wasze ulubione seriale

Ja oglądam, mega! Kompletnie się nie spodziewałam takiego obrotu spraw   👍

Ja również, przy końcówce szczęka mi opadła, uwielbiam Hopkinsa za tę jego tajemniczą grę  😀
a czy ktoś tu ogląda This is Us? Albo Jessice Jones?
Ja zaczęłam This is Us ale nie byłam wstanie przejść. Nudnawe,  bez szału. Zdecydowanie bardziej polecam Parenthood
Hopkins w ogóle gra tak jakby puszczał bąki-cichacze, całkowicie naturalnie, czyli wszyscy wiedzą, że jest aktorem, ale w filmie nikt tego nie zauważa.

Westworld próbował w poprzednim odcinku mocno odjechać, ale na szczęście nie odwalił kichy i ogląda się, oj! ogląda!
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 listopada 2016 16:21
WW jedzie na granicy... wszystkiego chyba. Abstrakcji, odrazy. Naprawdę imponujące wyczucie mają, doprowadzają i produkcję i widza na krawędzie ale łapią w ostatniej chwili za plecy i suną dalej po linie 😀 no jest moc :O
WW jedzie na granicy... wszystkiego chyba.
Mam dokładnie takie same odczucia. Przez cały przedostatni odcinek zastanawiałam się, kiedy popłyną... ale nie! Dźwignęli.
I dobrze, bo do GoT daleko.
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 listopada 2016 16:31
pokemon, jednak kto jak kto, ale HBO wie jak prowadzić seriale z głową i rozwagą, a skoro podobno historia jest rozpisana na 5-6 sezonów, to nie mogą odfrunąć na pierwszej prostej i dobrze o tym wiedzą.
Abrams się chyba czegoś nauczył po LOSTACH, którzy byli świetni, ale gdzieś po drodze logika (nie w sensie logiczności względem praw fizyki i świata tylko logika producji) gdzieś rozwinęła skrzydła i poleciała w siną dal zostawiając serial z potencjałem stłamszonym chaosem.

Ja jestem póki co zafascynowana i czekam na więcej, bo szykuje się coś iście niebywałego w świecie seriali
Tylko ja nic nie mogę obejrzeć na zalukaj? Wiecznie się ładuje (to 'kółeczko', nie pokazuje nawet ile trwa film)...
Czekoladowiec, ja w ogóle nie oglądam takich seriali a to jakoś nie wiem, podoba mi się. Sposób przedstawienia historii chyba najbardziej 😉

a WW no dla mnie bomba 😀 nie moge sie doczekać tego serialu 😉


Machnęłam Jessicę i powiem że bardzo fajna. Daredevil imo lepszy, ale z braku laku naprawdę można obejrzeć 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 listopada 2016 14:52
Oglądam właśnie House'a i jestem trochę w szoku, jak wiele jest podobieństw postaciowych między nim a Chirurgami 🤔 Co sezon czy częściej sytuacja nieomal kropka w kropkę jak w Chirurgach 🤔wirek: różnią się praktycznie szczegółami.
Teraz pytanie kto od kogo ściągał? 👀
House zaczął się wcześniej  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 listopada 2016 17:53
Westword... ależ się cieszę,  że potwierdziła się moja teoria dotycząca Bernarda 3🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 listopada 2016 17:57
No to widać, że Shonda zerżnęła co lepsze fragmenty 😉
My znaleźliśmy w końcu serial, który nas na maksa wciągnął - Banshee. Sensacja i trochę obyczajówki. Tylko trzeba przeboleć jakoś pierwszy odcinek, ale już drugi nas wciągnął. A po 3-cim byłam pewna, że chcę jeszcze. Każdy kolejny wciągał coraz bardziej. Pierwszy sezon skończyliśmy oglądając odcinki aż do bólu, aż do padnięcia spać każdego wieczora. Jak dobrze że są dostępne kolejne sezony i że mamy co oglądać na najbliższe tygodnie.
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2016 12:10
tunrida, tak samo oglądaliśmy z P.  😜  Bardzo fajny serial i trzymał w napięciu do samego końca! 😉
tunrida, niestety im dalej w las tym gorzej. Pierwszy sezon to mistrzostwo. Ostatniego jeszcze nie zmęczyłam.
uuu....nie mów tak!  🤔 nie rób mi tego. Ale dobrze wiedzieć, będę odpowiednio nastawiona.
Jutro nowi Wikingowie!  😜 Kto ogląda? 💃
Raaaaaagnar <3 😉
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2016 19:39
tunrida, a mi się wszystkie podobały, obejrzelismy wszystkie w 2 tygodnie z tego co pamiętam 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 grudnia 2016 19:54
Obejrzałam ostatni odcinek Castle'a. Przekombinowany, kiczowaty, a i tak się poryczałam i czuję pustkę, więc zaczynam oglądać od nowa  😵
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 grudnia 2016 11:54
Jutro nowi Wikingowie!  😜 Kto ogląda? 💃

