to ledwo przebrnęliśmy przez pierwszy odcinek, dalej to nawet nam się klikać nie chciało :/
Nie, akcja jest szybsza. Ale wiesz...z serialami często tak jest, że trzeba dać im się rozkręcić. Pierwszy odcinek The Vikings może i był mulasty, ale w życiu bym z tego powodu nie rezygnowała z całego serialu. Gdybym miała wyłączać seriale w trakcie pierwszego odcinka, to ...chyba nic bym nie obejrzała.  😁 My dajemy szansę i jeśli film jest robiony w naszym klimacie i naszej tematyce, oglądamy 3 odcinki i jeśli po 3 odcinkach jesteśmy nadal znudzeni, to odpuszczamy.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 listopada 2016 08:04
Racja, Wikingowie się trochę rozkręcają. Ale tam też więcej polityki i historii niż akcji, nie każdy to lubi- ja poległam na 2 sezonie 😉 Ale teraz z chłopem zaczynamy od nowa.

Ja jestem w martwym punkcie. Nie mogę nic znaleźć 😵 w sumie The Knick muszę skończyć, kilka odcinków mi zostało a się zebrać nie mogę.
Każdego tygodnia czekam na kolejnych Grey'sów 😍 Choć jak się tak czeka to człowiek ma wrażenie, że akcja się niesamowicie pooowoooooli rozwija... 😁
Ja w oczekiwaniu na GoT ogladam AHS, lece 3ci sezon teraz, 2gi byl zarabisty  💘
Jessica Lange najlepsza na swiecie, cudooooowna.
Moon   #kulistyzajebisty
09 listopada 2016 09:24
tunrida, może i racja. Z braku laku zrobimy kiedyś kolejne podejście. :P

CzarownicaSa, nie wiem czy to Twoje klimaty, ale Orphan Black widziałaś?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 listopada 2016 09:33
Moon nie oglądałam, ale z opisu widzę, że nie moje klimaty 🙁 Nie przepadam za kryminałami czy serialami akcji, chyba że to thrillery(jak Jeźdźcy Apokalipsy) albo bardzo mocno wciągnie mnie tematyka(np. sezon 1 Detektywa wciągnęłam jednym tchem i byłam zachwycona 😍 ale drugi porzuciłam po 4 odcinku bo mnie setnie znudził).
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 listopada 2016 18:33
smartini, ja też ostatnio odgrzebywałam Lostów jak miałam za dużo czasu. Ale pierwszy sezon pamiętam jak się okazuje całkiem dobrze i po prostu mnie nudziło oglądanie drugi raz tego samego, wiedząc, co się stanie później  🙄 i jakoś to zostawiłam.
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 listopada 2016 19:10
Facella, ja wlasnie zaskakujaco nie pamietalam z fabuly nic (prócz ogolnego zarysu) co jest dosc dziwne w moim przypadku :P
Poniższe zdanie zawiera SPOILER (nie wiem czy jest tu ktoś, kto zacznie to oglądać po raz pierwszy).






Ja oglądałam Lostow ale przestałam, bo Somerhalder umarł i to już nie miało sensu. 😁
Dla mnie UWAGA SPOLIER

UWAGA SPOILER

przeniesienie wyspy nie miało sensu, ja sobie wtedy odpuścilam i nigdy do serialu nie wrócilam. Nie lubię jak przekracza się mój wewnętrzny poziom absurdu.





A gdzie teraz oglądacie seriale, chodzi mi o ang strony? Macie coś godnego polecenia?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 listopada 2016 10:34
Obejrzałam ostatni odcinek Grey'sów, nie spłakałam się tak od czasów Marka... strasznie mnie ruszył. Nie wyobrażam sobie, że kiedyś i ten serial się skończy...  😕
Gillian   four letter word
15 listopada 2016 11:35
No EJ. Skończyłam Devious maids i trochę jestem wkurzona, bo liczyłam na kolejny sezon a tu klops. Tak się nie robi 🙁
Hej ho jest tu ktoś po wczorajszym odcinku Westworld'u? Chyba najlepszy odcinek ze wszystkich  😀
Ja oglądam, mega! Kompletnie się nie spodziewałam takiego obrotu spraw  👍
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 listopada 2016 15:05
Można jakoś legalnie oglądać Canal+ online? Nie mogę znaleźć żadnego info  🤔

Jestem na 7 odcinku Wikingów i jakoś mnie nie wciąga. The Last Kingdom jakoś bardziej do mnie trafiało. A z podobnych klimatów to polecam Outlander - jakoś super mi podszedł ten serial.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się