kącik skoków

Gillian   four letter word
19 listopada 2016 15:22
Zawsze ciekawiej się jedzie wyzwania. Ja czekam na tripla i potrójny szereg. Na razie nie widać 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 listopada 2016 15:31
Klami Kierzek czesto stawial w Kobylarnii. Ja tam bardzo lubie jego parkury🙂
Klami, ja też bardzo lubię jego parkury. 🙂 Tyle, że startowałam w niskich klasach (btw bardzo przyjazne dla młodych koni). 🙂
Zawsze ciekawiej się jedzie wyzwania. Ja czekam na tripla i potrójny szereg. Na razie nie widać 😉


Był potrójny szereg,  w C:
😉

A triple będzie,  jak dowiozą nowe przeszkody, bo z tych starych się  nie da zbudować (wg Arka)  🙂
Gillian   four letter word
19 listopada 2016 18:28
Chciałam w N 😉 bez przesady, mogliby postawić, na pewno by się działo 😉
Ja jechałam u nas w Sopocie, w C, szereg od trippla 😀 wtedy to ja miałam oczy jak to zobaczyłam xD
Gillian   four letter word
19 listopada 2016 20:39
Dlatego nie jadę C hehe 🙂
A tak swoją drogą, zostało mi jeszcze dwa razy przejechać N i dwójka wita 🙂 muszę zdążyć 😉
Gillian, no to trzymam kciuki 🙂 A kiedy teraz zawody?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 listopada 2016 08:45
Klami bardzo fajny przejazd 🙂

A moje dziewczyny pozdrawiają z Leszna  😉 Jak na starty po przerwie, to jestem zadowolona.
Znacie jakieś fajne video konsultacji/treningów, które można obejrzeć w sieci? Chętnie pooglądałbym jakieś fajne ćwiczenia, także te po płaskim. Może być po angielsku.
My w weekend byliśmy pierwszy raz na halowych. Fajnie, jestem zadowolona 🙂 😀 Jeszcze raz w grudniu chciałabym gdzieś jechać towarzysko (choć jeszcze nic pewnego), a od nowego już wykupię licencję i będę mogła jeździć na regionalne.

Matko, jak to wciąga!  💃  😍 Po wszystkich przejazdach miałam ochotę jechać jeszcze raz 😁 Tylko pakowanie/rozpakowanie upierdliwe, no ale czego się nie robi z miłości...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 listopada 2016 13:54
grzesiek, Piusa konsultacje są na Youtube, bardzo fajnie prowadzone 😉 Jak znajdę to wrzucę.
EDIT: mam 😉
Jadę do Sopotu w ten weekend żeby się odkuć  😵
Poprzedni to był klapa  💃




Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 listopada 2016 15:59
naovika, czemu chciałaś zsiadać?  😎
naovika, czemu chciałaś zsiadać?   😎

I to na jedynce  😂
domiwa, Dramuta12, dziękować za info. Zobaczymy jak będzie w Sopocie.

Constantia, dziękuję. 😉

naovika, jeśli się nie mylę to strasznie dużo osób miało problem z tą jedynką. Nie wiem czemu w sumie.

Sankaritarina, a zdjęcia czy coś ? Tak na samo słowo mamy wierzyć. 😉 A tak btw, to zabawa w starty zdecydowanie wciąga i to bardzo.
Constantia, Neniuszka top  😍
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 listopada 2016 22:16
Perlica lubię tę moją dzidę  🙂 Twoje chłopaki też fajne, mają petardę w zadach. Rozluźnisz plecy i łopatki u siebie i będzie super  😅
Constantia, jestem za stara na rozluźnienie  😂

naovika, jeśli się nie mylę to strasznie dużo osób miało problem z tą jedynką. Nie wiem czemu w sumie.



Z za przeszkody, żółta ( zlewająca się), nie za duża, z zakrętu etc. nie było gdzie się rozgalopować... Mój koń się zdziwił  🤔 i ja też 😀 miałam wrażenie jakby jej nie zauważyła. Najazd nie był zbyt przyjemny 😉 no ale coś się musi dziać, jechałam na pewniaka i dostałam pobudkę  🏇
Dava   kiss kiss bang bang
22 listopada 2016 12:54
Jakich zmian w przepisach FEI możemy się spodziewać we wszystkich dyscyplinach?  KLIK  :kwiatek:
w sumie kącik skoków, więc wrzucam część ich dotyczącą:


SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

Trzyosobowe składy drużyn + jedna rezerwowa para koń-jeździec, brak możliwości odrzucenia najsłabszego wyniku
20 drużyn (60 par koń-jeździec)
15 miejsc dla zawodników indywidualnych - jedno miejsce dla kraju
Konkurs indywiudualny rozgrywany przed konkursem drużynowym
Ilość punktów karnych w przypadku wycofania/eliminacji jednego z członków drużyny zostanie podana po zatwierdzeniu propozycji
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 listopada 2016 18:18
Constantia, jestem za stara na rozluźnienie  😂


Ja jestem starsza i jakoś daję radę, więc i dla Ciebie jest nadzieja 😉
Jakich zmian w przepisach FEI możemy się spodziewać we wszystkich dyscyplinach?  KLIK  :kwiatek:



Niektóre zmiany to totalna kaszana , jak np : rów z wodą

http://www.tylkoskoki.pl/aktualnosci/2435-row-z-woda-przechodzi-do-historii.html

Za to eliminacja po 16 pkt w GP to akurat bardzo dobre.  🙄
oj szkoda rowu, naprawdę...
Kompletnie nie rozumiem tej likwidacji rowu. Szkoda wielka.

naovika, trzeba było pewnie wyjechać zakręt i nieprzysnąć także w sumie racja, taki dojazd do jedynki faktycznie mógł sprawiać trudność. Aż tak tego nie zauważam jak w domu mam do dyspozycji nieduży namiot. Pracując na codzień na takiej niedużej przestrzeni to dla mnie potem zawsze i wszędzie jest mnóstwo miejsca.
Dava   kiss kiss bang bang
23 listopada 2016 07:13
W ofeicjalnym dokumencie nie ma ani slowa o rowie z woda  😉
Dava, podlinkujesz  proponowane zmiany na 2017 (nie mogę znaleźć)?
Dava   kiss kiss bang bang
23 listopada 2016 12:38
Podlinkowałam wyżej już przetłumaczone, tu masz oryginał:  KLIK  :kwiatek:
To są zmiany na igrzyska w Tokio  2020,  a ja szukam informacji o zmianach na 2017 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się