Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

budynio, pół roku 7 listopada skończyła. 🙂
dodofon, mnie ten link wrzuca stronę z kilkunastoma filmami. O któy chodzi?
justy, facet macha niemowlakiem...
nie wiem jak filmik sie nazywa
coś w stylu facet uczy dziecko latać
budynio   powrót do świata dźwięków!
19 listopada 2008 11:55
moja 25 będzie mieć 9 mcy 🙂
Dodofon znam ten filmik... w szoku byłam
Był kiedyś taki pan, ktoy żonglował dizećmi. Był gdiześ z Rosji i miał świetne wyniki, ale nie wiem w czy tak na prawdę. Tyle, ze wszyscy byli nim zachwyceni. 😉
Mamuśki wróciły

W życiu nie zabrałam głosu, ale zawsze Was czytałam. Jak to fajnie, że jesteście kwtk

A ja tak spytam bezczelnie, będzie wkrótce jakiś "nowy" maluch?
no pierwszy o ile dobrze pamietam to bedzie drugi synek any, potem chyba biala? po bialej eurydyka (albo na odwrot) i jeszcze jedna mamuska, ale nick mi wylecial z glowy............. edit: pojawila sie na forum- amnestria

no, to tyle co wygrzebalam w mojej pamieci.
kolejnosci porodow nie znam, ale pewnie mamuski same sie na nowo pochwala
jeszcze była jedna - artanis, ślub brała jakoś niedawno
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
19 listopada 2008 16:56
zen napisał: no, to tyle co wygrzebalam w mojej pamieci.
kolejnosci porodow nie znam, ale pewnie mamuski same sie na nowo pochwala
Ja się pochwalę - poród - patrz suwaczek . Wczoraj byliśmy na USG i wszystko jest bardzo, bardzo ! Maleństwo jest bardzo ruchliwe, mój M. obawia się czy przypadkiem nie będzie miało ADHD .
to mi sie chyba pomylil nick czwartej mamuski z brzuszkiem. w kazdym razie na 'a'.

bardzo sie ciesze, ze u malego/malej eurydyki wszystko ok- widze ze zodiakalny blizniak sie szykuje

tycjan juz maszeruje dzielnie pod prysznic i zycie stalo sie prostsze ale za to coraz pozniej chodzi spac- ok/ 19.30, i wcale pozniej nie wstaje...
a ile Tycjan już ma, bo zapomniałam?
dzisiaj rowniusienko 2 lata i 3 miesiace i 14 minut
rety - właśnie oglądam zdjęcia na photobucket, i ja bym mu więcej dała, poważnie wygląda ale ma też niezwykle oryginalną urodę
dalej jest zdjecie z moim mezem, wiec wzrost widac po kim odziedziczyl..w sumie ja tez jakis ulomek nie jestem, ale do 2 metrow troche mi brakuje.
ostatnio pani na placu zabaw mnie spytala czy chodze z ni do logopedy, bo to dziwne ze w wieku 3 lat tak slabo mowi..ehh zycie 🙂
dziekuje za komplementy 🙂 abre po prostu piekne zdjecia robi! no, wodac ktore sa od abre a ktore z moich skromnych zasobow 😉
kolejny raz nieśmiało spytam: nie dałybyście hasła do albumu?
deborah   koń by się uśmiał...
20 listopada 2008 09:36
u mnie kryzys macierzyński.. zeby ida Misiu marudzi

ale najgorsze że w nocy nadal budzi się co 4 godziny na mleko.. oszukiwałam herbatką nie działa.. próbowałam przetrzymać go- płacze i nie chce spać albo zasypia na 5 minut


kurcze jest w 10 miesiącu już.. długo tak jeszcze? 🙁
Czy ja też bym mogła poprosić o namiary i hasło do photobucketa? Stęskniłam się za waszymi maluchami 🙂
Hej, jestem juz szczesliwie w 14 tygodniu ciazy !!!Ale wscieklam sie na gina ostatnio,mam nadcisnienie i problemy z sercem,a on nie mierzy mi nawet cisnienia i jak pytam czy do kardiologa to juz to sie na mnie dziwnie patrzy i mam wrazenie ze nie pamieta po co siedze u niego w gabinecie.Place facetowi sporo bo chodze prywatnie a on w biegu odwala moja wizyte i papa.No mowie Wam szlag czlowieka trafia,ja pierwszy raz jestem w ciazy i nie wiem czy jak sie robie czerwona na buzi i serce wali mi jak dzikie to z powodu ciazy i kazdy tak ma czy cos mi sie dzieje!!!
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
20 listopada 2008 11:05
Karola - zmień gina! Mój mnie wkurzył na samym początku i więcej do niego nie poszłam. Teraz mam fajną babeczkę z Madalińskiego i wreszcie śpię spokojnie . Mnie też serce waliło jak głupie, teraz się uspokoiło, bo wiem, że jestem pod dobrą opieką . Mam porządną, dokładną kartę ciąży, rozpisane kolejne wizyty, dostęp do supernowoczesnego sprzęt i komfortowy gabinet, wszystko razem na prawdę warte 120 pln.za wizytę. Jeśli się zdecydujesz na zmianę (a powinnaś, szkoda nerwów i niepewności!) odezwij się na pw to dam Ci namiary.
Dzieki wielkie,mam juz pare nr i bede dzwonic i kombinowac bo naprawde sie wscieklam.A ostatnio zlapala mnie taka dziwna kolka w prawym boku i myslalam,ze oszaleje,miala tak ktoras z Was dziewczyny???
ja tak mialam prawie cala ciaze- w sensie kolek.

