Kartki Bożonarodzeniowe 2016!

PROSZĘ O PODPIĘCIE!

No to zaczynamy zabawę. Tradycyjnie lista chętnych (wpisujemy się do 30 listopada). Adresy losuję i wysyłam do 3 grudnia a do 15 wysyłamy karteczki 🙂

W zależności od tego ile będzie chętnych będą to 2-3 adresy, jeśli ktoś będzie chciał dodatkowo wysłać do konkretnej osoby z listy mogę udostępnić adres (chyba że nie chcecie takiej "opcji"😉.
Adresy wysyłamy od razu po wpisaniu na listę.

Czas start:

1. ChemiK

Przykleiłam wątek.

Edit2: Odklejam.
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 listopada 2016 08:23
1. ChemiK
2. Lotnaa
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 listopada 2016 14:51

1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
wątek zamknięty
[font=Verdana][font=Verdana]Proszę o wysyłanie od razu adresu. Mam tylko 2 adresy na 6 osób[/font][/font]
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
9. Chess
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
9. Chess
10. grzesiek.1993
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
9. Chess
10. grzesiek.1993
11. DeJotka
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
9. Chess
10. grzesiek.1993
11. DeJotka
12. Ssstokroteczkaa
wątek zamknięty
Widzę, że tradycja kartkowa powoli umiera. Szkoda 🙁
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 listopada 2016 09:07
Malutko nas 🙁 No tak, w świecie facebooka pójście do sklepu po kartkę i na pocztę, by ją wysłać to jakiś mega wysiłek 🙁
wątek zamknięty
Lotnaa, myślę, że powodem zniechęcenia może też być to, że do niektórych uczestników kartki zwyczajnie nie docierały albo byli zawiedzeni, że oni w swoje kartki włożyli tyle pracy, napisali indywidualne życzenia...a w odpowiedzi dostali masówkę.
wątek zamknięty
Subaru2009 proszę o wysłanie adresu. Fakt, malutko nas, mam nadzieję że jeszcze ktoś się dopisze. Przy 12 osobach nie wiem czy jest sens losowania po 3 adresy. Jak myślicie?

edit: Wrzucę post o wątku na Grupie RV na Fejsie. Może będzie większe zainteresowanie 🙂
wątek zamknięty
Chętnie bym się do was dopisała ale będę miała zawirowania z adresem z końcem grudnia bo się wyprowadzam 25. Potem wegetuje 5 dni u rodziców i dopiero wprowadzam sie do nowego mieszkania. Więc zwyczajnie się boję, że kartki by do mnie nie doszły bo nie zawsze wszystkie dochodziły przed świętami. Na Wielkanoc się wpisuje :kwiatek:
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 listopada 2016 16:17
vanille, ja podałam adres rodziców, bo tam będę w same Święta.

Gavi, pewnie masz rację, szkoda.
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
9. Chess
10. grzesiek.1993
11. DeJotka
12. Ssstokroteczkaa
13. Grettiena
wątek zamknięty
Odpowiedz cytując
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
9. Chess
10. grzesiek.1993
11. DeJotka
12. Ssstokroteczkaa
13. Grettiena
14. xxmalinaxx

Ano malutko nas, ale po tym, jak w tamtym roku połowa kartek nie doszła,  nie dziwię się niestety 🙁 Sama się mocno zastanawiałam czy się bawić...
wątek zamknięty
Może wylosujmy po dwa adresy dla jednej osoby 🙂
wątek zamknięty
Tradycyjna kartka już dawno umarła na rzecz SMSów. Ostatnio zauważam, że ludzie coraz mniej życzeń smsowych wysyłają, zbrzydły te same wierszyki z życzeniami. Nie martw się tradycyjne kartki świąteczne powrócą w niedługim czasie do łask.
Widzę, że tradycja kartkowa powoli umiera. Szkoda 🙁
wątek zamknięty
Też myślę, że kartki powrócą jeszcze do łask  😉 Najpierw była moda na sms, bo to takie nowe, tańsze i bez wysiłku... potem nastąpiły coraz bardziej tandetne wierszyki kopiuj-wklej 🙄 a teraz już niektórzy ludzie nie widzą sensu nawet w tych wierszykach. Facebook też trochę "napsuł" w tej kwestii... A szkoda, bo z pewnego "rytuału" wysyłania kartek (czyli trzeba było iść do sklepu, zastanowić się, wybrać, wypisać, zaadresować itd.) zrobiło się "wyślij do wielu" = "ufff... z głowy" 😉

Przyznam szczerze, że ja tak lubię wysyłanie kartek, że dosłownie cały rok czekam na ten wątek na rv 😉 Moje kartki już są prawie gotowe (do szczęścia brakuje mi jedynie kleju brokatowego, ale koło papierniczego będę dopiero w środę... 😉 ), ale rozumiem, że nie każdy ma czas i ochotę na robienie kartek własnoręcznie, więc kompletnie nie przeszkadza mi, jeśli ktoś mi posłał "gotowca" 🙂 A to, że nie wszystkie kartki dochodzą? Przykre, że niektórzy ludzie nie są dość odpowiedzialni, żeby wywiązać się z takiego małego zobowiązania, Poczta też różnie działa przed Świętami... ale dla mnie to nadal nie powód, żeby odmawiać sobie (i komuś, zakładając, że kartka dotrze i się spodoba) drobiny przyjemności 🙂
wątek zamknięty
Ja rozumiem że nie wszyscy wysyłają kartki robione, bo też nie każdy ma talent, ale nie wysłać chociaż kupionej to już lekka przesada. Sama miałam przypadek w którejś odecji zabawy, że dostałam kartkę kupioną z nadrukowanymi życzeniami i nie było w niej nawet podpisu nadawcy :/
wątek zamknięty
1. ChemiK
2. Lotnaa
3. olencja
4. Gavi
5. kontestacja
6. Chainsy
7. Subaru2009
8. Infantil
9. Chess
10. grzesiek.1993
11. DeJotka
12. Ssstokroteczkaa
13. Grettiena
14. xxmalinaxx
15. MonioRek


No już straciłam nadzieje że w tym roku będzie edycja...
wątek zamknięty
Pytanie do Was (bo już nie pamiętam jak to było) Czy wysyłając adres chcecie tylko podstawowe dane czy nick tej osoby tez?
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 listopada 2016 14:56
nick też 🙂
wątek zamknięty
Ale nas dużo...
wątek zamknięty
MonioRek, przynajmniej będzie elitarnie 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.