Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

vanille   :kwiatek:
w na stronie heavy duty są, więc też się wybiorę z nadzieją że będą mieli stacjonarnie. Szukałam na stronie s.olivera ale nie znalazłam tam w ogóle działu z butami, nie wiem czy nie dowidzę czy faktycznie nie mają  😲
a oni mają strone pl? Bo nie znalazłam
Niee, znalazłam tylko www.soliver.eu
przez wyszukiwarkę znalazło mi dwie pary 'shoes'. Ale dziwne, bo na poczatku znalazłam niemiecką stronę i tam jest cała wielka zakładka pt BUTY
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 października 2016 12:40
https://deezee.pl/

31% rabatu na hasło TwojStyl2016 lub Grazia2016 - kod rabatowy działa również na produkty z wyprzedaży.


Kolejny kod rabatowy 28% na wszystko (Łącznie z wyprzedażą): halloween
S.oliver ma zdecydowanie dużą rozmiarowkę. Noszę zazwyczaj 39/40 zależnie od firmy, a w tym przypadku w 39 mam jeszcze miejsce, a 40 wręcz spada mi ze stóp 🤣
Miała któraś z Was do czynienia z butami marki Nessi? :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
16 listopada 2016 08:24
Doradźcie mi proszę, jak dobrać rozmiar emu, mam dwie pary wooli 38 i są ok, chociaż na początku były ciasnawe, teraz chcę kupić stingery czy mogę kupić też 38 czy raczej powinnam celować w 39 ?
:kwiatek:
przy okazji może znacie miejsca z jakimiś fajnymi promocjami na nie ?  😉
Stingery bierz w swoim rozmiarze, wool brało się rozmiar mniejszy.
I zobacz sobie sklepy eobuwie.pl i riccardo.pl - często są obniżki.
ovca   Per aspera donikąd
17 listopada 2016 14:54
Miała któraś z Was do czynienia z butami marki Nessi? :kwiatek:


ja. Bardzo dobrej jakości baleriny jak jeszcze nosiłam skórzane buty to miałam chyba ze cztery pary 😉 i świetnie dopasowują się do nogi (a dla mnie to ważne, to mam halluksa który bardzo mnie uwiera i nie mogę chodzić w butach, które się nie dopasują 😉 )
Miała któraś z Was do czynienia z butami marki Nessi? :kwiatek:


Ciuram, przeczołguję, a nadal świetnie się trzymają.
Bardzo wygodne, świetna jakość.
Mam kilka par kozaków, z wyglądu eleganckie, z użytkowania - kapcie.  😉
To już chyba choroba 🙁 każde moje zakupy kończą się jakaś para butów.
Poszłam pojechałam do outletu kupić bluzkę, i wróciłam bez bliskie  z 4 parami butów.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 listopada 2016 19:21
Agaleon Niczego nie żałuj! 😀
Miała któraś z Was do czynienia z marką Carinii? Zakochałam się w kozakach, ale opinie na fejsie, jeśli chodzi o reklamacje i stosunek do klienta dosyć słabe, a ja strzelam raczej w kozaki na lata..
bianca od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że buty są przewygodne. Miałam botki w zeszłym roku, gdybym nie zgubiła walizki z nimi, dalej bym w nich śmigała. Wysokości 8cm nie czułam w ogóle po całym dniu, ale ja chodzę w ciągu dnia tyle samo ile siedzę w ławce - kilka godzin. Były dobrze uszyte, obcas bardzo stabilny, skóra w porządku. Zaznaczę tylko, że nie dbam zbytnio o buty i np. botki Lasockiego po takim samym czasie użytkowania wyglądał kiepsko. Carinii na eobuwie. 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 listopada 2016 21:09
mils Damn it, nie pomogłaś. 😉 Dzięki!
bianca też mam botki od nich o takie i uwielbiam je - wygodne, stabilne, ładnie prezentują się na nodze. Nie wiem jak z jakością, wydają się być dobrze zrobione jak za taką cenę. Mierzyłam też kozaki, niestety musiałam odesłać (sklep się pomylił i wysłał inny model) i również były bardzo wygodne 🙂
Pomocy,

Siedzę i rozkminiam - ubrudziłam błotem prawego buta, lewy nówka glanc. Buty są z nubuku, fioletowe Timberlandy. Jak zmyć zabrudzenia, żeby prawy nie wyblakł? Boję się, że będzie widać różnicę w kolorze.
Ja ubłocone różowe timberlandy ratowałam sprayem kiwi do nubuku, kolor został bez zmian.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 listopada 2016 20:06
specjalny spray do czyszczenia nubuku, a na przyszłość czyścić i impregnować co 2 tygodnie w okresie zimowym 😉
wiem, że to nie sezon na takie buty  😁 ale ma ktoś może espadryle firmy Paez? Znalazłam super promocje a nie wiem jak wypada w nich rozmiarówka 😉
Ja mam, są kosmicznie wygodne i rozmiarowka standardowa tzn noszę 39 i te dokładnie tak samo  😎
Altiria, madmaddie, dzięki za odpowiedzi  :kwiatek:

