Howrse gra :)

dziękuję Sivrite za podpowiedzi :kwiatek: :kwiatek:, przy 9 boksach mam szalone 75%. wcześniej była miernota.  😁


Miyako, na 9 boksów to to jest naprawdę zajebioszczy wynik. : P Nie wiem, czy jesteś w stanie w ogóle wyciągnąć więcej.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
19 listopada 2016 11:00
Buduję nst boksy, może kiedyś dojdę do 100.  🤣  Posadziłam rośliny, produkuje skóry.
Nie przeszkadza mi jeśli więcej nie wyciągnę, najwyżej kiedyś jak będę miała więcej czasu.  😁
Mnie jeszcze ciekawi co z tymi zawodami, tzn. jak je budować, aby miały rozetę i prestiż w kosmos. Ustawiałam np. ujeżdżenie jak najtrudniejsze, aby najlepsze konie się zapisywały - i klapa, przez jakiś czas się kręciło i miałam rozetę, a w końcu padło i mam je teraz na jakichś 51% 👀 W ogóle nie rozumiem na jakiej zasadzie one działają.
Budyń, trudność musi być dostosowana to ich prestiżu, nie możesz zawodów 30% prestiżu pierdzielnąć na 1200 UM, bo o ile ich sama nie pchniesz, nikt się nie zapisze. Takie zawody wyświetlają się na samym dole, najczęściej są w ogóle niewidoczne.
Jedyne zawody, które mogą utrzymać Rozetę bez pilnowania to ujeżdżenie, ale nawet w nich trafi się, że w 4-5 zawodów dopiszą się słabe konie i prestiż spadnie poniżej 75%. Ważne, żeby pilnować, żeby w ogóle ruszyły w te 5 dni. O utrzymanie Rozety trzeba się już jednak postarać, bo jak ktoś widzi Rozetę, to dopisuje byle co, bo "może się trafi". Nie, nie trafi się, a prestiż leci na łeb na szyję.
Aaa, czyli jak prestiż spada to i UM trzeba obniżyć. Dobra, to rozjaśniło - dzięki wielkie za ten cały poradnik 🙂
Sivrite ok czyli na 3 skóry na 3 uprawy i potem ze skór siodła.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
19 listopada 2016 16:37
Sivrite jesteś w jakiejś hodowli?  👀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 listopada 2016 17:18
Za ile można sprzedać KF?
Miyako, dosłownie 10 minut temu wyszłam z tej, w której byłam ponad półtora roku. Zostały mi jeszcze dwie. : P
Dementek, 250-300.
Cierp1enie, tak, lub na 6 skóry, jak Ci się miesiąc nie chce nic robić i potem już sobie sadź normalnie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 listopada 2016 13:08
Kurde, wydałam już 6 kuponów i ani jednej diamentowej karty! 👿
Ja mogę uznać promocję za zakończoną. Muszę tylko wymienić 4złote i dwie diamentowe karty i tradycyjnie wszystkie zebrane. dodatkowo mam na aktywacji złotego Jockera. Pewnie wezmę Żywioł
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 listopada 2016 14:06
Ile wydałaś? Ja muszę chyba jeszcze zainwestować trochę, ale podoba mi się ten boski i chyba go sobie sprawię 😀iabeł:
14k
a co było w diamentowej w kolekcji przedmiotów?

chemik 14 k, wow! szczesciara
No mi brakuje już tylko diamentowych ;/ ale kurcze, ani jednej do tej pory ;/ Nie wiem czy szaleć i walczyć o boskiego, bo on w sumie taki dosć słaby. Tylko ładnie wygląda :P
Mój rekord na karty to 5k

W diamentowej jest Grani
ja za to znalazłam Kuca 😀 a użyłam tylko jedno wyzwanie 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 listopada 2016 22:50
xxagaxx piona, ja tak samo 😀
brakuje mi 4 diamentowych :/ wydałam chyba 2 kupony i ok 200 diamentów póki co
ja miałam 1 diamentową za zawody, kuponów niestety nie mam, więc nie mam co walczyć o boskiego :/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 listopada 2016 08:54
Wróciłam do gry, ale niestety nowe konto bo tamto usunięte 😕 nick: martowe
Poszło 9 Zestawów, bo wolałam poczekać na Diaxy do następnej promocji. Już 5/7 Diamentowych, więc nie będzie tak źle. : )
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 listopada 2016 07:56
Sivrite mam pytanko :kwiatek: Aktualnie mam 80 boksów, z czego tylko 20 zajęte moimi końmi(głównie boskimi). Zostawić taką ilość czy skasować ze 40 boksów, żebym miała te 50% zajętych? Będzie się to opłacać?
I pastwiska- mam na wszystkich hodowlę krów, którą robię co miesiąc, tylko w szklarni sadzę owies. To też zmienić? Np. sadzić na 2 łąkach owies a na 3 hodowlę? Warsztaty działają mi pełną parą i cały czas robią lonże i siodła, więc skóry mi szybko schodzą.
CzarownicaSa, nie kasuj boksów, na pełen prestiż musisz ich mieć 100.
Z moich wyliczeń najlepiej wychodziły raz na 2-3 miesiące krowy, a w reszcie czasu uprawy. Wszystko zależy od tego, jak regularnie pozbywasz się skór, ja często o tym zapominałam. : P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 listopada 2016 08:12
Ja właśnie nie, codziennie sprawdzam warsztaty i skóry schodzą mi na bieżąco, dlatego co miesiąc mam hodowlę. A uprawy owsa? Czy innych rzeczy? :kwiatek:
ja za to nie ogarniam zawodów, ciemna masa jestem
Sivrite, dobiłam do 80% w prestiżu 😀 zawody dalej cienko cienko, ale mam już dwa przyzwoite konie, potrzebuję jeszcze jakiś fajnych na wyścigi galopem.
a ja mam Morrigana i została mi jedna diamentowa karta do wymiany, więc powinnam mieć też Graniego 🙂

+ szukam kogoś, kto zdechnie mi 6-7 koni na com za coś na pl :kwiatek:
Mi tej diamentowej z Granim brakuje, ale już mi szkoda kuponów 🙁 tak są wszystkie

calore jak chcesz to ja mam jeszcze możliwość ubicia 4 bo ostatnio 6 podsylalas 😉
brrrr nie miałam kuponów, diamentów i ro

ale miałam wagę 🙂 zamieniłam kamień na 3 ro... w pierwszym i drugim śmieci, w trzecim RO, i za to RO

Wygrywasz!

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...


    2 000 Equus
    3*** Klasyczna uzda
150 x Pasza
    2 x Marchewka

    2 punkty dorastania
Znalazłeś Kwarc, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!
Bilet wstępu na Grand Prix
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się