Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

promocja w Horse Tack
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 listopada 2016 12:47
Dzięki dziewczyny za opinie 🙂 Zamówić i tak muszę tam, bo nigdzie indziej nie widziałam tego co potrzebuję, ale teraz bez stresu przynajmniej 😉 Poczekam tylko do jutra, może jakąś promocję dadzą, a jeden dzień mnie już nie zbawi.
orientuje się ktoś może w jakich sklepach będzie organizowany black friday?  😀


W HorseLove.pl
szukam dobrej promocji na black friday na ochraniacze - najchętnej veredus, ale premier equine itd też mogą być 😉
episode w equishopie jest - 20 % na veredusa
Jutro 25.11 będzie Promocja w  PASI-KONIK -20%
Takie trochę biedne te promocje na BF. Czekam na prawdziwą bombę  😎  W zeszłym roku upolowałam pasze za 50%, dwa lata temu equishop miał też -50%, a w tym widzę,  że wszystkie sklepy ściskają pośladki.
www.healthyhorse.pl --> darmowa dostawa
W horsetown.pl na black friday 20% rabatu !
kod: FRIDAY
ważny do niedzieli  🏇
W STRAW HORSES do -50% na fraki i bryczesy do niedzieli🙂
Oczywiście jak zawsze wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 50zł
W jakim sklepie w czarny piątek wyrwe dobre oficerki skokowe (roz.40) hippika, Sergio Grasso, Petrie itp.??
Zabrzmi absurdalnie,ale gdzieś poza equishopem jest na black friday promocja na nowego eskadrona? 🤔
w koniku będzie BF:
http://konik.com.pl/black-friday
bez urazy, ale konik to mnie ubawił tym bf  👍 poza kilkoma rzeczami, to zabytki odkurzane już nasty raz  🤔
YARD EQUITES
już jutro! Dla naszych klientów BLACK FRIDAY 25. listopada
Każdy kto przy zakupach poda hasło BLACK FRIDAY dostanie rabat na zakupione produkty.
Wszystkie produkty objęte są rabatem -10%
Dodatkowo kurtki, kamizelki, czapki i szaliki -> -40%
Czapraki: cavalino marino -25% i lauria garrelli -30%, pozostałe czapraki -20%
Wszystkie derki -15%
Natomiast produkty pielęgnacyjne marek Nettex, FM Italia -20%

UWAGA! Promocja obejmuje tylko produkty dostępne od ręki ze stanów magazynowych sklepu.
w amigo też coś ma być- na razie ochraniacze zandony w db cenie
kitty, też jestem rozczarowana. Liczyłam na jakiś 10-15% na wszystko i sobie już upatrzyłam zakupy, ale chyba zmienię swój ulubiony sklep na inny.
na www.dobry-kon.pl także black friday
No ale nie spodziewajmy się po sklepach w Polsce, które nie mają takiego celu jak w USA że będą dawały podobne rabaty. To tylko kopiowanie, do tego marne  😉
Wiecie może, czy w gnl będzie promocja z okazji BF?
drabcio, promocja zawsze dobra. Nie oczekuję 70%, bo wiem jakie mają marże w branży na większości marek i trudno, żeby dokładali. Ale 10% bywało przy okazji wielu promocji.
Wiecie może, czy w gnl będzie promocja z okazji BF?

będzie, na stronie jest info
Moon   #kulistyzajebisty
25 listopada 2016 07:33
w GNLu to jakiś kod jest/nalicza się po akceptacji zamówienia? Bo w sklepie widzę regularne ceny.
czy tylko mnie irytuje zalew newstellerów krzyczących wielkimi literami BLACK FRIDAY  SALE  a obniżki są 10, 15 lub max 20 % tudzież wysyłka gratis ? oczywiście lepsza taka obniżka niż zadna ale skoro już nasze sklepy zapożyczyły sobie nazwę wyprzedaży zza oceanu to może niech wezmą też wysokość obniżek  🙄
w GNLu to jakiś kod jest/nalicza się po akceptacji zamówienia? Bo w sklepie widzę regularne ceny.

Już są obniżone  🙂
W horsense.pl dziś -30%
W Bergo bardzo fajne pomocje
ivet, możesz wypisać się z newstellerów 😉.
Czy może komuś rzuciły się w oczy fajne okazje na derki stajenne i padokowe ? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się