Ja.... Czas odcinka 45 min.  Czas odcinka zajęty seksem 35 min... Załamka.
Ja siedząc chora w domu zabrałam się za The Crown i jestem oczarowana 🙂
Ja ostatnio oszalalałam na punkcie kolumbijskiego serialu ,, La Niña"... nic przesadnie ambitnego, ale tak mnie wzięło że muszę dziennie co najmniej trzy odcinki, no po prostu muszę, wmawiam sobie że to w ramach inwestygacji językowej  😁

Druga sprawa - Black Mirror. Świetny serial, ale nie polecam ludziom o slabych nerwach, bo ja po drugim odcinku miałam koszmary i strachy przez tydzień  👀

W ogóle, niech ktoś zdelegalizuje Netflix!  😁
kermit   Horses horses everywhere ..
05 grudnia 2016 08:20
[quote author=Dramuta12 link=topic=205.msg2621263#msg2621263 date=1480532175]
Jutro nowi Wikingowie!  😜 Kto ogląda? 💃

Ja.... Czas odcinka 45 min.  Czas odcinka zajęty seksem 35 min... Załamka.
[/quote]

I ten wątek gejowski całkowicie nie pasujący do klimatu, zupełnie niepotrzebne sceny erotyczne w wykonaniu tej pary. Jeżeli już musieli pokazać ich "miłość" to można było w sposób może bardziej magiczny. Czego to się nie robi by przyciągać widzów  🙄
Co wkręcam się w serial to musza pokazać damskie pary po jakimś czasie, to taka moda ?
kermit, poprawnosc polityczna 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 09:42
teraz w każdym filmie musi się znaleźć czarny, nie-heteroseksualna osoba a najlepiej para i najlepiej jakieś inne wyznanie :P inaczej Hameryka się oburzy 😉

Czy ktoś oprócz mnie widział już PRZEDŁUŻONY! finał Westworld?  😍
Ja wiedziałam, że to będzie dobre ale nie że aż tak... najbrutalniejszy clifhanger w historii, skoro na 2 sezon każą nam czekać ponad rok  😵
A to dzisiaj ostatni odcinek jest?
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 grudnia 2016 14:24
pokemon, jep 🙁
kermit   Horses horses everywhere ..
05 grudnia 2016 17:50
To już ostatni odcinek Westworld idzie ? Ja postanowiłam zacząć ten podobno świetny serial dopiero jak będą wszystkie odcinki. Czyli to znaczy że mogę już ?  💃

A wracając do poprawności politycznej  😉 homoseksualnych bohaterów WSZYSTKICH ostatnio seriali co oglądam to myślę sobie, że brakuje jeszcze aby w moich ukochanych Zombiakach (Walking Dead) były lesbijskie pary ale przecież tam TEŻ były! 

W GOT też pewnie było co ? Już nie pamiętam...ten ostatni sezon mnie trochę rozczarował..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się