Miałam odpisać już dawno, ale stwierdziłam, że poczekam do zakończenia sprawy. Czyli cały miesiąc.
Jakiej sprawy?
Otóż w dniu kiedy zapytałam o sposób czyszczenia Timberlandów okazało się, że jeden z butów jest uszkodzony. Pękła skóra przy oczku do sznurowadła. Zauważyłam to przy czyszczeniu właśnie. Załamka straszna, jeszcze tego samego dnia zawiozłam je do reklamacji. Pierwszej mi nie uwzględnili, twierdząc, że uszkodzenie jest mechaniczne. Niemożliwe, buty kupiłam niecałe 2 tygodnie wcześniej, miałam na nogach tylko kilka razy. Złożyłam ponowną reklamację i tą już uwzględniono, niestety butów na wymianę w tym kolorze i rozmiarze już nie było, odzyskałam pieniądze i nadal nie mam butów na zimę...  👿

Zawiodłam się na Timberlandach, raz, że jakość okazuje się nie być taką super, jak mi się do tej pory wydawało, dwa, że mimo oczywistej wady butów reklamacja trwała miesiąc. Mam nadzieję, że po prostu trafiłam na felerną parę.
To mnie zaskoczyłaś, mam dwie pary i przymierzam się do trzeciej, pierwsze mają już przynajmniej 5 lat i nic im nie dolega. Który sklep tak zamulał z reklamacją?
Podejrzewam, że to była jakaś wadliwa sztuka, wzięłam ostatnią parę w sklepie, na dodatek numery w środku prawego i lewego buta były różne, a powinny być identyczne. Miałam po prostu buty nie do pary... Kupowałam w salonie Timberlanda w Factory Annopol
okay, ktos pomoze z buciorami?
szukam czegoś do ogólnie pojętego workout'u. głównie bieganie na bieżni, ale pewnie też włączę jakies zajecia typu fitness. coś dobrze amortyzującego, takie dla grubego inwalidy, co go "proteza" nogi nawala a dziś to myślałam, że mi biodro odpadnie. jakieś propozycje?
Isabelle, Nie ten wątek chyba. W odchudzaniowym się więcej dowiesz.
Na temat butów do biegania wiadomo (np. od mega opcykanej w temacie tunridy) że coś co jest wygodne dla Ciebie, może być niewygodne dla kogoś innego. To trzeba dopasować niemal jak siodło.
Zależy ile możesz wydać, ale najlepiej trafić do profesjonalnego sklepu i profesjonalnego sprzedawcy, który pomoże dopasować.
A jak nie, to kup po prostu takie:
http://www.decathlon.pl/buty-do-biegania-w-terenie-damskie-kapteren-discover-id_8295050.html
Są  naprawdę spoko i cena super. Mam drugą parę i najchętniej chodziłabym w nich non stop.Na bieżni bardziej szybko maszeruję lub wolno podchodzę pod górkę niż biegam, ale biec też mi się zdarza.
Po drugie, buty do biegania i do fitnessu to nie to samo. Nie wiem jaki fitness to będzie, ale np. wszelkie pilatesy, jogi itp ćwiczy się na boso lub w antypoślizgowych skarpetkach.
:kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2017 13:47
Buty do biegania w terenie nie nadają się na asfalt 😉 Można sobie krzywdę zrobić.
Poza tym też ma znaczenie to jak stawiamy stopę, obecnie sklepu sportowe mają specjalne bieżnie, które oceniają nacisk stopy i dają nam profil 😉
okay, ktos pomoze z buciorami?
szukam czegoś do ogólnie pojętego workout'u. głównie bieganie na bieżni, ale pewnie też włączę jakies zajecia typu fitness. coś dobrze amortyzującego, takie dla grubego inwalidy, co go "proteza" nogi nawala a dziś to myślałam, że mi biodro odpadnie. jakieś propozycje?

Isabelle, zajrzyj do wątku "runnersi-czyli biegaj z nami", masz go  kilka oczek niżej , dziewczyny na pewno coś Ci doradza.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 stycznia 2017 04:07
okay, ktos pomoze z buciorami?
szukam czegoś do ogólnie pojętego workout'u. głównie bieganie na bieżni, ale pewnie też włączę jakies zajecia typu fitness. coś dobrze amortyzującego, takie dla grubego inwalidy, co go "proteza" nogi nawala a dziś to myślałam, że mi biodro odpadnie. jakieś propozycje?

Asics (żel) albo Brooks (ja zdzieram Brooksy na cieczy nieniutonowskiej, jestem zachwycona trwałością, dostosowaniem się do stopy, poziomem amortyzacji). Jak stawy są bardzo obciążone, to bym nie żałowała pieniędzy.
Na moje zjechane stawy super sprawdzają się asicsy, biegam po betonie i odkąd w nich biegam nigdy kolana nie odezwały się, w czyms nieamortyzowanym nawet dobiegniecie do autobusu może skończyć się bólem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się