Top model-zostań modelką

Kurcze, naprawdę się Wam ten Patryk podoba? 😉 Pewnie nie umiem go ocenić jako modela, ale patrząc po prostu jako na mężczyznę... no wręcz powiedziałabym "brzyyyydal" On jest podobny do tego aktora, co na Zmierzchu zrobił karierę. Tamten też dla mnie kompletnie nieatrakcyjny. Nawet w jakimś zakresie odstręczający. Patryk podobnie.  😉

Kamilę bardzo na siłę ciągną, byle była w programie.
Mi też się Patryk jakoś tak nie podoba, dla mnie jest maksymalnie przeciętny  😁
ten rudy Mateusz przypomina mi królową z Alicji w Krainie Czarów, nie wiem czemu 😀
i mega mnie denerwuje, taki cwaniaczek....
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2016 22:34
Cierp1enie, to przez fryz (kolor szczególnie) i wyraz twarzy. Mnie z twarzy przypomina modelkę, którą mieliśmy na plenerze juliadny 😉 przy czym Yana o wiele ładniejsza od niego była. Dla mnie gościu jest przezroczysty, nijaki. Nawet mnie nie denerwuje. Denerwował mnie ten Jezus, co już na szczęście wyleciał. Jeśli chodzi o drugiego Mateusza to mam względem niego takie uczucia jak Ascaia i Alten względem Patryka  😁
W sumie szczerze mówiąc ani razu mnie nie zachwycił (rudy Mateusz) i nie rozumiem zachwytów nad nim.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 listopada 2016 19:12
Po Adzie, Ewie i Natalii nie będzie już komu odpaść. Daria zaczyna mnie zachwycać. Niezmiennie jestem gigantyczną fanką Patryka i Adama. Daniel robi postęp. Nawet Mateusz, który mi się totalnie nie podoba i dla mnie był do odstrzału od początku, zaczyna jakoś wyglądać. Ciężka edycja - bardzo wyrównana, bardzo wysoki poziom prezentują uczestnicy, co zresztą udowadniają w większości na zadaniach. Mam wrażenie, że dla niektórych nie ma rzeczy niemożliwych (Daria, Adam?)
Tez strasznie mi się podoba Daria. Minusy ma Ada za to wysmiewanie. Za to Adam jakiś taki malutki się zrobił hehe
Oglądam jednym okiem aktualny odcinek i jestem zachwycona hiszpańskimi stylizacjami.
A fenomenu Patryka i tak dalej nie rozumiem. 😉
Mnie zastanawia, w ile i JAK oni mu te zęby zrobili.
wistra, jak to jak? Korony. 😉 Własne zęby się piłuje, na to zakładasz korony. Jeśli nie miał nic do leczenia kanałowego i innych problemów stricte zdrowotnych to zajęło im to plus/minus dwa tygodnie jeśli mieli sprawnego protetyka. Samo piłowanie i nakładanie koron to max dwa dni roboty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 listopada 2016 22:11
Cieszy mnie dzisiejszy odcinek. Patryk jest fenomenalny  😜 Daria też jest fantastyczna i to będzie ciężki finał pomiędzy tą dwójką. Ale bez względu na to, co się stanie, oboje sobie już poradzą w tym świecie 😉 od pierwszego odcinka typowałam ich do finału i voila. Ewka mnie zaskoczyła i cieszę się, że to jednak ona jest w finale, chociaż Daniela mi bardzo szkoda.
wistra, jak to jak? Korony. 😉 Własne zęby się piłuje, na to zakładasz korony. Jeśli nie miał nic do leczenia kanałowego i innych problemów stricte zdrowotnych to zajęło im to plus/minus dwa tygodnie jeśli mieli sprawnego protetyka. Samo piłowanie i nakładanie koron to max dwa dni roboty.


Omg.
Myslalam, ze to aparatem prostowali
Patryk cudowny. Jestem zakochana
Patryk jest chłopakiem, który ma wszystkie cechy jakie powinien mieć dobry model - myślę, że jest jedną z najlepszych twarzy i sylwetek, jakie do tej pory pojawiły się w całym Top Model, a przy tym to bardzo skromny i miły chłopak 🙂 Trochę nie rozumiem czemu Daniel został wyrzucony, bo ma On zdecydowanie większe predyspozycje do modelingu niż Ewa (bardzo Ją lubię, ale tu nie tylko o sympatię chodzi), która ma zdecydowanie za szerokie biodra (97cm), a z kości nie schudnie - i to może być Jej duży problem w przypadku pokazów.

Cały program oglądam i tak trochę z przymrużeniem oka, bo trochę w tym siedziałam i wiem jak to wygląda od środka - jak ktoś ma możliwości do bycia modelem/modelką to może Nim/Nią zostać i bez Top Model 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 listopada 2016 21:40
Nie mogło być inaczej  😍
Najlepszy Sasza  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 listopada 2016 21:14
Przynajmniej go zapamiętają  😂
W czasie choroby nadrobiłam prawie cały sezon, potem na bieżąco obejrzałam kilka ostatnich odcinków. Wybór niektórych uczestników przez jury znowu był nieco dziwny- osobowości bardzo jaskrawe albo wręcz mdłe, urodowo też średnio. Mam na myśli tego rudego Mateusza, Kamilę, Jezusa czy tą kajakarkę. Moim faworytem był Daniel, mam słabość do piłkarzy 😡 Patryk spodobał mi się na końcówce, szczególnie na zdjęciach i pokazach w Hiszpanii. Cieszę się, że wygrał, należało mu się, ma fajną osobowość, ciężko pracował, wyciągnął dużo wniosków, to chłopak przystojny i myślący. Mam nadzieję, że dalej będzie wiodło mu się dobrze.
Jak ja się cieszę, że wygrał Patryk! Zasługiwał jak mało kto.
Czekam na jego karierę
Gdzie robili sesję z końmi do 8ej edycji? 😉
wistra Marek Wacławik wrzucał na swoj fanpage zdjecia z backstage, więc chyba w Largo
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się