a co do nadcisnienia i ogolnych powaznych klopotow z sercem, to wiesz o tym, ze to jest powazne wskazanie ku cieciu cesarskiemu? ja sie szalenie dziwie, ze jakis lekarz to bagatelizuje!! moja kolezanka prawie sie wykrwawila po porodzie, bo jakis kutafon stwierdzil, ze jak cale zycie ma cisnienie ok. 160-170/100-120 i bierze leki na obnizenie- to i ciaza jej nie zaszkodzi teraz jest w drugiej ciazy i lekarz od razu po zapoznaniu sie z tym, ze ma przed soba laseczke chora na serce, to z miejsca wpisal na karcie CC. bez dwoch zdan. teraz kolezanka lezy juz tydzien na madalinskiego wlasnie i ma juz komplet badan za soba i ciecie bodajze w poniedzialek 🙂 bez zadnego szemrania. koniecznie, ale to koniecznie zmien ginekologa! to dla mnie jest niedopuszczalne zachowanie ze strony lekarza!
deb, bardzo ci współczuję tych przygód. Ja dzisiaj na 3 dawce szczepień byłam i ponoć już idzie dolna lewa jedynka, bo cos wyczuwa pani dr. Ale u nas nie ma żadnych strasznych objawów, tylko ciągniecie sie za uszy i drapanie po uszach i policzkach. ale nie mów hop póki nie przeskoczysz. Dzisiaj na wizycie nie dałą się zbadać, bo tak ja intrygował stetoskop i wszystko co miała pani doktor. hahahahaha No i oczywiście uciekała z przewijaka i z maty i z wagi. masakra. Jesteśmy na 10 centylu wagi i między 3 a 7 centylem wzrostu. Ale dzięki bogu , nasza pani doktor nie ma żadnych ale, bo Anastazja jest drobna i inna nie będzie.
A co do podbojów mieszkaniowych, cóż........... historia z gryzakiem dla psa jest chyba nie do wyjęcia. Zostawiłam A na podłodze i poszłam pod prysznic. jak wyszłam spod niego, oczom moim ukazał się widok następujący: na podłodz elezał gryzak dla psa (wołowy ........ nie powiem co, żeby sie nikt nie zgorszył, ale pewnie się wszyscy domyślą) a na jego dwóch kończach dwie rózne istoty - pies i Anastazja.
Pani doktor stwierdziła usłyszawszy tę historię, ze chyba dlatego jest taka zdrowa i nad wyraz rozwinięta, ze sie "przyjaźni" ze wszystkimi zwierzakami i innymi przedmiotami pokrytymi bakteriami różnego rodzaju.
No i po cichu kazała dalej spać z kotami w łóżeczku. Tyle, ze powiedziała, ze innym rodizcom teog nie mówi, bo niby im nie wolno tkaich rzeczy mowić.
Na żłobek będziemy czekać ponad rok!!!!
też uważam, że powinnaś zmienić gina. Absolutnie. moja opinia jest taka sama jak zen.
trzynastka   In love with the ordinary
20 listopada 2008 18:18
Własnie zostaje Ciocią 😀 🙂
Moja bratowa rodzi 😉
Dzieki dziewczyny,wlasnie wracam od Pani kardiolog ktora sie zalamala jak uslyszala,ze mi gin nie sprawdza cisnienia.Paranoja!!! No i prawda jest taka,ze co z tego ze sie chodzi prywatnie czy nie jak lekarz albo jest pasjonata i chce pomagac albo debilem ktory odwala swoja robote i Nas ma gdzies
justy a opowiesc o gryzaku jest powalajaca i mnie wcale nie zgorszyla a raczej do lez ubawila,bardzo ale to bardzo zdrowe bedzie Twoje dziecko tego jestem pewna 🙂
ninevet napisał: Własnie zostaje Ciocią 😀 🙂
Moja bratowa rodzi 😉

fajno pochwal sie jaki wynik 🙂😉

karola, no widzisz..zmien koniecznie lekarza, bo jeszcze sie jakies nieszczescie stanie przez dupka..
Dziewczyny dajcie to haslo do zdjec,jesli mozna 🙂 poogladam sobie Wasze skoro na swoje jeszcze troszke musze poczekac 🙂
Właśnie sobie uświadomiłam, że już nie będę młodą mamą.
Bo młoda to dla mnie tak przed 25, a ja nawet kandydata na tatę nie mam
Dzieki Zen 🙂 WSZYSTKIE sa przeslodkie !!! JUz nie moge sie doczekac swojego 🙂 !!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się