Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

majeczka   Galopem przez życie!
19 listopada 2016 17:59
:kwiatek: dziękuję
Ktoś coś jakiś rabat do Amigo?
Zamawiał ktos teraz w Pasi-koniku, bo od 3 dni nawet potweirdzenia nie dostałam??  👀
aronka, kilka dni temu było wszystko ok.
Czy ktoś ma stały rabat do Konika? W zamian mogę dać zniżkę do Bergo 🙂

Mam 6% więc niewiele ale zawsze coś 🙂
Mam 6% więc niewiele ale zawsze coś 🙂


Dziękuję bardzo, ale już załatwione 😀
Dziewczyny, likwidacja sklepu - 35%, moze akurat ktos cos znajdzie dla siebie  😁
http://okser.pl/
Moon   #kulistyzajebisty
20 listopada 2016 21:13
saklavi, ta promocja wisi na okserze już od jakiś 2 miesięcy... 😉 Może i tak nie ma chętnych? 8-)
saklavi, ta promocja wisi na okserze już od jakiś 2 miesięcy... 😉 Może i tak nie ma chętnych? 8-)

Ja sie dop. dzis natknełam ale i tak nawet po obniżce nie stac mnie na to co wpadło mi w oko  😜
była wcześniej dyskusja o tym, że sklep oxer czasem oszukuje klientów...

natknął się ktoś może na promocję na ochaniacze? bergo juz przejrzałam
była wcześniej dyskusja o tym, że sklep oxer czasem oszukuje klientów...

natknął się ktoś może na promocję na ochaniacze? bergo juz przejrzałam

Okser, nie oxer. To sa dwa różne sklepy, oxer akurat jest prowadzony przez dziewczynę z forum i nie ma zastrzeżeń do jego uczciwosci.
Kupiłam sporo rzeczy w Okserze z okazji jego likwidacji. Paczke otrzymałam bardzo szybko, zwrot gotówki za rzecz, której nie było tez otrzymałam po kilku dniach, takze mimo wielu niepochlebnych opinii ja jestem zadowolona.
Orzeszkowa
faktycznie, miałam na myśli okser

ja po tylu negatywnych opiniach wolałabym nie ryzykować ale każdy ma swój rozum i robi co uważa 🙂
w horse-trade  w piątek 25 listopada  będzie promocja -11% na cały asortyment dostępny w 24h  oraz darmowa dostawa kod shoping1
W GNL przecena Harry's Horsa  🏇
orientuje się ktoś może w jakich sklepach będzie organizowany black friday?  😀
Jedyne co czytalam to equishop, ale nie napisali co planuja. Slabo u nas z tym bf zawsze, a szkoda 🙁
Na koniku promocja -18% na rzeczy Waldhausen  😀
Do 27.11
Black Friday  w Equishop:
https://www.equishop.com/pl/c42-black-friday-w-equishop

A 29 listopada  jest dzień  darmowej  wysyłki  🙂
badabing w horse-trade tez jest organizowany - 11% rabatu + darmowa wysyłka  🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 listopada 2016 16:06
bergo
I equidea -15%
Szukam promocji na ochraniacze na zady. Tanio. Jakieś zwykłe skorupki typu pro, wysokie tyły lub w ten deseń.  👀
Szukam promocji na ochraniacze na zady. Tanio. Jakieś zwykłe skorupki typu pro, wysokie tyły lub w ten deseń.  👀

luknij Harrys Horsa w GNL
To już sprawdziłam, ale nic mi nie wpadło w oko. Albo inaczej: wpadło, ale to nie ten budżet na ta chwilę. 😉
Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2016 07:51
Ma ktoś jakieś przecieki czy black friday będzie w koniku? Choćby darmowa przesłka? Nie wiem czy zamawiać teraz, czy czekać do piątku :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 listopada 2016 18:39
A w Yard Equites??? Będą jakieś obniżki jutro? Polecacie w ogóle ten sklep? Nigdy od nich nic nie brałam, a teraz tylko oni mają to co potrzebuję :/
zembria-śmiało zamawiaj,bardzo fajny sklep 🙂 ciekawe czy zrobią coś na piąteczek zeszłym roku dorwałam koszulkę fety za 89 zł  😉
zembria, ja bylam niezadowolona. To, ze towaru nie mogli ściągnąć w umowionym teminie to pikus, szkoda tylko, ze to ja ciągle zabiegalam o kontakt w zeiazku z niedotrzymaniem terminu.
ja również polecam Yarda 😉 Idzie się naprawdę ze wszystkim dogadać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się