Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 listopada 2016 08:35
figaro2046 bryyy jaka zima u Ciebie  🤔

BW  cudny las i fajne ścieżki do jazdy

Do nas tez zima zawitała i sezon zmarzniętych uszów uważam za otwarty  , odrobinę przypruszyło i koń z tego tytułu bardzo radosny był wczoraj w terenie .



A u mnie śniegu brak, ale za to konkretne przymrozki. Gdyby popadało to również bym się pochwaliła takimi zdjęciami jak Wy. Swoją drogą, bardzo fajne i klimatyczne!
figaro podoba mi się to pierwsze zdjęcie,aż zimno mi się zrobiło.
Euforia[b] fajna dróżka do galopu na ostatnim zdjęciu ale pewnie ślisko(liście i śnieg).U nas wczoraj była piękna pogoda i po południu wybrałam się z moją rodzinką na spacer.Ja na koniu,mąż i 7-letnia córka na rowerach i jamnik króliczy,przyjaciel konia 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 listopada 2016 11:12
pomimo kiepskich warunków udało mi się dużo pogalopować, znam te drogi i wiem gdzie jest dobre podłoże do galopu  🏇 .
Livia   ...z innego świata
14 listopada 2016 13:47
Ale u was śnieżnie! U nas wczoraj trochę śniegiem sypnęło, pół nocy sypało, a dziś do 10 rano większość się już potopiła 😉
Choć ja akurat się z tego cieszę - nie lubię zimy, nie lubię śniegu 😉
A u mnie tylko lekki mrozik i nic więcej... A ma być jeszcze co raz cieplej.
Co śmieszniejsze w Niemczech już sypało a tu przed granicą ani słychu ani widu :P
Euforia_80 widzę , że nie tylko mój radosny z powodu garstki śniegu  🙂 takiego turbo dostał , że prawie mnie z niego zwiało  😁
Moje dwie panny też baaardzo zadowolone z pogody, super się wczoraj jeździło. Niosły jak szalone, a już trochę oklapnięte były ostatnio. Chyba śnieg je tak dobrze nastraja 🙂 A futra jakie już mają, jest co czesać, ale ja lubię taką długą zimową sierść, do czasu linienia oczywiście 😉 Wracamy już po ciemku, wiec odblaski poszły w ruch 🙂
Myślę, że niższa temperatura kopytnym służy. Na pewno nie lubią za wysokiej, a taka jest jest ostatnio (wykluczając przymrozki) to może być.
maluda to na bank. W dodatku jedna z moich kobył nie przepada za białym kolorem i zabawnie  😁 reaguje na pierwszy śnieg, zwłaszcza taki w kształcie plam na ściółce. Zresztą ona białego unika zawsze, mijamy po drodze do lasu, od czterech lat! połamaną białą beczkę/wiadro i ona zawsze będzie szła obok tego bokiem. No chyba, że zwiewa mi z wybiegu na łąkę po koszonej lucernie, wtedy można przejść obok białych desek. W każdej innej sytuacji one są nie do przejścia  🙂
Łakomstwo wielokrotnie udowodniło, że wiele rzeczy przestaje być strasznymi jak się biegnie żołądek napełnić.
Nawiązując do tego, bo do siana każda przez kałuże przejdzie a już w lesie to niekoniecznie.
No dokładnie  🤣
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 listopada 2016 12:40
to moja kobyła ostatnio zdziwaczała, włazi w środek kałuży i pluska się pyskiem. W ostatnim terenie za każdym zakrętem czaiły się sarny i żeby się choć raz wystraszyła, a ta durna próbuje za nimi pędzić, przydrożne strachy, folie, powieszone puszki na kijach i takie tam różne nie są jej straszne. Zeby nie było tak kolorowo połamane betony z wystającymi drutami mijamy za każdym razem jadąc w teren i ciągle na to fuczy, aaa i fuczała na moje brązowe futro na siodło heheh. Najstraszniejszy był łańcuszek od uwiązu przeciągany przez kółka od kantaru no i zimowa derka   też chyba będzie problem. Wygląda na to , że terenowych strachów się nie boimy ale te  stajenne hoho potrafia napędzić stracha.
U nas znowu było super 🙂 Kobyly chciały biegać, że hej!
[quote author=Euforia_80 link=topic=114.msg2615380#msg2615380 date=1479213632]
Najstraszniejszy był łańcuszek od uwiązu przeciągany przez kółka od kantaru no i zimowa derka   też chyba będzie problem. Wygląda na to , że terenowych strachów się nie boimy ale te  stajenne hoho potrafia napędzić stracha.
[/quote]

