KOWALE

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 września 2016 11:49
halo, wiem, wiem 😉 Jakoś tak mi wyszło,  że dojeżdża.
Kompletnie nie zrozumiałam w takim razie pytania. Myślałam,  że chodzi wyłącznie o kogoś kto zrobi konia w Lacku. Nie wiedziałam,  że "spod Warszawy" jest wymogiem.
Bardzo przepraszam, jeżeli moje pytanie gdzieś się powtórzyło. Potrzebuję namiary na jakiegoś bardzo dobrego kowala, najlepiej z okolic Kalisza, Ostrzeszowa, ewentualnie skądś dalej, ale żeby dojazd do mnie nie sprawiał mu problemu, no i oczywiscie żebym nie została skasowana jak za przejazd przez całą Polskę.. Ktoś coś może wie?
bzdzik, masz pod ręką Pana Rybkę. Świetny fachowiec i punktualny.
katija, a poradzi sobie z ochwatowcami i szpatowcami?
Czy mogłabym prosić o opinie na temat kowala Pawła Piątkowskiego ?
Czy mogłabym prosić o opinie na temat kowala Pawła Piątkowskiego ?


polecam  😉
bardzo miły człowiek, rzetelny, wie co robi 🙂
Czy ktoś wie co z kowale Andrzejem Brzezińskim??? nie mogę się z nim skontaktować od ponad miesiąca... a koń robiony w czerwcu,masakra
Zna ktoś może dobrego i niedrogiego kowala z pomorskiego, który dojechałby do jednego konia?
Kucek1331 - Adam Czerwiński - 690967267
Znacie dobrego kowala  z zachodniopomorskiego? Dokładnie Gryfino/Wirówek.
Do tej pory trafiłam na dwóch i tylko kasa nie potrzebnie wydana. 👿
Wrocław i okolice ,
Potrzebuje namiary na dobrego kowala do rozczyszczenia kopyt który przyjedzie do 2 koni .
Polećcie kogoś.
Słyszał ktoś o Marku Skąpskim? (Woj.wlkp)
Pilne, bardzo proszę o odpowiedź
Czy ktoś orientuje się, jaki kowal/strugacz bywa w Stajni Cavaletto?
I kto mógłby przyjechać do konia (tylko werkowanie) w okolicy Nasielska?
Dziękuję!
Szukam kowala który dojedzie w okolice Częstochowy, koń stoi w stajni angielskiej, jest grzeczny, kopyta z problemem.
Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego kowala z okolic Olsztyna?
Luteja, Piotr Grubek
Szukam kowala który dojedzie w okolice Częstochowy, koń stoi w stajni angielskiej, jest grzeczny, kopyta z problemem.


Blisko ma Michał Dąbrowski , fachowiec , nie jeden problem widział 🙂
Hej,
Pilnie potrzebny MYŚLĄCY kowal do krzywego źrebaka - Bieszczady - sam koniec świata - któś coś????? :kwiatek:
Kogo sprawdzonego polecicie z okolic Zielonej Góry? 😀
Akatash sytuacja opanowana, ale dzięki 🙂 co do Michała to nie jeden problem wyprowadził, zdecydowanie polecam  🙂
Niestety minus dla p J Kowerskiego, robił mi konia tylko jednorazowo, bo był akurat u nas w stajni, a potrzebowałem kowala na już. Jedna, niezobowiązująca wizyta, szczególnie ze względu na ceny, pomimo tego ww Panu wystarczyło to, żeby po zobaczeniu na Facebooku mojego ogłoszenia o poszukiwaniu dobrego kowala z okolic (często dojazd tylko do jednego konia, więc nie chcę płacić bajońskich kwot za sam dojazd) zadzwonić do mnie o 21... wyzywając mnie od gówniarzy i małolatów niemalże krzycząc 🤔 🤔wirek:
Dla mnie człowiek absolutnie nieprofesjonalny z wywindowanym mniemaniu o sobie w kosmos.
Co do roboty samych kopyt-ja się na tym nie znam, więc nie będę tutaj oceniał, ale przemilczę to co powiedział mi inny kowal widząc kopyta, a przede wszystkim podkowy  po 3/4 tygodniach...

Ktoś zna kowala p.Dobrowolskiego (pomorskie) ?
Wojtek? Z okolic Tczewa?
Tak.
Potrzebuje namiary na jakiegos kowala ortopede najlepiej. Solidnego.
desire   Druhu nieoceniony...
15 stycznia 2017 21:21
top_siwek, Pluta u mnie robi jedną kobyłe, właścicielka baardzo zadowolona. Ja od siebie mogę polecić Waldka Wojtyczke. 🙂
Dziekuje
Witam,

Ma ktoś może nowy numer do kowala Piotra Okły?
Piotrek ma cały czas ten sam numer. Chyba, że zmienił w ciągu ostatnich paru dni. 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
16 lutego 2017 19:32
Szukam kowala do przekucia ortopedycznego przodu, dolnośląskie, Janowice Wlk. W klinice kuł Mamajek, ale nie dojeżdża tutaj. Możecie polecić kogoś kto nie wyżnie nadmiernie podeszwy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się