Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Czy ktoś w końcu coś zamówił z PE, czy nadal nie zebrała się grupa? 🙂
o właśnie, bo może za dużo nie chcę, ale zawsze cegiełka... Niestety ja nie ogarnę tematu... Chyba, że w rozsyłce w Polsce już.
Chyba nikomu się nie chce. Ja już jedną paczkę od nich dostałam, teraz myślę nad kolejnym zamówieniem, ale w rozsyłkę to mi się nie chce bawić. Jakby ktoś z 3miasta chciał, to może się dołączyć, ale zamawiać będę po 5 września.
Jakby się kolejne zamówienie szykowało, to ja chętna z 2 parami ochraniaczy, czyli razem niecałe 50 funciaków.
Katasia, odzywam się na PW!
sonatka, Katasia haha właśnie wam obu odpisałam na pw :P

Ja bym też coś mogła zamówić w PE. Nie wiem jak się organizujecie; słabo sie udzielam na forach
Taaa, ja ostatnio zakręcona jestem - permanentny niedosen od 2 mies. Przegapiłam priv od Sonatki 🙄
Czy ktoś moze podlinkować skąd zamawiacie PE?
Dzięki Zorilla  :kwiatek: Do kiedy zbieracie zamówienia? 🙂 BTW - czy coś z Hooksa ktoś chce zamówić? 😀
http://www.premierequine.co.uk/   🤣 🤣
Ja bye chętnie zamówiła derkę ale nie wiem czy pasują na konie z wyjątkowo szeroką klatą. Ktoś coś ?
A ja się wkurzyłam i sama złożyłam zamówienie, niestety nie trafiłam z rozmiarem ... Przezornie wzięłam większą derkę, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie ... Na konia, który czysto teoretycznie powinien nosić 145, z uwagi na szeroką klatę zawsze brałam 155 i było w miarę ok, a tym razem przedobrzyłam ze 165-tką 🙁
Ja się długo zastanawiałam, aż w końcu nie miałam wyboru,bo został tylko większy rozmiar i też jest trochę za duża. A też przez klatę się zastanawiałam, bo mamy typową fryzią, czyli wielką
witam,

w czw lub piątek będę robic zamówienie z http://www.miscota.pl/ (pierwszy raz więc mam nadzieje ze sklep się wykaże 🙂
jakby ktoś chciał się dołączć to zapraszam- może uda się pominąć koszty przesyłki 🙂
niektóre suplementy maja w fajnych cenach (inne w gorszych niż u nas także polecam sprawdzać 🙂

może ktoś chciałby się dołączyć???
na chętnych czekam do czw wieczorem
izkadul, skąd taki wybór sklepu? Strasznie tam drogo...
Audevard ma tam przyjemne ceny a akurat potrzebuje  na dłuższą kurację,
Masz rację że sporo rzeczy ma tam kosmiczne ceny ale nie wszystko  😜
hej,
W dniu dzisiejszym moja dobra znajoma ze Szwecji powiedziała, że jakby chciał ktoś coś z Hooksa to ona może wziąć paczkę do siebie i odesłać nam do Polski 🙂 skoro jest taka okazja to czy ktoś coś chce zamówić z Hooksa lub ze Szwedzkiego sklepu? 🙂 Zgłaszajcie się do mnie na PW 🙂  😅 😅 😅
Szykuję się do ściągnięcia naczółków z Niemiec. Kto chciałby dołączyć - zapraszam, ale tylko zdecydowane i konkretne osoby, które też z góry puszczą wpłatę. Zamówienie chciałabym wysłać do końca przyszłego tygodnia.

Naczółek opadający 30€, mocno opadający 34€.
Skóra czarna gładka, czarna lakierowana albo ciemny brąz.
Dopłata za szeroką szlufkę do ogłowia munsztukowego 3€.

Uwaga - robią duże rozmiary: full 43 cm w linii prostej, xtra full 45 cm.

Cyrkonie szklane, nie plastikowe, dobrej jakości, osadzone na metalowych nitach, a nie żadnych sznurkach na okrętkę.
Można je ułożyć wedle życzenia (np. przepiękny gradient). Dla zainteresowanych - są też perełki.



Tutaj różnica między standardowym opadającym, a mocno opadającym:



Kilka przykładowych kombinacji:





Standardowy opadający na końskiej głowie:


Mocno opadający na końskiej głowie:


Dostępne kolory cyrkonii - te z pierwszego zdjęcia plus pięć kolorów z drugiej fotki:


witam Czy ktoś będzie może robił zakupy/ zamówienia w niemieckim Kramerze? Potrzebuje 3 kantarków shetty za około 28 euro. Czy jest szansa, że mogę się podczepić pod jakieś zamówienie?

dziękuję i pozdrawiam.

P.S. JEŚLI KTOŚ ROBI ZAKUPY za min 70 euro, mogę oddać swój kupon rabatowy na 10 euro.
[s]Czy ktoś chce się dołączyć do zamówienia z PE? Przy 100 euro jest wysyłka gratis. Mają Black friday, więc fajne zniżki.

https://www.premierequine.co.uk/
[/s]


edit.

Już się ekipa zebrała 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 listopada 2016 21:49
Halo, halo, niedobitki, a może ktoś chciałby dołączyć się z kwotą min. 51 funtów do zamówienia z PE?
Nie chcę zamęczać xxagaxx, gdyż zgłosiło się do niej ekipa, a ja nie jestem w stanie w tej sekundzie wysłać jej pieniędzy, żeby dotarły razem z innymi- dla nich oznaczałoby to wstrzymanie się z zamówieniem, czego robić nie chcę.

Ktoś chętny? Błagam  😵

EDIT: Oczywiście przyjmę więcej osób, żeby tylko nam się zebrało to 100  funtów...
Ja! Plyn do prania derek i twn drugi do konserwacji!🙂
Niestety płynów do prania/impregnacji nie było już wczoraj ok. 11 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 listopada 2016 10:07
Nikt więcej? Błagam  😕
malinowaa, w wątku o promocjach Hajduczek kogoś szukała, ale rano.
malinowaa jeśli jeszcze nikogo nie znalazłaś to ja miałabym zamówienie za ok 50£, o ile jeszcze będą dostępne moje rzeczy.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 listopada 2016 03:22
Raczej już nieaktualne, chyba, że ktoś mi się wycofa z zamówienie, przepraszam  😵
Ok, nic się nie stało, finalnie udało się zamówić z Hajduczek, mam tylko nadzieję że wszystko dojdzie.
Podnoszę - mogę zrobić jeszcze dziś zamówienie las minute z Premier Equine, jeśli ktoś chce dołączyć (najlepiej z Warszawy) na kwotę 32 funty, to zapraszam - będę wysyłać pewnie wieczorem.

Przy okazji info w sprawie naczółków powyżej - będę w tym tygodniu składać wreszcie to zamówienie (parę osób nie mogło się zdecydować i stąd całość trochę trwała).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się