kontakt z administratorem

Tajnaa ma info, że dostała bana za dubel konta, ale nie zakładała żadnego innego konta. Prosi o pomoc  :kwiatek:


Ja też proszę...od jakichś trzech tygodni 😀 Napisałam do dwóch moderatorek i na razie cisza 🙁
Wybaczcie głupie pytanie, ale nie mogę sobie poradzić z wyszukaniem tych informacji. Kto jest teraz moderatorem rv? Mam mały problem i chciałabym go rozwiązać 😉
armara, głównie ikarina, poza tym quanta i wawrek, jak sobie przypomni i wpadnie posprzątać. 😉 katija oficjalnie chyba też ciągle jest, ale dawno jej nie widziałam.
Odblokujcie moje konto, bo pisanie na tel jest do bani. Od 2 dni mam komunikat o banie za podwojne konto.
Przepraszam, czy ktoś pamięta o nas niewinnie zbanowanych? Czekamy od lutego 🙁

Załatwienie sprawy na Re-volcie zaczyna przypominać wizytę w dziekanacie 😀
Proszę o pilny kontakt moderatora. Potrzebuje pomocy w sprawie katalogu stajni oraz chciałam zgłosić pewne uchybienia zauważone na forum. Z góry dziękuję :-)
implozja89, uchybienia można zgłaszać za pomocą przycisku "zgłoś do moderatora" umieszczonego w prawym dolnym rogu każdego posta.
Jeśli chodzi o katalog stajni- tu konieczny jest kontakt z administracją forum- użytkownicy root i quantanamera.
katija dziękuję za odpowiedź. Jednak zgłaszanie poprzez ten przycisk nic nie daje... A co do katalogu stajni pisałam do użytkownika root oraz quantanamera niestety żadne nie odpisuje :-(
implozja89, nie ma od ciebie żadnego zgłoszenia ze "zgłoś do".
Czy moderatorzy czasem nie zaczynaja przesadzac z tym dawaniem ostrzezen???  niedlugo juz nic nie bedzie mozna napisac na forum 😲
Monic, cóż, jak moderacja się nie wyrabiała użytkownicy mieli pretensje... Teraz gdy działa również mają?
Monic, a może wystarczyłoby edytować posty? I wstawiać zdjęcia we właściwych rozmiarach i linki odpowiedniej długości? To naprawdę ułatwia życie innym użytkownikom, a z tego, co obserwuję, to są najczęstsze "przewinienia", za które lecą ostrzeżenia. Plus zakładanie wątków-dubli, ale to dotyczy raczej nowych/tymczasowych użytkowników. Przynajmniej się bajzel nie robi i jak będą wlepiane ostrzeżenia tak, jak są wlepiane, to może się ludzie w końcu nauczą nie wklejać zdjęć, które powodują, że forum przy słabszym łączu się ładuje godzinami albo się rozjeżdża przy przeglądaniu z telefonu.
Monic, cóż, jak moderacja się nie wyrabiała użytkownicy mieli pretensje... Teraz gdy działa również mają?
  To Re-Volta jest dla moderatorow czy dla tych co zamieszczaja tam wpisy???  Bo widze,ze za byle co dostaje sie ostrzezenie 🤔
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 czerwca 2016 17:53
Monic, dostaje się je za nieprzestrzeganie regulaminu
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2016 18:27
[quote author=katija link=topic=92528.msg2556697#msg2556697 date=1465807138]
Monic, cóż, jak moderacja się nie wyrabiała użytkownicy mieli pretensje... Teraz gdy działa również mają?
  To Re-Volta jest dla moderatorow czy dla tych co zamieszczaja tam wpisy???  Bo widze,ze za byle co dostaje sie ostrzezenie 🤔
[/quote]

Pizgasz posty gdzie popadnie, więkoszść jest z cyklu "nabić posta", a regulaminu nawet nie raczyłaś przeczytać.
Ale pozwól, że zrobię to za Ciebie: regulamin z 10 grudnia 2010r. puntk 5 mówi:
Zaleca się:
- edytowania swoich postów w celu dopisania do nich dalszej treści (w przypadku, kiedy nasz post jest ostatnim w wątku).
JARA nie znam takiego slowa PIZGASZ...co ono oznacza?  A po drugie nie nabijam sobie postow 😫
[quote author=katija link=topic=92528.msg2556697#msg2556697 date=1465807138]
Monic, cóż, jak moderacja się nie wyrabiała użytkownicy mieli pretensje... Teraz gdy działa również mają?
  To Re-Volta jest dla moderatorow czy dla tych co zamieszczaja tam wpisy???  Bo widze,ze za byle co dostaje sie ostrzezenie 🤔
[/quote]
Moderatorzy są po to, żeby użytkownikom re-volty żyło się łatwiej... a w każdym razie nie w burdelu, jaki tu potrafi panować, kiedy moda brak. Rejestrując się akceptujesz ten regulamin, więc jak nie pasowało, to trzeba się było nie rejestrować. Albo przynajmniej się z tym regulaminem zapoznać, żeby potem nie być zdziwionym. 😎
Monic, większość wiadomości napisałaś w zabawie w skojarzenia, więc hmm... można wyciągnąć wniosek, że nabijasz posty 😉
Monic, większość wiadomości napisałaś w zabawie w skojarzenia, więc hmm... można wyciągnąć wniosek, że nabijasz posty 😉
  a czy jest jakis limit w pisaniu w tej zabawie??? 🤔
Czy administratorem dalej jest użytkownik Root? Moderatorzy nie odpisują na moje wiadomości 🙁
Tak.
Livia   ...z innego świata
17 października 2016 18:04
Graves, do kogo z modów pisałaś? Może będę mogła pomóc?
Dziękuję!
Dziś po raz pierwszy miałem możliwość napisania posta z mojego kompa!!! 😅 :kwiatek: 😅 :kwiatek:
Cześć,

dzisiaj rano zaskoczyła mnie taka informacja gdy próbowałam wejść w skrzynkę odbiorczą:
Błąd bazy danych
Spróbuj ponownie. Jeśli powrócisz do tego komunikatu, zgłoś błąd administratorowi.


Czy mogę prosić kogoś z adminów o pomoc?  Niestety nie mogę wysłać żadnej wiadomości.
U mnie podobnie i cały dzień problem z połączeniem.
U mnie podobnie, pewnie jakieś prace nad serwerem.
Livia   ...z innego świata
27 listopada 2016 14:25
Ja też miałam rano taki komunikat, ale teraz już wszystko działa 🙂
Proszę o kontakt! Napisałam do chyba wszystkich moderatorów w sprawie zbanowanych kont-mojego i siostry. Pilna sprawa!
Livia   ...z innego świata
20 grudnia 2016 08:13
for.kas, trzeba było o tym pomyśleć, zanim napisałaś za dużo i zaczęłaś zakładać kolejne konta. Mamy 7 dni na przedyskutowanie sprawy. Dodatkowo konta kilku osób korzystających z jednego komputera powinno się zgłaszać do moderacji wcześniej - tu tego nie było.

edit: Proszę, żebyś już nie zakładała nowych kont.
a ja dalej mam bana za podwójne konto 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się