No wiadomo! Przecież jagulary wiedzą, że konie zimą siedzą w ciepełku a nie szlajają się po lesie, więc się w domu czają na biedne zwierzątka  😀iabeł:
Livia   ...z innego świata
15 listopada 2016 19:03
Dawno nas nie było 🙂

Z młodszym nad jeziorkiem:


I ze starszym na polach 🙂
Livia na Ciebie ze zdjęciami zawsze można liczyć 🙂 Na tel nie widzę za dobrze, ale czy na młodym w klasycznym siodle jeździsz ?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 listopada 2016 07:53
Livia jak zawsze piękni , młody totalny luz.
SzalonaBibi no tak nie pomyślałam o tym, coś w tym jest.
Livia   ...z innego świata
16 listopada 2016 14:37
jagoda, dziękuję, choć ostatnio staram się nie spamować zdjęciami 🙂 Tak, młody ma póki co sprzęt klasyczny - na drugie siodło west muszę dopiero uzbierać 🙂 Ale docelowo planuję oba fryziki mieć westowe.

Euforia, dziękuję 🙂
Livia ja zawsze oglądam Twoje zdjęcia z przyjemnością, także nie żałuj sobie 🙂
LIVIA jak zawsze zdjęcia ładne i zawsze bądź taka uśmiechnięta.Jak oglądam Twoje zdjęcia,to i na mojej twarzy pojawia się uśmiech.Widać,że bardzo lubisz swoje kopytne i że jazda w teren,gdzie jest tak pięknie,sprawia Ci wiele radości.A jak młody reaguje na kaczki gwałtownie podrywające się z wody do lotu?
Livia   ...z innego świata
17 listopada 2016 13:20
jagoda, dziękuję bardzo :kwiatek:

biedrona
, dziękuję, bardzo miło mi to czytać 😡 Bez terenów nie wyobrażam sobie już jazdy konnej, a na szczęście konie mam takie, że naprawdę fajnie się na nich zwiedza okolicę 🙂 Co do młodego, jest jak na swój wiek bardzo ogarnięty - czasem go "wmuruje", czasem delikatnie odskoczy, ale generalnie jest raczej odważny 🙂

W takim razie pozwolę sobie wrzucić jeszcze dwa zdjęcia z pięknej, złotej jesieni 🙂



Livia z dwoma to już w ogole bajka jest. Przystojniaki 🙂
Livia podziwiam pełną :kwiatek: gębą
Livia   ...z innego świata
18 listopada 2016 19:42
jagoda, zdecydowanie fajnie jest z dwójką, choć to pożeracze czasu 😁

BW, dziękuję 🙂

U nas dzisiaj tereny zaliczone, mimo że myślałam, że wiatr mi urwie głowę, tak mocno gwizdało. Ale przynajmniej trochę słońca złapaliśmy 🙂
Livia super  zdjecia, miło  się  je ogląda.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
18 listopada 2016 20:32
zdecydowanie fajnie jest z dwójką, choć to pożeracze czasu 😁
No nie mów! Huehue  😀

Wasza fotki jak zwykle sympatyczne 🙂
Zbieram się, żeby wreszcie dodać do galerii zdjęcia sprzed 2 tygodni i nadrobić czytanie wątku, ale wszechświat się uwziął, żeby mi to uniemożliwić  🤣
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2016 07:32
Ratina, dziękuję bardzo 🙂

Na_biegunach, haha, powinnam dodać jeszcze, że gotówkę też dobrze pożerają 😁 Dziękuję bardzo, i czekam na twoje zdjęcia - widoki u ciebie są przepiękne!
HorseTeam2001   Trenując konia, trenujesz siebie//
19 listopada 2016 16:53
Livia.. Piękny Koń..
Mi się dzisiaj udało pojechać w teren, nawet rano pogoda dopisała, ale jak zeszłam z konia i zaczęłam robić porządki ze sprzętem to zaczęło padać, i padało do wieczora.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się